Jump to content

Moto Zajednica

Primena novog ZOBS-a... Komentari...

Recommended Posts

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

Demokratija ,demokratija...sloboda...pa što da ne?Al' mislim da na ovom forumu neće moći...!

 

E pa varas se. Vec je otvorena takva tema, ali nema priloga.

 

 

 

            Sto ne znaci da nema korupcije....i dokle ce vise da branis policajce....pratim te u ovoj temi ko dsa si potparol policije a ne tamo neki motorista.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1558 postova
  • Lokacija: Mlecni put, Zemlja, Beograd, Zvezdara
  • Motocikl: Cigareta skraćuje život za 2 minuta, buteljka vina za 4 minuta, a jedan radni dan skraćuje život za 8 sati !!! Ah, da KLE 500

smrtonosna kombinacija zena pandur i josh za volanom , sa mobilnim na uvetu vozi oko 70 kroz brace jerkovic  ;) to je slika novog zobsa za danashnji dan  ;D

 

poenta je kad se napuni budzet u nekoj akciji , onda se prelazi na sledece .....

 

zaustavlja pandur , vi pokushate da pozovete rodjaka , poznanika itd koji zna nekog iz policije , chovek nedostupan , slezete ramenima , a na to ce policajac , iskoristili ste pomoc prijatelja , a poshto publike nema ... pola pola   ;D ;D ;D

 

p.s. sad smo prolazili sa jednom crvenom , a koliko sam chuo u poslednjih nedelju dana 3 do 5 crvenih i to teshko svi postali stidljivi

 

Sramota... >:( >:(>:(

 

Nego gosn Lalajko, gde je stvarno ta tema...?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12108 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Pih... provalise me...

 

EDXOf_picture0011024x768ce5.th.jpg

 

Ne vidim kako ja branim policiju ako kazem da postoji tema za kacenje fotografija sa policajcima u greskama? I ja sam postavio jednu takvu pre izvesnog vremena. Ako sam rekao da nema priloga nije znacilo da policija nepravi greske, pa eto nema sta da se slika, vec samo da niko nista nije postovao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

Pih... provalise me...

 

KnSOX_picture0011024x768ce5.th.jpg

 

Ne vidim kako ja branim policiju ako kazem da postoji tema za kacenje fotografija sa policajcima u greskama? I ja sam postavio jednu takvu pre izvesnog vremena. Ako sam rekao da nema priloga nije znacilo da policija nepravi greske, pa eto nema sta da se slika, vec samo da niko nista nije postovao.

 

 

 

 

                Da znas da imas facu za policajca....zamisli major Lalajko komandir saobracajne policije Lazarevca  uh brate kako bi to bilo pa ne bi ti ni tica promakla a kamoli mi jadni i neduzni motoristi. :D:)8)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1537 postova
  • Lokacija: Svemir 2,8342534 svetlosnih godina zapadno od Marsa

Pa kako da navalimo kad nas jos caste i oprastaju?????????????? polako bice tu svega........kad glavesine narede NAGAZI......i panduri to jedva cekaju kad oprastaju nema nsita ni njima....znaci vole oni ostro, samo da ih puste ko kerove sa lanca....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 421 postova
  • Lokacija: v.gradiste
  • Motocikl: V2- americki

Na obilaznici u Pozarevcu iz pravca V.Gradista na mosticu ima znak ogranicenja na 40km i to je jedini znak koji non stop stavljaju a znamo i zasto*bezbednost ucesnika hahaha*Pre neki dan idem za Sabac kad pored puta gomila idiotskih ogranicenja od 60kmh. Medjutim najveci problem je sto prvo ide normalan pa posle 200 tinak metara isti taj medjutim sa pahuljicom ispod, i tako 3-4 puta, i video sam pandurski f117a kako snima pa cemo cekati razglednicu, isao sam oko 80km/h.Videcete da ce nam se krvi napiti jer ovi idioti neznaju drugacije pare da zarade nego prodajom , kaznajavanjem i nametanjem haraca koji je i u tursko vreme bio oko10 posto. Bas danas citam da ce poostriti kontrole jerbo im je naplata slaba.Ako je to tacno onda je to kretenizam za Ginisa jer je valjda novi zakon donet radi bezbednijeg saobracaja(malo morgen( Problem je sto su gospoda koja su ucestvovala u donosenju novog zakona vozena lica a i ono malo sto voze ih stite imuniteti ili veze.

PS kaze gospodja iz relevantnih institucija povodom novog poskuplkjenja goriva* to nece mnogo uticati na standard jer narod ionako ima samo za puko prezivlajvanje, tako da ga to nece mnogo pogoditi* Mislim sta je mnogo mnogo je i od njih.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1558 postova
  • Lokacija: Mlecni put, Zemlja, Beograd, Zvezdara
  • Motocikl: Cigareta skraćuje život za 2 minuta, buteljka vina za 4 minuta, a jedan radni dan skraćuje život za 8 sati !!! Ah, da KLE 500

Za sve one sto vole odozdo od Mostara na ukljucenju ka Nisu, da desnom trakom obilaze smarace, pa igrom slucaja ne uspeju da se prestroje u levu traku, nego na divljaka nastave pravo, u nedelju prepodne oko 11h, su stajala dvojica, jedan sa leve strane, jedan sa desne, tacno na vrhu brdasca kod Bipa, ali naravno posto nije bilo guzve, svi su drzali levu traku, ko izlazi na autoput...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2285 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda Sevenfifty

ne znam da li bi bilo izvodljivo da otvorimo temu sa dokazima (slikama) o (ne)postovanju novog zakona od strane "njih"???

 

 

Jeba vas facebook?  ???  8)

 

Pa uploadujte slike odavde, koga ne mrzi...

\

 

http://www.facebook.com/home.php?#/group.php?v=photos&ref=ts&gid=264430384412

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1558 postova
  • Lokacija: Mlecni put, Zemlja, Beograd, Zvezdara
  • Motocikl: Cigareta skraćuje život za 2 minuta, buteljka vina za 4 minuta, a jedan radni dan skraćuje život za 8 sati !!! Ah, da KLE 500

Mog ortaka je lovio policajac preko 2 trake, kao da brani rukomet... >:( >:(>:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 125 postova

Primena je pocela - koje su vidljive promene u odnosu na ranije?

SLOBODNO DOPUNIT ................

 

Bas kao sto su bila i predvidjana a na osnovu iskustava susednih zemalja

- Budzet siromasniji nego inace, vec su poceli da kukaju po novinama kako je Budzet od kazni duplo manji ...

- Marsovcii progledavanju kroz prste i upozorenjima povecali cenu, to je za one koji su ocekivali da ce se novim Zakonom i oni sami promeniti?

a sledeca predvidjena faza ...

- Puno obicnog naroda u zatvorima zbog novog ZOBS-a.

Ono sto ce ostati kao neodumica ce biti poznato samo svemocnoj statististici i drugom tv Dnevniku je koliko je novim ZOBS-om smanjeno nesreca na putevima!

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1558 postova
  • Lokacija: Mlecni put, Zemlja, Beograd, Zvezdara
  • Motocikl: Cigareta skraćuje život za 2 minuta, buteljka vina za 4 minuta, a jedan radni dan skraćuje život za 8 sati !!! Ah, da KLE 500

Danas sam vozio po gradu direktorov Mercedes E 240 nekih 40-50km, na dva mesta gde love za pogresno prestrojavanje nisam mogao da izdrzim da ih ne testiram(saobracajce), napravili su se ludi... >:( >:(>:( Mecka + BG 30-69 + tamna stakla i eto resenja... >:( >:(>:( >:(

Zemljo Srbijo... >:( >:(>:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 587 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Liberty 125 Special Edition

Pa što bre ne iskoristi priliku da pregaziš nekog pešaka ili leš na putu, možda nabodeš nekog u slabijim kolima il' skuterdžiju itd-itt  ???  ;D :D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 619 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: TDM 850, DKW RT175

tedoh da pitam samo (zaboravio sam) da li je oprema koja je za velike motore potrebna, potrebna i za male 49ccm i 125ccm? pardon za off

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1558 postova
  • Lokacija: Mlecni put, Zemlja, Beograd, Zvezdara
  • Motocikl: Cigareta skraćuje život za 2 minuta, buteljka vina za 4 minuta, a jedan radni dan skraćuje život za 8 sati !!! Ah, da KLE 500

Pa što bre ne iskoristi priliku da pregaziš nekog pešaka ili leš na putu, možda nabodeš nekog u slabijim kolima il' skuterdžiju itd-itt  ???  ;D :D ;D

 

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D, nisam smeo, nije platio kasko... ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

 

@maus:

 

Hvala puno za ovu lepu kolekciju slicica... ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2285 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda Sevenfifty

Danas sam u centru grada video stari plavi traktor domace proizvodnje sa UPALJENIM KRATKIM SVETLIMA... Ajd sto je IMAO svetla, nego su i upaljena i svetle bolje nego na nekim novim automobilima koji su bili tu? Mozda je ugradio Nightbrakere  :D

 

Umal` se nisam onesvestio tu na pesackom  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12108 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Ja zaradih u subotu svoje prve poJene :) 82km/h na 50km/h ogranicenju :) Pust put, pada kisa, duva, 'ladno... i oni mere. Posteno. 5000-20000 dinara.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 619 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: TDM 850, DKW RT175

Danas sam u centru grada video stari plavi traktor domace proizvodnje sa UPALJENIM KRATKIM SVETLIMA... Ajd sto je IMAO svetla, nego su i upaljena i svetle bolje nego na nekim novim automobilima koji su bili tu? Mozda je ugradio Nightbrakere  :D

 

Umal` se nisam onesvestio tu na pesackom  ;D

 

jos ce mu pored sve te zalozenosti napisati prijavu jer ocigledno nije ima zutu rotaciju  ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2285 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda Sevenfifty

Danas sam u centru grada video stari plavi traktor domace proizvodnje sa UPALJENIM KRATKIM SVETLIMA... Ajd sto je IMAO svetla, nego su i upaljena i svetle bolje nego na nekim novim automobilima koji su bili tu? Mozda je ugradio Nightbrakere  :D

 

Umal` se nisam onesvestio tu na pesackom  ;D

 

jos ce mu pored sve te zalozenosti napisati prijavu jer ocigledno nije ima zutu rotaciju  ;D ;D ;D

 

Nije  :P

 

Ja zaradih u subotu svoje prve poJene :) 82km/h na 50km/h ogranicenju :) Pust put, pada kisa, duva, 'ladno... i oni mere. Posteno. 5000-20000 dinara.

 

 

Jaoooo Lale isto ko meni ja vozio 81  :( 3 meseca ili 1 godina uslovno PU! Ja sad gledam vise u brzinomer nego na put ima da pregazim nekog vozeci 10 na sat ispod ogranicenja! ;D Samo gledaj da nije preko 30kmh... Ako je 50 MAX 70 sve preko toga deru majke im ga... :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1537 postova
  • Lokacija: Svemir 2,8342534 svetlosnih godina zapadno od Marsa

Slusajte ovo, idemo ja i gari pre neki dan u Beograd i neidemo Gazelom nego idemo preko nekog mosta koji ima dve trake u jednom smeru od kojih je jedna sa sinama za tramvaj ( slabo poznam Beograd ne zamerite mi ) i u obadve trake kola koliko volis i svi voze....i odjednom stoje dva pandura i ovaj STOP!!!!! ovaj moj gari stao ja vezan ( cudo ) on vezan.....ja kazem sta sad ovaj hoce????????

Ulavnom izaso ovaj moj gari, bla, bla....vidim ja ovaj ga smara izvadio blok i nesto pise...ja gledam na retrovizor i ovaj dolazi i seda u kola...i kaze SMRADINA!!!!  kazem ja sto nas je zaustavio? zabranjeno je voziti po sinama......EJJJJJ pola Beograda vozi ispred nas po sinama a on nas zaustavio i kaze da nije dozvoljeno????? Kaze ovam moj gari ma smradina dao sam mu 20E...dao si mu 20E???? kaze on pa sta da radim??? ja mu kazem a tek ti nisi normalan.......uglavnom ovaj je ladno izvadio dvadeseticu a pandur je skocio i pitao ga jesi normalan kamere??? hahahahha koje crne kamere smotao je on 20e i pozeleo nam sretan put........TOLIKO O NARODNOJ MILICIJI!!!!!

 

E sad postavlja se pitanje zasto je on nas uopste zaustavio u moru automobila koji takodje cine prekrsaj kao i mi...auto obican golf bele boje nicim karakteristican, obadvojica vezani..............jedino objasnjenje je to sto imamo Novi Sad tablice....mogu da zamislim sta rade nekome ko je sa strane??????

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 935 postova
  • Lokacija: Beograd - Mirijevo
  • Motocikl: Kawasaki ZZR600

Slicno iskustvo sam imao skoro. Ovaj "moj" je bio tolika seljacina da sam u jednom momentu pomislio da je neki klosar koji je nekako nabavio uniformu i vacari narod za pivo. Ladno mi je rekao, odprilike, "kolko das".  Nisam mu dao nista, jer cak nije bio ni saobracajac, a smarao me za evropski izvestaj, tako da sam procenio da ne moram da mu dajem nista, samo sam upalio auto i otisao. Da ironija bude veca, za 20 godina, koliko vozim, ovo mi se nije desilo. Toliko o novom zakonu i  ovima sto ga sprovode.

Dakle, verujem da briju kad vide "strane" table, ali umeju da budu djubrad prema svima posteno. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja