Jump to content

Moto Zajednica

Hornet pobrljavio - problem sa strujom

Recommended Posts

  • U prolazu, 48 postova

Nisi se precizno izrazio i uneo si zabunu. Kad rikne regler, biva i preko 25V. Imali smo slučaj. Ali ako je ispravan onda i na ladno i na vruće radi svoj posao i reguliše napon unutar granica do 14V. Po ovome, tvoj regler koji na vruće brlja, nije ispravan.

da to sam i hteo reci,,,,,na par motora sam imao taj problem da samo kad se ugreje zna da poludi i da pokazuje i cak 18V na vecem opterecenju rada motora....dok ad je hladan motor ustvari dok ne prodje nekih desetak minuta on pokazuje relativno normalan napon ..... :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Redovan, 181 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda CBR 600RR

Aj da se ubacim i ja posto znam za Kirov problem a i meni se desilo isto pre par meseci. Od tada mi ne radi svetlo kocnice,samo pozicija. Sijalice su ispravne. Ludovale su i obrtaljka i svetla i sve a na punom gasu sam dosao do kuce... Jel moguce da je nesto od instalacije riknulo ?

 

 

Problem je bio u tome sto se na zadnjoj kocnici otkacio feder koji vuce pin a isto vreme je na prednjoj oksidirao mikroprekidac tako da ga je ciscenje wd-om vratilo u zivot. Tek sad saznajem pa ako neko ima slican problem da proba.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja