Jump to content

Moto Zajednica

Stigao nam Japanac (pravi) na putu oko sveta

Recommended Posts

  • Drug član, 1414 postova
  • Lokacija: Beograd (zvezdara)

E, moji ljudi. Danas sam se malo postideo svih nas onako u kompletu, a ponajvise sebe samog. Ja vozim motor, ja stari bajker, ja prelazim bajkom par hiljada kilometara, ja.....i onda blam, sramota me :-X. Dolazi covek kod mene na par dana, u proputovanju, iz Japana, red je da ga ugostim kako dolikuje srpskoj tradiciji i obicajima. Ali, nije to obican Japanac! To je Japanac koji vec sest i slovima sest godina putuje u zelji da obidje ceo svet uzduz i popreko! I sve to ne bi bilo "cudno", da taj covek to ne radi na najobicnijem BAJSU : dobro ste procitali, ne bajku, vec bajsu! I usput je stigao da "obidje" najvisi vrh sveta mont everest, u Hong Kongu mu maznuli bajs (braca Kinezi), u Bankoku mu se drugi pokvario od odlicnog" puta kroz dzunglu", a ovaj sadasnj ivozi vec dve godine! Mislim da ce ostati do subote ovde, pa cemo moci da ispratimo i njega sa nasim momcima oko sveta i mozda nas malo izpopularise u medijima sto i nije mala stvar za nas! Nadam se da cu ga ubediti da svrati do Indjije na skup, da ne kazu da primamo samo bajkere. Inace o njemu su pisali u mnogim svetskim medijima dok je putovao kroz razne zemlje, pa evo novinskog teksta i iz drage nam Crne Gore. Ma nema, Japanac je Japanac. A mi kukamo cim put traje duze od dva dana, te gde cu da spavam, te da li ce mi biti udobno, te sta ako se pokvarim te ovo, te ono!!! Znate kako nas (pametni) narod kaze:"krivom (losem) ku... i dlake smetaju..... :-\ ;)

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 369 postova
  • Lokacija: Cacak

          A ha ima zastitu lanca,ne treba mu sprej,sta ti je japanac ;D.Smanjio putne troskove na minimum.

  P.S.Je**s prevozno sredstvo kad dupe vozis a nogama moras da okreces... :)

  P.S.2 Imam i ja jednog japanca koji vec sest godina planira da obidje svet al mu nesto ne ide za rukom ;D ;D ;D

  P.S.3 Svaka mu cast,bez zajebancije. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Călător motocicleta, 2361 postova
  • Lokacija: Novi Sad / Mlecni Put
  • Motocikl: Bez... jednog dana ponovo :)

Super, drago mi je da je lepo primljen. Javljao mi se on pre par nedelja preko Hospitalityclub-a i pitao da li mogu da ga primim, ali nazalost to je bilo tacno u vreme kada sam bio na turi Eurobiker. Rekao sam mu i tada u mailu da mi je veoma zao sto se necemo upoznati posto mi je to verovatno prva i poslednja sansa da upoznam nekoga tako odvaznog da na biciklu obilazi svet pa jos usput, onako iz zezanja ode na "krov sveta". Jako mi je zao sto se nismo upoznali i sto nisam mogao da ga ugostim.

 

Reci mu da ga pozdravlja Davor AKA quasaar sa HC/CS-a, i zelim mu jos mnogo avantura.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest gasa

kakav car od coveka, a ja bih se umorio i mojim japancem da krenem, a ne biciklom, ej bre BICIKLOM, do radnje ne idem biciklom a ne oko sveta

stavarno sam uvek bio opterecen japanom, ipak JAPANAC JE TO  ;D ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1414 postova
  • Lokacija: Beograd (zvezdara)

Gledajte ga na studiju B u 16.00 i uoko 19.00h. Napravili su reportazu o njemu u mom dvoristu. Covek je i madjionicar, mene je odusevio, a i ljude sa studija B!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 67 postova
  • Lokacija: Krusevac

E svaka mu cast za to  :)

Ja bih se vretio kuci posle sat vremena voznje biciklom 

 

Ja ne bi ni krećao...

 

Pa nebih ni ja kretao ali slucajno ako krenem  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja