Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki GSX 750 F Vlasnici

Recommended Posts

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

Za pocetak ugradio sam digitalni merac temperature. Ugradio ga u instrument tablu, ni Inzinjeri Suzukija be bi to bolje utadili.

Slikacu i videcete. Cena sve ukupno 14 dolara.

Super, davaj slike. i senzor si sravio u karter ili negde drugo?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 612 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F; Yamaha TDR125R; Sprint GRIZZY 125 ; CZ 175 iz 1972

U karter umesto standardnog zavrtnja.Sad sam na poslu. Napravicu slike da vidis kako se lepo uklopio umesto onog znaka Suzuki.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 612 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F; Yamaha TDR125R; Sprint GRIZZY 125 ; CZ 175 iz 1972

Evo slika. Proverio i radi. Samo da nadjem malo tamne folije da zatamnim cifre i gotovo.

post-3121-0-32775800-1387917851_thumb.jpg

post-3121-0-48201700-1387917929_thumb.jpg

post-3121-0-25284500-1387917952_thumb.jpg

post-3121-0-69061700-1387917991_thumb.jpg

post-3121-0-32070000-1387918020_thumb.jpg

post-3121-0-64572300-1387918072_thumb.jpg

post-3121-0-73114900-1387918093_thumb.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 148 postova
  • Lokacija: Bos Brod
  • Motocikl: Slaven

A drustvo zanima me kakva ide tacno lamela na gsx 600 f posto planiram to da odradim proklizuje mi na visokim obrtajima a nasao sam kod covjeka polovne kaye da su dobre pa me sad int on kaye da su sa suyukija uljasa i da je stariji model pa me int sad slika modela lamela kod motora ako neko ima i zna kakve idu pa da vidim jesu to te da uporedim

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7253 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Freza 600ccm

ako su dobre i daje ih za bagatelu onda uzimaj, mada bolje da uzmes nove i miran si duuuuzi period, imas nov komplet u Louis-u za 90eur

http://www.louis.de/_50810ef46594a20f4eab4c23526aecb281/index.php?topic=artnr_gr&artnr_gr=10043800&typ_id=AJ

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 148 postova
  • Lokacija: Bos Brod
  • Motocikl: Slaven

aii ad kad geldam ovaj link sto si mi poslao malu su drugacijeove sto meni nudi ima ove resove kako na ovoj unutra ove sitnije ne ove izvana vece takva je i na lamelnim plocama i lameli al kaze da je od uljasa 600-750 stariji modeli kaze da je dobra skunuo s polupanog motora al de ga sad znaj dali mi pasu kad nisam kod sebe jos nista skidao necu tamo pocetko sredinom marta svedno ne volyim mjenjacu ulje i filktere i onda da pogelam i to a a kako se narucuje to iy luisa malo sam ja podelako kako to preuyeti i to mo\zda bi mogao da stavim link tih lamela ovdje pa da pogledate ko ima gsx 600 f dali su uste ada nisam ubacivao nikad link dali upste i znam to

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

Uljash tj uljara su i stari gsxr modeli. Shubler i meri jedino tako. Mada ne bih se ja zajebavao sa tim... tebi verovatno trebaju one nemetalne (ne znam naziv)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 148 postova
  • Lokacija: Bos Brod
  • Motocikl: Slaven

ali drugari da uzmemo u obzir nije mi sig ulje mjenjano 3-4 sezone covjek od koga sam uzeo kaze da nije mjenjao a tih apr godina je kod njega a nezna ni akd je mjenjao taj covjek sto je od njega uzeo a da prvo probam da kad budem mjenjao ulje da ih raspakujem pa presmirglam pa prepakiram i sastavim i novo ulje i onda polako gas a najvjerovatnije cu imati pare za nove sam problem mi je to kako cu porucim te lamele kad ja sam ja daleko pomagajte nesto 0zbunjen.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 148 postova
  • Lokacija: Bos Brod
  • Motocikl: Slaven

pa da druze covjek od koga sam kupio nije mjenjao tako mi je rekao nije ga on puno vozaon al sasvim dovolojno da ulje stoji i da ode a ka,mol da ga ne mjenja a svedno moram skinem lamele da presmirglam i to i da potopim u novo ulje pa stsavljanje i onda lagano gas a kako sam gledao moram i komplet grane da skidam taman mi vijak od kartera za ulje ide ispod grana a kakva mi crijeva za gorivo preporucujete misio sam promjenuti pa me i to interesuje

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

Grane ne smetaju da odvijesh shraf kartera. Creva uzmi ona gumirana naravno za gorivo, metar je oko 1E, prvo vidi koji je prechnik creva.

Kad menjash creva uzmi i filter goriva.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja