Jump to content

Moto Zajednica

WSB

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 189 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Tracer9 GT '23

Danas sam gledao reprizu trke WSB i za pocetak to je delovalo jako zanimljivo, pogotovo par zadnjih krugova kada su se posteno potrkali u prvoj trci dva Japanca a u drugoj dva Australijanca.

Deluje mi da ce ostatak sezone biti jos zanimljiviji !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 783 postova
  • Lokacija: Ottawa, Canada

U obe trke se izdvojilo 5 vozaca koji su se borili do pred kraj, a onda se dele na 2+3 vozaca.

U Australiji je bayliss ponovo na pol poziciji, ispred Corsera, Toselanda i za mene odlicnog Martina, koji vozi Petronas sa 100ccc manje od ostalih. Ocekujem da Barros na ovoj trci bude u vodecoj grupi, pa ce biti 6, a ne 5 vozaca. Posle ove trke dobija nove, bolje delove i onda mi mogao postati ozbiljan kandidat za pobednika.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 783 postova
  • Lokacija: Ottawa, Canada

Izvestaj cete moci uskoro procitati na naslovnoj strani. Prvu trku je Bayliss vodio do 17(od 22) kruga. Imao je 6 sekundi prednosti, ali je izabrao prenmekane gume, tako da je na kraju prve trke bio 6-ti sa 17 sekundi zaostatka. Do kraja mrtva trka Corser/Barros.

 

U drugoj trci Corser pada u 4. krugu. Nista opasno, medjutim Barros mi je delovao kao kreten kada je uspeo da ga zakaci. Na srecu sve je dobro proslo, a izgledalo je jako gadno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5344 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Jbt, nikako da se natempiram da gledam trke... Zna li neko, koje televizije prenose Superbike? Ima li toga na Eurosportu?

 

Ukinuli mi Motors pre vise od pola godine, majq im pokvarenu kapitalisticku :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981
Jbt' date=' nikako da se natempiram da gledam trke... Zna li neko, koje televizije prenose Superbike? Ima li toga na Eurosportu?

 

Ukinuli mi Motors pre vise od pola godine, majq im pokvarenu kapitalisticku :D[/quote']

 

Prve dve trke su bile na kanalu eurosport2 koji je moj kablovski distributer ukinuo i ubacio BN kanal (koji bi da je pravde bio ukinut zbog "kulturnog genocida" koji širi... )

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja