Jump to content

Moto Zajednica

Pijani saobraćajac motorom udario devojčicu

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 155 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Keeway Speed

Uopste nisam isfrustriran ni policijom, niti icim drugim. Sa policijom nikada nisam imao problema ni u saobracaju ni u bilo kakvim drugim odnosima. Desilo mi se par puta za 30 godina da sam platio kaznu zbog moje krivice ali to pozdravljam jer su stvarno bili u pravu i krivica je postojala. Cak me i ne diraju po putu, vozim normalno, gledam svoja posla i ponavljam sto se mene tice nikakvih problema niti zamerki nemam kada je u pitanju policija.

 

Ono sto imam zamerki je vas urednicki odnos prema nama i temama u kojima ucestvujemo. Kada se prosli put poveo razgovor bas o policiji, Motoholik je obrisao moje postove u kojima sam naveo cinjenice koje je samo Ministarstvo Unutrasnjih Poslova prezentiralo javnosti i izmedju ostalog sam stavio i ovaj link koji sam i ovom prilikom postavio. Pored toga sto su mi postovi obrisani, dobio sam i dva upozorenja od Motoholika da je to politika i da takvim stvarima nije mesto na forumu. Nije mi objasnio zasto nije politika kada on pominje tu istu policiju kao heroje ucesnika rata na Kosovu, zaboravljajuci da napomene koliko je njih zbog tog ucestvovanja osudjeno i proglaseno krivim za razna dela. Takodje i pominjanje policije od drugih ucesnika diskusije u pozitivnom smislu isto nije politika, samo je politika kada se napise nesto lose o njima. Ponavljam, nisam napisao nista proizvoljno, vec naveo cinjenice i zvanicne izjave MUP-a.

 

E sad ti meni kazes da u meni ima mrznje i iskljucivosti. Razmislite da li se ta iskljucivost ne odnosi na vas svemocne urednike koji jednostavno sta im se svidi aminuju kao pozeljno na forumu a ako im nesto nije po licnoj volji jednostavno imaju pravo da nas sankcionisu, opominju, brisu postove. Dakle i ova moja diskusija nije inspirisana nezadovoljstvom prema policiji, vec prema vama urednicima.

 

Znam da ovo nece nista promeniti jer se sut sa rogatima ne bode, vi cete naravno sve obrnuti i postaviti kao da ste vi u pravu a mi tendeciozni, maliciozni, iskljucivi, ispunjeni mrznjom i sta vec sve ne. Tako da se razmisljam da u nastavku ovog naseg druzenja samo pratim oglase i jos ponesto sto mi je zanimljivo i da se vise ne javljam ni na jednu diskusiju.

 

Pozdrav urednickom timu i pozdrav za deo policije koji savesno i odgovorno obavlja svoju duznost.

  • Podržavam 12

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 974 postova
  • Lokacija: Dembelija

Ovaj info treba staviti u jednu skorasnju temu gde je neki pametnjakovic otvorio da pise hvalospeve o policiji. Mozda treba dodati i one divne pripadnike policije iz uzica koji su pokrali onu drogu. Ili one magarce koji su tukli onako reda radi nestrecne ljude pri legitimisanju. Ma udri narodna milicijo vama ne treba ovaj narod oni ce biti sam svoj narod, udri narodna milicijo. Vama se sve moze.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bandolerosi, 816 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Suvozačica na TDM-u

Не стижем од обавеза да пратим скоро ништа.....па да ли има неких вести из неких новина, ТВ- а.... или ако неко зна како је дете после операције? Какво је здравствено стање? Ако неко зна..... :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 109 postova

Odvali se grana i padne na sestrin auto.Ulubljen krov prsla soferka.

 

Pozovemo organe, posle sat vremena dodjose dvojica.

Jedan uzima izjavu od sestre, drugi pocinje da caska sa mnom, otprilike ovako je teklo:

 

Policajac:" 3 minuta."

Ja: gledam i cekam

P:" ...3 minuta mi je trebalo od Savskog Venca do ovde."

Ja: mislim se ,nemam pojma jel to puno ili malo.Gledam policijski Punto i mislim se dal da mu dam neki pehar,

orden, sta li...

 

P: zaleci se "Al nisu ovi Punto bog zna sta, vidi."

J: gledam pokazuje mi ulubljenje na prednjem krilu isto takvo i na drugoj strani , "Jel ste to u nekoj poteri

cuknuli?"

P: zadovoljno ,"Jok, znao sam da ces to da pitas, uvila se sasija preforsirao sam ga, kod Pezoa mi se to ne

desava."

 

Razmisljam se, ko tebi kupi i dade te automobile, stoko bez repa.

Narodu harac da bi se djilkosi trkali po gradu i unistavali, a najgore sto ce kad tad nekog da udari

trkajuci se "po sluzbenoj duznosti".

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja