Jump to content

Moto Zajednica

Bulevar Despota Stefana 16.jun...

Recommended Posts

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3140 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

  Znam da ovo tesko pada , narocito osobama koje su ga poznavale, ali hajde da prodiskutujemo malo nesrecu: Kretao se vecom brzinom od dozvoljene kroz sam centar grada, nije nosio kacigu. Postavio bih pitanje da li je imao dozvolu odgovarajuce kategorije(nije presudno, jer svi znamo kako se dolazi do iste)? Koliko je vozackog staza i predjenih kilometara imao pre ovog poprilicno snaznog motora? Ovo pisem da bi smo svi mi, nazalost na ovaj nacin, nesto izvukli i naucili iz ovog primera.

 

  Jos jednom saosecam sa bolom ljudi koji su ga poznavali i izvinjavam se, ali isto tako mislim da bi bilo korisno da diskutujemo o ovoj nesreci.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 82 postova
  • Lokacija: beograd-kotez

ja se izvinjavam,ali ja ne zelim da se o tome diskutuje u ovoj temi...mrle ti jesi u pravu....ali toliko starih tema na forumu ako vec zelite da diskutujete otvotite novu. toliko od mene

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 700 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: zx6r

 

Strasno... Saucesce porodici i prijateljima! Nek mu je laka crna zemlja i da mu Gospod dusu prosti.

 

Decka nisam znao ali sam ga vidjao cesto u kraju na tom motoru. Stanovao je blizu mog kuma i kad mi je ovaj javio,bas sam se potresao.

Tragedija!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja