Jump to content

Moto Zajednica

Vise informacija o ovom motoru - Scarabeo 500ie - Niš

Recommended Posts

  • U prolazu, 24 postova
  • Lokacija: Kragujevac (okolina)
  • Motocikl: Scarabeo 150

Prodavac prodaje motor u Nišu.

 

Ako neko ima više informacija, ili da je upućen oko ovog motora, bio bih mu zahvalan za mišljenje.

 

Vlasnik kaže da je stariji čovek i da ga je ocarinio pre par godina i nikada nije registrovao. Ima neki drugi motor, a ovaj bi prodao. Navodno 13.000km i sve kao u fabričkom stanju.

 

Ako je neko raspoložen da dodatno uslika motor, do detalja, jer mi se kao model svidja..i ako je stvarno sa kilometražom i stanjem sve ok, onda da palim kombi i po motor.

 

Svakako da je najbolje da se ode na lice mesta, ali možda je nekome u Nišu motor u komšiluku..Skoro sam imao peh sa jednim motorom, pa ne bih da sada samo letim i razgledam, malo imam manje vremena, a i ljudi pričaju svašta preko telefona.

 

http://www.polovniautomobili.com/oglas3359924/aprilia_scarabeo/

 

 

Svakako hvala na informacijama...bilo kakvim.. :zvizduk:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1489 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Yamaha FZ1-SA

Ako budem stigo zbog posla oticicu da pogledam. Inace samo da ti kazem, u nisu se mnogo veliki broj motora uvozi iz bugarske a prodavci kazu iz italije ( i jeste tako ali preko bugarske gde su muvani papiri, masine i slicno) tako da cim mogu javljam

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 24 postova
  • Lokacija: Kragujevac (okolina)
  • Motocikl: Scarabeo 150

Pa eto vidis..imas info..malo mi je tu cudno sto je ocarinjen pre 2-3g i stoji od tada...neregistrovan..

Po recima vlasnika ispada da je kao nov...

 

Ako ides napravi neku sliku.

 

Hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6321 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

"izmenjeni svi filteri"...k'o da ih ima 20

NEgo tu na 12 do 15 'iljada ide i kais i jos neke sitnice koje posle mogu da zadaju glavobolju.

Ovako gledajuci slike, deluje da je (bar napred) jos uvek originalna guma, sto znaci da ima vec 8 godina. Nekima to nepredstavlja problem, oni malo bistriji to nevoze.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja