Jump to content

Moto Zajednica

Aprilia Scarabeo 150

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 788 postova
  • Lokacija: Indjija

Motor je u vlasnistvu mog brata, 2000. god., presao 23600km, u odlicnom stanju, registrovan do maja 2010., redovno servisiran, fabricki kofer, vizir.

 

tel. 063/8004-729

post-971-1287905250216_thumb.jpg

post-971-12879052502675_thumb.jpg

post-971-12879052503074_thumb.jpg

post-971-12879052503517_thumb.jpg

post-971-12879052504145_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 788 postova
  • Lokacija: Indjija

Ogrebotina, naprslina i slicnih ostecenja na plastikama nema, postoji nekoliko sitnih riseva koji se skoro i ne primecuju, na sicu (na vozacevom delu) postoji jedna pukotina, vidi se na slici.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 337 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa

Ogrebotina, naprslina i slicnih ostecenja na plastikama nema, postoji nekoliko sitnih riseva koji se skoro i ne primecuju, na sicu (na vozacevom delu) postoji jedna pukotina, vidi se na slici.

 

Vidim! Ok nisam obratio paznju..ja sam ti tu potencijalni kupac al mi je cena suvise potentna pa cu sacekati sa strane koji dan :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 118 postova

Vidim da ne odgovaras na pp, ako imas neke dileme ili ti moja ponuda ne odgovara o.k.

Meni nije hica posto sam zadovoljan sa svojim skuterom i u planu mi je farbanje za sledecu sezonu ali tek kad se slosi vreme.

Posto si ti tvog super ofarbao palo mo je na pamet da bi ti ova kombinacija najvise odgovarala kao i meni jer meni treba malo jaci sukter za medjugradske relacije sledeceg leta kad bi isao sa sela na posao.Pozdrav i odgovori mi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja