Jump to content

Moto Zajednica

Da li neko poznaje ovaj motor?

Recommended Posts

  • U prolazu, 15 postova
  • Motocikl: ...razgledam oglase...

Palo mi je na pamet da otvorim ovu temu, posto verujem da ima smisla. Naime, na raznim sajtovima za oglasavanje se pojavljuju motori koje neki clanovi poznaju (ciji su, u kakvom su stanju, kako su ranije odrzavani itd.) i stoga sam pomislio da ne bi bilo bose da imamo temu u kojoj bi ljudi koji zele da kupe motor mogli da postave link oglasa, pa ako neko nesto zna o tom motoru, da mu odgovori...dakle, ne sta misle ili znaju o doticnom modelu, vec o konkretnom primerku motora sa linka. Molim moderatore da izbrisu temu ukoliko se ne slaze sa pravilima foruma, koja sam ja upravo ponovo procitao, i ne vidim razlog zasto se ne bi slagala. Ovo napominjem zbog linkova sa drugih sajtova.

 

Ja cu naravno da pocnem: http://www.polovniautomobili.com/oglas3478726/yamaha_r6/

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nocni cuvar, 2582 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

Onaj koji zna nesto o tom motoru je sigurno bolji sa gazdom nego sa tobom pa nisam bas siguran da bi dobio tacne informacije. Tacnije ako je dobar sa vlasnikom verovatno ce nahvaliti motor ili ako se bas ne podnose onda ce reci sve najgore tako da sumnjam da ti kao potencijalni kupac mozes steci pravu sliku.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja