Jump to content

Moto Zajednica

Stanje na putu Beograd - Zrenjanin

Recommended Posts

  • SuperStar, 1098 postova
  • Lokacija: Ćićevac
  • Motocikl: MonsteR

Cisto da se informisem posto prvi put idem na "duzi" put sam, pa me zanima ukoliko neko moze da podeli iskustvo o stanju puta ka Zrenjaninu. Zadnji put sam presao kolima tu rutu pre 8 godina, ali se uopste vise ne secam opsteg stanje.

 

Hvala unapred i ukoliko sam promasio mesto za temu slobodno istu i premestite :)

 

poz

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Safety bike, 954 postova
  • Lokacija: Beograd - Cerak
  • Motocikl: nekad RS250 i AA500

Put je dosadan jako, poslednja krivina je kada izlazis iz Borce. Gledaj samo na poljoprivredne masine.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 719 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM ima

  Vožnja Atlantic-om po tom putu je sigurno dosadna, ali na CBR-u može da bude baš dobra. Solidan asfalt, pravci, pregledne krivine, umereni saobraćaj, dušu dalo za brzu vožnju. Do Borče zagreješ mašinu, do Padinjaka gume i posle samo pegla.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 141 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki VZR1800, Svipul of Darraðarljóð

I ne zaleci se previse, ima raznih zivuljki koje pretrcavaju put tipa lisice, zecevi, pacovi i sl ;)

 

I pazi na blato na putu, levo i desno su uglavnom nepregledne njihve i ima puno velikih traktora koji nanose bljuzgu na asfalt. Kod Cente i u mestu Starcevo obicno imas patrole saobracajne policije. Vozi umereno i prijace ti voznja, lepa je priroda pogotovo sad kad je ozelenelo sve a i nema bas nekih krivina pa ces morati da se adaptiras na uzivanje u voznji po pravom putu :)

 

Posto ti je to prva duza tura, ako planiras negde da odmoris malo, tempiraj se na restoran Trofej (koji je na 20tak Km od Zrenjanina ), lep je ambijent, prepoznaces ga po velikoj vetrenjachi i prepunom parkingu :)

 

Sam put je bio dobar poslednji put kada sam dolazio iz ZR za BG, to je bilo pre mesec dana :)

 

E da, i napomena...

 

Od Borce do Padinske skele vodi racuna o brzini, prolazis kroz naseljena mesta, ima cesto pandura tu i ogranicenje je debilnih 40 a ima dosta ljudi koji voze neku svoju voznju i ne gledaju nikoga oko sebe  pa se valja pripaziti na toj deonici. A ima i lokalnih pozera, meni je jedan pre 3 dana zakacio retrovizor sa nekom sivom cbr f2 iako je bio na zadnjem tocku :) tako da i to mozes da ocekujes usput..

 

Pozdrav i srecan put !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • SuperStar, 1098 postova
  • Lokacija: Ćićevac
  • Motocikl: MonsteR

Kolege, hvala na info  :)

 

Znaci dobar je put..........super, vec sam razmisljao da se ne maltretiram ukoliko je los i da idem kolima  :D

 

Javljam kako je bilo ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Safety bike, 954 postova
  • Lokacija: Beograd - Cerak
  • Motocikl: nekad RS250 i AA500

@vlilis

 

Mora da ti znas neki put kojim ja nisam isao.

Put to Zrenjanina nema krivine, pa je zato i dosadan, jedino sto mozes naci na njemu su povremeni kolotrazi.

A to sto ja vozim Atlantic-a, nisam razumeo decka da ce da vozi preko 60km/h, ja sam tu kralj.

 

@Marko011

 

Batali brzu voznju na ovoj relaciji, previse poljoprivrednih masina, mnogo zemlje po putu, veruj, ne igraj se. Milicija te nece dirati sem ako ne pretices preko pune, ja sam tuda prosao nekoliko puta ove sezone i nikada me radar nije merio.

Nije ti to neki put, imas oko 80km, pokusaj da uzivas u voznji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 141 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki VZR1800, Svipul of Darraðarljóð

Nemoj da upozoravaš ljude o blatu, rizli, zečevima itd na putevima, ispašće da si mlakonja i da ti sve smeta  ;D

 

Hahaha i to sto kazes :D valja voditi racuna sta prica covek, odma ima neko da "naskoci" u vatru :)

 

Al bolje da kazem momku kakva je situacija, da se ne zaleti i odjednom zemljani put na sred asfalta, to uopste nije prijatno : )

 

A zecevi i ostala marva... sta nagazis - to nosis kuci za chorbicu ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • SuperStar, 1098 postova
  • Lokacija: Ćićevac
  • Motocikl: MonsteR

U principu 99% kako ste svi opisali, ja sam uzivao u voznji, sa nekih 80 do 120 kmh, lep put za obilazak :D krivine bas za pocetnika :D

 

Jedino sam se skuvao u punoj "ratnoj" opremi :D

 

Evo i moje verne mazge u pripremi :D

 

Poz i jos jednom hvala :)

post-11841-12879091817719_thumb.jpg

post-11841-12879091819579_thumb.jpg

post-11841-12879091821577_thumb.jpg

post-11841-12879091822671_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja