Jump to content

Moto Zajednica

Honda CBF 250

Recommended Posts

  • Drug član, 865 postova
  • Lokacija: Beograd, Swan Hill
  • Motocikl: Kawasaki ER-5, Tomos A35

Pozdrav kolege forumaši, došlo "proleće", približava se polaganje za A pa se ponovo traži prva mašina. Od instruktora sam dobio preporuku za motor sa poznatom istorijom, sređen za sezonu, održavan i u odličnom stanju, vozi ga njegova bivša učenica, ona ga je komplet sredila prošle godine kad ga je uzela i sad bi da pređe na nešto veće, jače, brže, bolje, kako to već ide. U pitanju je vozilo iz naslova, cena po meni korektna, maltene identičan jednom sa oglasa koga ću staviti ovde reference radi. 

WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Honda CBF 250 CH A2, 2007. godište, Sport / Super sport, vozilo prešlo 28000 km, Subotica. Cena 2.790 € - Motori - Polovni Automobili

 

250ice nisu moj prvi izbor, gledam nešto do 500 najrađe ali volim da kupim po preporuci, a za sezonu dve, biće 250 dovoljno, treba mi za po lokalu, nešto malo otvorenog puta ponekad. Jedino mi se čini da je model redak kod nas i da bi eventualni delovi mogli biti problem. Mišljenja oko ovog konkretnog modela su vrlo dobrodošla, ako imate iskustva.

 

Zaboravih da dodam, na motoru je sve fabričko osim lonca koji je arrow i sa slika izgleda kao fabrički. Kako to prolazi na tehničkom pregledu? Ne bih da mi sreću prve sezone najednom prekine nemogućnost produžetka registracije.

Promenio član Gordak985

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja