Jump to content

Moto Zajednica

VIZIR ZA GSX 650F - K8

Recommended Posts

  • ODUSTO OD DIJETE, 2524 postova
  • Lokacija: ZEMUN
  • Motocikl: GSX650F & NMAX155

Vrti mi se po glavi neka ideja da nabavim neki malo višlji vizir od ovog fabričkog ali ne bih da bacam pare ako to ne pije vodu. Malo sam bacio pogled šta ima kod nas i videh ovo u Motoland-u mislim da mi rekoše da košta oko 80E, ne mogu da tvrdim 100% bilo to pre mesec dana. U opisu piše da je 10,5cm višlji od originala i da je zatamljen što meni i odgovara jer je crn motor.

Da li je neko stavljao ovakav vizir ili nešto slično ovome ili ako imate neki predlog da poboljšam zaštitu od vetra.

 

http://www.kappamoto...SX-1250F-10--12

 

Ili nešto poput ovoga

 

vizir2.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 50 postova

U skorije vreme očekujemo da nam stignu MRA viziri pa možete posetiti naš salon u BG, ili NS, kako bi odabrali za Vaš motocikl ono što Vam najviše odgovara. O svemu ćemo Vas obavestiti u našoj temi u MotoBerzi,na ovom forumu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ODUSTO OD DIJETE, 2524 postova
  • Lokacija: ZEMUN
  • Motocikl: GSX650F & NMAX155

OK, hvala

 

Ima li neko savet ili ideju vredi li postaviti višlji vizir ili MRA vizir. Šta je bolja varijanta od ta dva ? :stabre:

Smeta li to motoru kad se vozi auto putem brzinama preko 120km/h , na manjim brzinama do recimo 100 km/h koliko se sećam nemam problem sa vetrom ali kako se vozi brže moram da zalegnem.

Zato sam i mislio da nešto uradim po ovom pitanju i smanjim udare vetra na mene i suvozača kad se vozi malo brže. Ne znam dal napisah visok sam oko 182cm.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 50 postova

Veoma efikasan je novi proizvod MRA kompanije, a to je X-creen, revolucionarni spojler koji se postavlja na fabrički vizir sa mogućnošću podešavanja, kako bi se pronašao najbolji ugao i najefikasnija zaštita od vetra.

 

66r5.jpg

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 91 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki

Pozdrav kolega, ja sam kupio taj vizir u moto-landu i po mom misljenju radi posao kako treba... Ali ga nisam kupio iz istih razloga kao ti obzirom da moja putna brzina ne ide preko 110km/h (jedino u preticanju). Kupio sam ga jer sam originalni skroz izgrebao skidajuci registracionu nalepnicu i dok je vizir bio na poliranju kod Ivana meni iskrsne put i kupim taj Kappin vizir obzirom da je bio najjeftiniji na trzisru. Estetski mi je lepsi original i posle dve nedelje sam ga vratio na motor... Ako te interesuje mogu ti prodati po mnogo nizoj ceni a vizir je prakticno nov, nema tackicu na sebi, ni nalepnicu nisam skinuo (recimo 50e, da mi ne stoji bzvz)... Ono sto sam ja primetio na tom putu je da vetar ne udara u grudi uopste, ali naravno i ne ide skroz preko kacige... :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ODUSTO OD DIJETE, 2524 postova
  • Lokacija: ZEMUN
  • Motocikl: GSX650F & NMAX155

Ajd imam te u vidu za trgovinu samo da odlučim šta želim i koju varijantu bih stavio na motor. Trenutno sam u fazi istraživanja i prikupljanja informacija . Ni sam još ne znam ali ako se odlučim za taj tip vizira vidimo se. Koliko si ti visok i koliko ti je smanjio udar vetra ovaj vizir u odnosu na fabrički. Možda jedan dan skoknem do tebe da vidim kako čuči na motoru ako nisi daleko od Zemuna. Na kraju pošalji mi na PP broj mob da te okrenem ako sam zainteresovan.

 

Pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 91 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki

Identicne smo visine u cm. :) Prvi utisak je bio da je dosta smanjio udar vetra, a drugi utisak je jos jaci kad sam vratio fabricki vizir... :)

Ja sam u blizini Sava Centra, javi se kad god si u prolazu...

 

Pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 91 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki

Prva slika na ovom linku koji si postavio gledajuci motor sa strane deluje da je tamniji vizir jer je zakrivljen i samim tim gledas kroz 2 sloja... Uzivo izgleda isto kao i na donjoj slici sa istog linka...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja