Jump to content

Moto Zajednica

DRUGI MOTO SHOW U TEMERINU

Recommended Posts

  • U prolazu, 17 postova
  • Lokacija: Smederevo

Na vecerasnjem sastanku m.k. EXTREM odluceno je da 15 motora krece iz Smedereva,hvala Arpadu i Denisu na pomoci i trudu da nam obezbede tendu i stolove. Pozdrav i vidimo se Boze zdravlje u subotu oko 14h 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 619 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: TDM 850, DKW RT175

Na vecerasnjem sastanku m.k. EXTREM odluceno je da 15 motora krece iz Smedereva,hvala Arpadu i Denisu na pomoci i trudu da nam obezbede tendu i stolove. Pozdrav i vidimo se Boze zdravlje u subotu oko 14h   

ma ko je taj Arpad???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova
  • Lokacija: Smederevo

Na vecerasnjem sastanku m.k. EXTREM odluceno je da 15 motora krece iz Smedereva,hvala Arpadu i Denisu na pomoci i trudu da nam obezbede tendu i stolove. Pozdrav i vidimo se Boze zdravlje u subotu oko 14h   

ma ko je taj Arpad???

 

Nemam pojma ,jedan debeli zuti sto voli LAV pivo vise nego dve mlade madjarice  :D :D :D :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Osijek-Tenja Hrvatska
  • Motocikl: suzuki GSX650F

Ekipa iz Tenja je u niskom startu jedva čekamo polazak ;)

Nadam se da će biti dovoljno graha  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozac A kategorije :D, 900 postova
  • Lokacija: Beograd - povremeno Bijeljina,RS
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL 650

Evo da se javim  posto sam upravo stigao kuci! Prvo da pohvalim organizatore na odlicnoj dobrodoslici :D( ljudi rakija je boli glaaaaaaava - dva puta pio :D ) Posto sam iz inostranstva ulaz nisam plato :D xexe! Prostor gdje se odrzava skup je raaaaaj :D znaci raaaaaaj! Ne znam ni sam sta da napisem jer sam pun utisaka i zao mi je sto nisam mogao da ostanem do nedelje :D :D

 

E da Tibor mi je rekao da vam svima kaze da kada dodjete do njega samo mu kazite ODE MAJICA--- zna on o cemu se radi!( samo cu vam reci da ima veze sa pivom :D :D )

 

 

Eto pisem vam ujutru kad dodjem sebi :D :D

post-3119-12879041219178_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 81 postova
  • Lokacija: VAROŠ NOVOSADSKA
  • Motocikl: PAN EUROPEAN

Bili,videli,lepo se proveli i druzili.Mesto na kome je odrzan skup odlicno,ogroman travnati plac,mnogo motora,domacini extra ljubazni i usluzni.Temerinci,samo tako,vidimo sa opet!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 619 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: TDM 850, DKW RT175

zeleo bih da se zahvalim svima koji su bili i dobrineli atmosferi susreta, posebno gromovima koji su bili extra raspolozeni i izleceni, lalama da zahvalim sto su nas pobedili u vuci konopca, smederevcima koji su sve sto su osvojili, popili....... smederevci zao mi je sto ste otisli tako brzo, ja dosao danas oko 10 ali vec vas nije bilo....... hvala svima! vidimo se....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 24 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

ta neeeeema problema... docicete i Vi kod nas pa da pravimo lom zajedno... skup je bio odlican, ja sam se eeeeeextra proveo.... pozdrav za baswing bend... :D i mc Patriots... ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Veliki pozdrav mojim prijateljima,

evo ja cu malko da iskomentarisem susret onoliko koliko se secam  ;D

Petak vece smo imali malo sletanje u kanal (mislim da je to bio prvi incident i da posle toga nije vise bilo incidenata)

momak je ok malo je s*ebo motor(plastike)  ali uz srdacnu pomoc motor je sredjen i momak se vrati ziv i zdrav kuci.

Malo je kisa smetala ali dobro drustvo i hladno (stvarno hladno) pivo mi je pomoglo da i ne primetim vreme.

Subota je protekla u dolasku ekipe koju sam ocekivao i po dolasku krenulo je pijenje i jedenje kao sto vidite na slikama.

Dosta motora, atraktivnih motora, zanimljive bajkerske igre, nastup DEVOJAKA ... ali vrhunac je bio kada je u subotu bio striptiz i

kada je pored striptizete uletela ona riba na binu i pocela da se skida ;D ;D ;D ;D ;D ;Dvristao sam od smeha  ;D ;D ;Dsto je skloniste?!

Vatromet je bio zadnje cega se secam...

Sledece gotine eto me opet u komsiluku....

Veliki pozdrav i samo napred

P.S. Jel moze neka informacija tipa koliko je ljudi bilo, koliko motora....?!

nA2sn_img0034p.jpg

lmP7K_img0027aod.jpg

ORbGt_img0008e.jpg

RLn22_img0009h.jpg

Sa167_img0005shc.jpg

auzqV_img0001o.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozac A kategorije :D, 900 postova
  • Lokacija: Beograd - povremeno Bijeljina,RS
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL 650

E da zaboravih da kazem da mi je zao sto su neki iz Ljeljence zapalili kuci u petak... ::) ::)::)

 

Jbg, sta da se radi! :D Sledece godine NEKO iz Ljeljence ce da ostane tri dana :D (petak-subota-nedelja) :D : D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 208 postova
  • Lokacija: Bicske Hungary
  • Motocikl: BMW K1200 LT

Došao sam malo sebi pa da se zahvalim u ime kluba ljudima koji su bili i počastili nas sa svojim prisustvom,nadam se da su se svi lepo osećali i svi stigli kući bezbedno,nemojte nam zameriti na greške ipak je to bilo samo drugi moto show sledećih godina ćemo polako ispravljati nedostatke.Statistiku ću postaviti za koji dan kad saberemo utiske a i slike.

Pozdrav svima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 434 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Cagiva Canyon Jamana 600 TT

Došao sam malo sebi pa da se zahvalim u ime kluba ljudima koji su bili i počastili nas sa svojim prisustvom,nadam se da su se svi lepo osećali i svi stigli kući bezbedno,nemojte nam zameriti na greške ipak je to bilo samo drugi moto show sledećih godina ćemo polako ispravljati nedostatke.Statistiku ću postaviti za koji dan kad saberemo utiske a i slike.

Pozdrav svima.

 

Sve je bilo kao da ceo zivot organizujete zurke i susrete.Svaka Vam cast.

Ovaj debeli sto dize ruke je bas,bas odradio posao! ;D

post-3983-12879041286117_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova
  • Lokacija: Smederevo

Odlicno organizovan skup na odlicnoj lokaciji.

Ovom prilikom pozdravljam Denisa i Arpada i stvarno sve pohvale na racun svih temerinaca koji su se svojski trudili oko nas i svih gostiju.

Odlukom na sastanku kluba resili smo da se podelimo i da ispostujemo i nasu bracu iz MASa u Petrovcu Na Mlavi i nasu bracu po bajku i ljute protivnike MASa u Temerinu  ;D

Salim se naravno niko nije nikome protivnik ali smo ja i Arpad par puta suceljavali misljenja vezano za MAS i ne MAS,tako da smo odlucili da odemo u Temerin delom clanstva i da pokazemo dobru volju i budemo dobri gosti,a kasnije i dobri domacini. 6 motora (7 bajkera),4 u kolima i moj brat Misa r1 sa Vladom njegovim sinom stigosmo oko 14h u Temerin.

Denis (dencse 1) veseli domacin je vec razapeo sator i dovezao kombi za opremu i nestrpljivo ocekivao da stignemo,a mi naravno pogubismo 2 YAMAHE uz put pa smo ih malo cekali i slikali SUZUKI tim. :D

11072009582.jpg

Nasi domacini Denisova supruga,Denis i njegov brat

11072009587.jpg

Glavni "krivac" za ovaj odlican skup Arpad-baca bure kao iz katapulta,vezba svaki dan  :D :D :D

11072009588.jpg

Denis je sredio da mu supruga ostane "nebu pod oblake",dok on pije pivo  :D :D :D

11072009591.jpg

Dok je on sam popio toliko piva i malo prilegao da se odmori na livadi sa kamenom ispod glave  :D :D :D

11072009596.jpg

Ovo je samo deo fotografija jer sam se uzdao u profesionalca Denisa koji je jos uvek pod "dejstvom" skupa pa ce  mi posalati ostatak slika....

Pozdravljam Armina i Zolija koje sam upoznao u Temerinu.

Pozdrav za temerince odlicni ste.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja