Jump to content

Moto Zajednica

Aprilia Pegaso 125

Recommended Posts

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: CF MOTO 650 MT

Pozdrav, posedujem motor Aprilia Pegaso 125 iz 1994 godine, nosio sam je kod raznih "majstora", medjutim, kazu sve je dobrk, imam jedan problem, smesa je pojacana malo, al kad navladim gas znaci lepo zakuca i izmedju 5 i 6 hiljada obrtaja cuje se kao da ima viska smese kao mali zastoj cudan, zvuk pumpe i onda potegne iz sve snage, da li neko moze da mi pomogne i u 6 brzini kad dajem gas na 7 8 hiljada nece dalje od toga ide normalno i samo od jednom blago usporava i opet vuce. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4345 postova
Ne znam kako to da proverim 
Сликај па окачи да видим, држе га два имбуса лево и десно. Кад га демонтираш види плочицу дали и колико наслага има на њој. Узмеш водени брус папир и огланцаш као огледало да иде у канал без муке. Ако има луфт у самом каналу рачунај да овај поступак треба да понављаш чешче. Ако је мембрански систем, на цилиндру има рупицу која може да буде запушена. Кроз ту рупицу пролази притисак издувног гаса до мембране и она подиже вентил колко треба. Мембрану у првобитни положај врача опруга, а притисак опруге се штелује и то. Него ти уради нешто па идемо даље

Sent from my SM-N960F using Tapatalk


Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja