Jump to content

Moto Zajednica

Pomoc pri kupovini endura!

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 534 postova
  • Lokacija: Bač
  • Motocikl: Yamaha XT600 2kf

Posle duzeg razmisljanja resih da dignem kredit i kupim neki enduro (polovan naravno), do 1500 eura. Sta bi mi vi preporucili?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1192 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: Dominator

Ja sam vozio Kawasaki KLR250, a on se uklapa u tu cenu, kupio sam ga za 1300 i prodao za iste pare. Mana mu je što ima samo kurblu, koja ima naviku da pomazi cevanicu. Ima vodeno hlaðenje, èetvorotaktni je i lagan je za vožnju. Deèko kome sam ga prodao je i dalje vlasnik i vrlo je zadovoljan motorom. Bio je 1991 godište.

 

najzli

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Navigator, 1801 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Papričica :)

Pa mislim da RSE bas i nema u tom cenovnom opsegu, a i dominatori retko tu zalaze. Mozes naci DR600 ili KLR600 do '90 za nekih 1300e, cak mislim da ih ima par komada u oglasima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 55 postova
  • Lokacija: BG

ljudi vi svi pricate o jakim motorima a covek raspolaze 1500 evra.... bolje da poslusa najzilov savet za kawu nego da uzme xt600 koji bi bio veoma star za tu cenu i da ga boli glava i dzep od menja delova.... uzmi manju kubikazu i imaces mladjeg konja!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 534 postova
  • Lokacija: Bač
  • Motocikl: Yamaha XT600 2kf
ljudi vi svi pricate o jakim motorima a covek raspolaze 1500 evra.... bolje da poslusa najzilov savet za kawu nego da uzme xt600 koji bi bio veoma star za tu cenu i da ga boli glava i dzep od menja delova.... uzmi manju kubikazu i imaces mladjeg konja!
Slazem se. Ta kubikaza mi savrseno odgovara posto, iskreno, nemam mnogo iskustva sa jacim motorima a i Kawasaki mi se jako svidja. Interesuje me samo koliki su troskovi servisiranja ovakvog motora i koliko tesko se dolazi do rezervnih delova. Hvala na savetima!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Navigator, 1801 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Papričica :)

Za 250-ku bas i nisam siguran da li kod nas moze da se nadje delova, ali u svakom slucaju nisu preskupi pa se moze naruciti iz inostranstva. A uopsteno, jeftinije odrzavanje ne postoji. Jedan cilindar, jedna briga.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest gordanmg
Posle duzeg razmisljanja resih da dignem kredit i kupim neki enduro (polovan naravno)' date=' do 1500 eura. Sta bi mi vi preporucili?[/quote']

Sta mislis o Kawasaki tengai 650 ccm

1700 eura

uvezen original farba i nove gume

presao oko 35 000 km

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 560 postova

Ja ozbiljno razmisljam o Yamahi TT350(prva opcija ili 600(opcija br.2)prvenstveno zbog manje tezine od XT,DR,600itd-treba kontrolisati motor po livadama,njivama,raznoraznim preprekama a cini mi se da je to tesko sa tezim motorima...kakav je to izbor u poredjenju sa DR350 i XR400,koji su mi takodje interesantni?Aj ako neko ima iskustva i zna nek kaze koju...hvala unapred...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 534 postova
  • Lokacija: Bač
  • Motocikl: Yamaha XT600 2kf

Sta mislis o Kawasaki tengai 650 ccm

1700 eura

uvezen original farba i nove gume

presao oko 35 000 km Hteo bih nesto slabije a i jeftinije

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja