Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki Freewind 650

Recommended Posts

  • Skuteras, 3648 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: T-Max 500

Ja mislim da vi vozite teske lomove. :D Ja to nikad nisam cuo na mom motoru.

 

Desava mi se da anlaser kad prvi put dohvatim do prekidaca tesko krene, verovatno bi trebao da se podmaze i ocisti. Onda pipnem jednom kratko i posle verglam. Uglavnom pali kao mina.

 

Druga stvar koja nije 100% ispravna na motoru jeste zupcanik trece brzine. Malo je naostren i cuje se kao lezaj kad crkne kad je nategnut izmedjz 2500 i 4500 obrtaja. Ne ispada iz brzine i nema drugih smetnji. U Balosavi su mi rekli da kosta oko 100€ taj klinac. Razmisljao sa i sam da ga zamenim posto u manualu gledah da nije tesko doci do njega.

 

Sve ostalo je u korektnom stanju za to godiste. Ja verovatno motor i ne mogu da prodam zato sto sam previse iskren sa kupcima. Ne umem da hvalim

 

Sto se tice onih safova, siguran sam da nece da se popuste. Stavio sam celicne brezone i zavio do kraja, bez preteranog stezanja. Na tim brezonima ima rupica za imbus i samo povremeno proverim ako treba da se dotegnu. Ne moram nista da skidam. Prilozicu kasnije sliku kako to izgleda

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F

Meni se cjue jako retko, ali zato kad se desi baš mi zasmeta i odma počnem da tripujem da je neka havarija a zapravo nije ništa. Drugari mislim da smo se svi mi venčali sa našim vetropirima, nema ništa od prodaje bar ne po nekoj razumnoj ceni. Jedino zamena...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Go BIG or Go home, 413 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: honda CB 1000 - Big One

Sigurno je frajlauf, a oštećuje ga dugo verglanje zbog lošeg akumulatora, svećica ili već ko zna čega... A i vremenom dođe dan kad mora da se menja... A nekima od vas je taj dan i prošao

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 349 postova
  • Motocikl: Suzuki Freewind

Pu malera a dobro smo krenuli sa 3 od 3 i taman kad pomislim da je to ok... :D moj dugo ne vergla,pali ko mina,znaci mora da je do ko zna cega :D posto je nov aku i svecice ok..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1665 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: XF650 Zrakoprc :)

pu, taman se ponadah da je normalan zvuk :), mada je veliki procenat na kojima se cuje, mozda i nije disfunkcija :)

 

pitah juce za reg, na jednom mestu 15300, na drugom 15750

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skuteras, 3648 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: T-Max 500

Meni ovde rekose 16xxx i sa starom polisom osiguranja imam neki popust od 10% (naosiguranje naravno) i to izadje nesto oko 15900 sa provizijama

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 404 postova
  • Lokacija: Novi Becej
  • Motocikl: Honda CBR 900rr

a ja sam kao dobio "gratis" tehnicki.... >:( >:(>:( a jos sam im dao i staru polisu,5% popusta na osiguranje..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1665 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: XF650 Zrakoprc :)

ovo ti je nauk da sledece godine obidjes par agencija

a mozda je u bg-u prosto skuplja usluga agencije

 

sam amss kalulator kaze 14400 + provizija banke, ali ne znam da li im je to cena sa ili bez tehnickog

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 349 postova
  • Motocikl: Suzuki Freewind

Meni danas gotova registracija,zahvaljujuci LosmiCapo-u i gm moto,sve pohvale za njih!!!

jos samo vreme da se normalizuje malo pa da organizujemo neko vidjanje,djir...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1665 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: XF650 Zrakoprc :)

koliko para? ja registrovao prekjuce za 15300, mada su priznali u agenciji da je trebalo malo vise da naplate :)

 

inace, mene za malo da nateraju debili da vadim novu saobracajnu. Tj, pokusala ova seljancura sa saltera. Kaze, gospodine, ne slazu vam se podaci od prosle i ove registracije. Prosli put je navedeno da imate 2 osovine, sad ne pise nista, moracete da radite novu saobracajnu, uplata je... bla bla bla. Za malo da joj preskocim u salter. Definitivno greska tehnickog, a njena slepost i ja treba da platim. I ja u auto i pun gas na tehnicki gde se lik krstio kakvi sve kreteni rade u supu i samo mi dopise ponovo 2 osovine i spici pecat i ova smizla kad sam otisao ponovo, sva fina, prijatna i prihvati mi to tako i registrovah.

 

Pazite da vam upisuju iste podatke kao prosle godine.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Go BIG or Go home, 413 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: honda CB 1000 - Big One

Pa zna se ko može i pod kakvim uslovima da se zaposli u državnu službu... sve mamini i tatini, tetkini i ujkini "vunderkindi"

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 349 postova
  • Motocikl: Suzuki Freewind

17200 sa sve uslugom i tehnickim.meni su tako zeznuli na skuteru kojeg sam imao,umesto sprint oni upisali sprinter,a bio sam u fazonu da se ne zezam sa njima,niko me nije ni smarao posle...ft1p bagra...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Go BIG or Go home, 413 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: honda CB 1000 - Big One

Deki, gde si kupio onu tvoju letnju jaknu s protektorima ? Ona što liči na gladijator, al nije tolko napadna...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 349 postova
  • Motocikl: Suzuki Freewind

http://www.louis.de/_30ee4d22a6cd96f27297c4a32d6cac4e8d/index.php?topic=artnr_gr&article_context=detail&grwgr=120&wgr=897&list_total=13&anzeige=0&page=0&artnr_gr=208919

 

Luis naravno..evo vec drugu sezonu (pocinje napokon) radi posao,kad je leto znojim se al ne nesto kriticno,tipa do 40 stepeni je ok,a nosim je non stop celo leto,od jakne prokuvam nema sanse,ako odlucis javi pa da probas moju mislim da je L,pa da ti obj kako da porucis!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1665 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: XF650 Zrakoprc :)

I sad mi to kazes :D a kao da mi je tesko da dodjem naci razlog za djir i pecenje do cacka :D

 

pecenje je svaki dan vruce :)

 

Nego, dojke, ide li ko u Trebinje? Ja idem u cetvrtak jutro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Go BIG or Go home, 413 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: honda CB 1000 - Big One

Eh da nema posla.. :/ motorom?

 

Da nema posla opet ne bi mogao da ideš ! ( iz iskustva... )

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 349 postova
  • Motocikl: Suzuki Freewind

Bobane znao sam da ces me pogresno shvatiti :D da nema trenutno posla pa da se ima vremena,a i para :D znam znam nemoguce...

a pa kako Kosi :D sretan ti put,nek lepo sluzi bus!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja