Jump to content

Moto Zajednica

Branik rukohvata

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 593 postova
  • Lokacija: Vracar, Singidunum,Legio IIII Flavia Felix

Jutros sam imao j...''srecu'' da mi prilikom preticanja kolone automobila koji su stajali na semaforu, izleti poludrogirani pesak.Njemu nije nista(Bog cuva imbecile). , ali je meni napukao plasticni ''branik rukohvata''. Postoji li nesto za lepljenje plastike, sem ''super lepka''?

Brko, za ovo bi ti trebalo da si strucnjak!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 436 postova
  • Lokacija: BGD

Bison dvokomponentni epoksidni lepak. Ja sam od njega cak napravio deo nosaca one 'patkice' oko fara i stoji. Sto je naj vaznije moze posle da se lepo obradjuje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd
ali je meni napukao plasticni ''branik rukohvata''.

 

 

Jebote!!! Pa sta ces sada da radis, covece??? Kako ces bez plasticnog branika, kada na njega nikada nije pala kap kise?!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 884 postova
  • Lokacija: Beograd
da mi prilikom preticanja kolone automobila koji su stajali na semaforu, izleti poludrogirani pesak.

 

E stvarno cudno, zamisli pesak u sred grada, ujutro kada se ide na posao, pa jos dok automobili stoje... 100% je bio drogiran! :wink: :D

 

Brka ce to da ti sredi, ne brini, kvar je ozbiljan (skoro kao da je pukao blok motora!!) ali nekako, JEDVA, sredices ti to :mrgreen: :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 593 postova
  • Lokacija: Vracar, Singidunum,Legio IIII Flavia Felix
Bison dvokomponentni epoksidni lepak. Ja sam od njega cak napravio deo nosaca one 'patkice' oko fara i stoji. Sto je naj vaznije moze posle da se lepo obradjuje.

 

Hvala na savetu. Nadam se da brzo ''hvata'' posto nemam stege kojim bih drzao celu stvar.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 593 postova
  • Lokacija: Vracar, Singidunum,Legio IIII Flavia Felix
da mi prilikom preticanja kolone automobila koji su stajali na semaforu' date=' izleti poludrogirani pesak.[/quote']

 

E stvarno cudno, zamisli pesak u sred grada, ujutro kada se ide na posao, pa jos dok automobili stoje... 100% je bio drogiran! :wink: :D

 

Brka ce to da ti sredi, ne brini, kvar je ozbiljan (skoro kao da je pukao blok motora!!) ali nekako, JEDVA, sredices ti to :mrgreen: :D

 

U biti je svih, makar i minimalno inteligentnih glodara, da prilikom prelaska visokoprometne ulice a izmedju dva kombija (i van pesackog prelaza) u 10:15h, POGLEDAJU LEVO & DESNO. Radi se o pukom nagonu za prezivljavanje koji je imao i moj epanjel breton. Verovatno se rodio na vrhu neke planine pa nije stekao tu ''cudnu''naviku.

Hvala Bogu da vozim polako, a ne 'ki Djura. :baeh: On bi ga raspolutio.

 

Steta je u domenu polomljen prednji desni miga (j... ja m... ko ga je onakvog napravio), izgreban crash bar i napukli rukohvat. Treba lepo na prednji tocak ugraditi one sekace sto su imali Rimljani na dvokolicama pa voziiiiiii :twisted:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 884 postova
  • Lokacija: Beograd
U biti je svih, makar i minimalno inteligentnih glodara, da prilikom prelaska visokoprometne ulice a izmedju dva kombija (i van pesackog prelaza) u 10:15h, POGLEDAJU LEVO & DESNO. Radi se o pukom nagonu za prezivljavanje koji je imao i moj epanjel breton.

 

:prayer: :prayer: :prayer: =D> =D> =D>

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5342 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR
da mi prilikom preticanja kolone automobila koji su stajali na semaforu' date=' izleti poludrogirani pesak.[/quote']

 

E stvarno cudno, zamisli pesak u sred grada, ujutro kada se ide na posao, pa jos dok automobili stoje... 100% je bio drogiran! :wink: :D

 

Brka ce to da ti sredi, ne brini, kvar je ozbiljan (skoro kao da je pukao blok motora!!) ali nekako, JEDVA, sredices ti to :mrgreen: :D

 

U biti je svih, makar i minimalno inteligentnih glodara, da prilikom prelaska visokoprometne ulice a izmedju dva kombija (i van pesackog prelaza) u 10:15h, POGLEDAJU LEVO & DESNO. Radi se o pukom nagonu za prezivljavanje koji je imao i moj epanjel breton. Verovatno se rodio na vrhu neke planine pa nije stekao tu ''cudnu''naviku.

Hvala Bogu da vozim polako, a ne 'ki Djura. :baeh: On bi ga raspolutio.

 

Steta je u domenu polomljen prednji desni miga (j... ja m... ko ga je onakvog napravio), izgreban crash bar i napukli rukohvat. Treba lepo na prednji tocak ugraditi one sekace sto su imali Rimljani na dvokolicama pa voziiiiiii :twisted:

 

E smejem se vec 5 minuta zbog ovog posta :):lol::rolleyes:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 837 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Ako ja smem da dodam, nista bez varenja. Kakvi lepkovi, kakvi bakraci...

Plasticna elektroda za plastiku je zakon, 100% sigurnost da ne pukne ponovo.

Ustvari moze da pukne ako je ponovo udaris. :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 593 postova
  • Lokacija: Vracar, Singidunum,Legio IIII Flavia Felix
hm sjekaci rekoste' date=' i meni da poshaljete bez da se svadjamo[/quote']

 

Pa upravo razmatram model. Visina, sirina, oblik seciva.... 8) nije isti tip pogodan i za vozace koje boli k...za sve oko sebe, i za polu-retardirane pesake koji preskacu sine da ih ne udari struja!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1249 postova
  • Lokacija: underlittleforest
  • Motocikl: nekakvo motokros sokocalo

a ja razmatram kako da oko sebe prikachim jednu ogromnu gumu kao za ona auta na sudaranje na ringishpilu hehehehehehehe extra stvar inache sam gledao reklamu(mali off) gdje covjek ukrade noo auto i bjezi ulicama i vozi tako shto dodiruje napone od tramvaja

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 221 postova
  • Lokacija: Toronto, Canada

Dacu ti telefon lika koji vari plastike na PM ako hoces. Odlican je... Moze i da ti farba ako hoces i sta god radi radi maksimalno korektno i kvalitetno. Vari sa profi aparaturom samo je pitanje da li moze da uzme da radi jer ga zatrpavaju iz svih servisa u gradu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja