Jump to content

Moto Zajednica

Recommended Posts

  • U prolazu, 0 postova

Zovem se Samih. Neko vrijeme razmisljam da sebi kupim motor. Mislio sam ga uzeti pocetkom sljedece sezone. Dosta sam gledao i najvise mi se svidjela Gilera Runner 125, ne znam da li bi bilo pametno uzeti taj motor jer bi mi to bio prvi motor. Visok sam 170 i tezak oko 60 kila, i imam 15 godina. Vec sam vozio motor od druga ali to je uvijek bila neka kratka voznja. Citao sam da je taj runner tezak oko 150 kila i ne znam da li bi ga mogao kontrolisati. Ne znam da li da uzmem taj motor. Nadam se da mi neko moze pomoci na neki nacin. Hvala.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 26 postova
  • Motocikl: KTM 790 Adventure
3 hours ago, samih said:

Zovem se Samih. Neko vrijeme razmisljam da sebi kupim motor. Mislio sam ga uzeti pocetkom sljedece sezone. Dosta sam gledao i najvise mi se svidjela Gilera Runner 125, ne znam da li bi bilo pametno uzeti taj motor jer bi mi to bio prvi motor. Visok sam 170 i tezak oko 60 kila, i imam 15 godina. Vec sam vozio motor od druga ali to je uvijek bila neka kratka voznja. Citao sam da je taj runner tezak oko 150 kila i ne znam da li bi ga mogao kontrolisati. Ne znam da li da uzmem taj motor. Nadam se da mi neko moze pomoci na neki nacin. Hvala.

Pozdrav!

Sa 14 sam položio PSP i vozio Gileru Stalker 50, pojma nisam imao koliko je težak, ali je bilo jedno od najboljih leta u mom životu. 

Ono što je po meni bitno je da imaš dozvolu i opremu neku i onda polako. 

Promenio član h0use

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.





×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja