Jump to content

Moto Zajednica

TwinZ Auto & Moto

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 621 postova
  • Lokacija: Kać
  • Motocikl: Kawasaki ER-6n 2006g.

Priznajem da sam u početku bio oduševljen autom, ali kako su se problemi gomilali, na kraju mi je preseo.

Ja ga takvog ne mogu prodati drugom, jednostavno ja nisam takav čovek, ko me jebe kad sam budala.

I na kraju izvinjavam se što sam ovaj forum upotrebio za ovo, ali jednostavno nisam mogao da ćutim više.

Jos jednom izvinjenje.

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ЗЕЉКАМП, 1820 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure
pre 7 minuta, -Viper- je napisao:

Ćutao sam dovoljno dugo i čekao da mi se javiš i rešiš problem sa menjačem.

Ti to nisi uradio, ja sam do sada potrošio para obilazeći majstore da mi pomognu oko toga.

Na krau sam jednostavno odustao i prihvatio činjenicu da cu ga voziti tako i da sam u
Ispao budala i lakoveran jer imam poverenja u ljude.

Još jednom ti kažem, ovo je posledica toga sto se nisi javio i uradio ono što si obećao, ja neznam sta ti tu nije jasno, isto tako sta u tvoju korist može naša prepiska da bude.

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
 

Koliko se sećam, poslednji nas razgovor se završio tako što smo se dogovorili da ces da se javiš I da napravimo termin. Rekao sam ti da ću sve troškove da snosim ja. Počev od goriva i svih ostalih troškova koje budeš imao. Čak sam se ponudio i da, ukoliko ne budem mogao da ja odradim sve umesto tebe, ti nadjem smestaj da sa porodicom provedes vikend u Loznici. Sve bih ja snosio. Sve osim klope I pića koje bi ti sa porodicom pojeo I popio. 

 

Rekao si da se greška javlja retko I da se nakon nje auto ugasi. Kada ga upalis, voziš ga bez ikakvih problema i da auto tada radi savrseno, baš kao i menjač i da se nadas da će to samo od sebe prestati. Nakon tog razgovora se nisi javio nitie pozvao. Računao s da je problem rešen jer se ne javljas ali sam se prevario. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 621 postova
  • Lokacija: Kać
  • Motocikl: Kawasaki ER-6n 2006g.

I jesi se javio posle toga, nisi i sta sad hoćeš da ti čestitam sto se nisi javio.

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 621 postova
  • Lokacija: Kać
  • Motocikl: Kawasaki ER-6n 2006g.

Ja kad nešto obećam to i ispunim, nisi se javio da uradiš obećano i kraj.

Jel tebi to jasno ili treba da ti se crta.

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ЗЕЉКАМП, 1820 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure

Ne treba da mi čestitas već sa kažeš da li imaš I dalje problem sa menjačem ? Ako ga imaš, biće rešen u to budi siguran. To sam ti milion puta rekao i napisao. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 621 postova
  • Lokacija: Kać
  • Motocikl: Kawasaki ER-6n 2006g.

Obećao si da ćeš rešiti problem, zar ja treba tebe da jurim da to uradiš, da si pošten javio bi se, koliko je prošlo od tada,reci sad ja znam.

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ЗЕЉКАМП, 1820 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure

Ajde, reci koliko puta sam te zvao sam i pitao za problem i ponudio da ga rešimo ? 

 

Ako imaš problem, pozoves I rešimo ga. Ta popravka je plaćena I nemam razloga da je izbegavam. Naprotiv. Prosto kao pasulj. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 621 postova
  • Lokacija: Kać
  • Motocikl: Kawasaki ER-6n 2006g.

Bilo je kad si mi uplatio pare za popravku ventilatora, i od tada muk.

 

Ni da pitaš jer postoji i dalje problem, jednostavno te bole.....

 

 

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ЗЕЉКАМП, 1820 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure

Čuli smo se mi i posle toga.

 

Pre koliko vremena je to bilo, podseti me? Ti imaš poruke pa možeš da vidiš. Slobodno napisi koliko dugo je prošlo. Imaš problem a nećeš da se javiš i kažeš za njega a vrlo dobro znaš da bi problem bio rešen samo da si poruku poslao. Nije trebalo ni da zoveš. Slao si poruke za najmanju i najbanalniju sitnicu, pa sam očekivao da ces da se javiš i za tako veliku stvar. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ЗЕЉКАМП, 1820 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure

Mislim da ima i više od toga. Slobodno napravi poslednja dva screenshot-a naše prepiske pa ih postavi ovde a ja cu ostatak kada mi ih pošalješ. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 621 postova
  • Lokacija: Kać
  • Motocikl: Kawasaki ER-6n 2006g.

I šta onda, svaki dan si bio na viberu, nisi se ni našalio da pitaš dali problem i dalje postoji.

Ne razumem sta i dalje pokušavaš da dokazes, da ces rešiti problem tako ste se ne javljas.

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 621 postova
  • Lokacija: Kać
  • Motocikl: Kawasaki ER-6n 2006g.

Ja sam jednostavno odustao i pomirio se sa tim da neces da rešiš, jer se nosi javljao, nudio si da rešiš problem i onda jednostavno ucutao.

 

Uzgred da napišem i ovo pa cu probati da zaspim posle ovog, ja nisam od onih koji će da mole nekog da ispuni obećano.

 

Mislim da sam bio jasan, prepisku imam možeš da je vidiš, ovde je necu kačiti, ali posle svega nemam želju da te vidim.

 

Najiskrenije nebih želeo da te posle svega ovog vidim.

 

 

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ЗЕЉКАМП, 1820 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure
pre 37 minuta, -Viper- je napisao:

Priznajem da sam u početku bio oduševljen autom, ali kako su se problemi gomilali, na kraju mi je preseo.

 

Koji problemi su se gomilali. Šraf koji si kupio I zavrnuo, elektronika ventilatora za koji sam ti dao pola para i zbog koje si mogao napraviti najozbiljniji problem jer nisi hteo da prihvatis moju pomoć koju sam ti nudio kada si bio na Zvezdari?! Još sam ti rekao da si u mom kraju i da mogu brzo da dodjem do tebe, samo da ostavim suprugu i decu...

 

Jedini problem na autu je problem sa menjačem ali ti nisi namerno hteo da se javiš da ga rešimo već si čekao ovaj trenutak i sada izigravas žrtvu. Nije u redu. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 621 postova
  • Lokacija: Kać
  • Motocikl: Kawasaki ER-6n 2006g.

E žalosno je to što radiš, ali to samo pokazuje zašto je do svega ovog došlo.

 

Budi pozdravljen i probaj jos nekog da prevaris.

 

Ja se ne pravim da sam žrtva, ja i jesam zrtva prevare pri prodaji auta.

 

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока

 

 

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 621 postova
  • Lokacija: Kać
  • Motocikl: Kawasaki ER-6n 2006g.

Imas gore sliku problema uočenih na autu, tu čak nisu navedeni svi.

Menjač je najgori problem.

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ЗЕЉКАМП, 1820 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure

1. Menjač će biti rešen po milioniti put ti kažem i pišem jer je PLAĆENA POPRAVKA i nemam razloga da se ne javljam zbog toga ! Plaćeno!!! 

 

2. Za problem sa senzorom za svetla nisam znao jer auto moraš da voziš na automatskim svetlima da bi to primetio jer sam ga vozio kratko preko dana (nije imao tablice jer je iz uvoza pa nisam smeo da ga vozim). 

 

3. Kako mogu da znam da se zadnja desna vrata povremeno ne otkljucavaju osim ako taj auto ne vozim svakodnevno ? Ista stvar je i sa senzorom za svetla. 

 

4. Ti si auto vozio po Loznici, dosao do Kaća i nisi primetio da je bilo šta loše što se tiče kočnica i bilo čega drugog. Bio si oduševljen autom. Problem sa kočnicama si otkrio tek na tehničkom pregledu i rešio si ga, čini mi se, tako što si razradio klipove, što je i normalna stvar na automobilu starom 11 godina. Jel tako? 

 

5. To što je dizao temperaturu smo apsolvirali iz prethodnih poruka. Elektronika ventilatora je otkazala posle više od 1000km i taj kvar niko ne može da predvidi ali i pored toga sam učestvovao u popravci. 

 

6. Trzanje je uzrok problema sa menjacem i ono se ne javlja stalno već sporadično što je, po tvojim rečima i istraživanjima, do menjaca. 

 

Po meni, jedni pravi problem je bio i ostao menjač koji može da bude rešen samo treba da kažeš da želiš i nista vise. 

 

 

Na Facebooku vidim da putuješ po Srbiji, čak ti I lajkujem objave koje vidim ali ti se ne javljas pa je logično da mislim da je problem rešen. Prevario sam se. 

 

Sada se izvinjavas forumasima jer nisi mogao više da izdržis tu nepravdu. Što te taj neizdrz nije uhvatio i za poziv pa, umesto što kukas I glumis žrtvu po forumu, da me pozoves ili pošalješ 321. sms preko Vibera kada vidiš da sam svakodnevno online I još jednom, po poslednji put, potrazis pomoć od nekoga ko ti je tu pomoć i rešenje obećao. Pa da, nakon toga, ako se ne reši, sa punim pravom napišeš sve što ti leži na srcu i dusi...

 

Ponavljam, moj broj je isti i imam ga više od deceniju i po. Koristim ga privatno i poslovno i drugog broja u Srbiji nemam. Ne postoji osoba na ovom svetu kojoj se ne javljam jer nikome ništa ne dugujem i svakoga mogu u oči da pogledam. Probaj sa pozivom da rešiš problem. Forumi ga neće rešiti. Živeli. 

 

Imenom i prezimenom :

Dragan Zeljić 

065/877-7776 

 

 

3da236616edc18505a06aa17099b74d3.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 947 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Cbf 1000

Ne znam da li je ovo samo dobro osimsljena reklama :) 

Ako je sve ovo istina ,ja bih od tebe sutra kupio auto. Sa kakvim sam ja preprodavcima sve imao posla,ti bi mi bio kao najbolji drug posle ove situacije :takoje:

  • Sviđa mi se 4
  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 621 postova
  • Lokacija: Kać
  • Motocikl: Kawasaki ER-6n 2006g.

Dokaz kakvi smo mi mazohisti je stanje u državi.
Najuspešnije od svega što sam ga i ja hvalio drugima da kupe auto od njega, mada sad mi više nije smešno.

Ne mora niko da mi veruje, ja najviše prebacujem sebi što verujem u ljude.

Sad ovde možeš da glumiš postenjačinu, mene vise ne možeš da prevaris.

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ЗЕЉКАМП, 1820 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure
pre 34 minuta, milos-v je napisao:

Ne znam da li je ovo samo dobro osimsljena reklama :) 

Ako je sve ovo istina ,ja bih od tebe sutra kupio auto. Sa kakvim sam ja preprodavcima sve imao posla,ti bi mi bio kao najbolji drug posle ove situacije :takoje:

Na moju žalost, nije reklama. 

 

Sve što sam rekao i napisao tvrdim da je istina ! Za većinu rečenih stvari imam i dokaze u porukama koje smo razmenili.

 

Ponudio sam da vrati auto još dok ga nije registrovao jer je počeo da kuka kako ne radi zadnji brisač I da se zadnja vrata ponekad ne zakljucavaju.  Bilo mu je dosadno za vreme policijskog časa pa je, normalno, imao vremena za zagledanje svake sitnice. Istog trena, dok još nije bilo i nije znao za probleme, ponuđeno mu je da bude isplaćen u celosti i da mu nadoknadim troškove puta koje je imao prilikom odlaska po auto. Odbio je.

 

Kada ga je registrovao I kada mu se posle vožnje od nekoliko stotina kilometara a posle popravke menjaca i servisa od 450e, opet pojavio problem sa menjačem, dobio je ponudu da ga vrati i da mu vratim pare ili da odvezemo kod majstora koji ga je popravljao I rešimo problem. Izabrao je ovo drugo jer je bio oduševljen sa autom I jer mu je nekoliko majstora kod kojih je u međuvremenu bio reklo da je auto odličan i da je odrađeno sve što sam rekao....

 

 

Platio je Audi Q3 2.0tdi DSG od 170ks sa pređenih 160.500km za 11.600e na ime kupca. Auto ima redovnu servisnu knjižicu i garantujem za kilometrazu. Uz auto je dobio dva ključa i dva ALU seta felni i guma. Zimski set je na original Audi felnama a letnji set je na felnama od 20" na kojima su bile loše gume ali sam kupio 4 Continental skoro nove gume, mladog DOT-a, koje su me koštale preko 500e sa montažom i balansom. Da nisam kupio te gume, auto bi bio još jeftiniji i dobio je da bira čak i tu opciju. U gore navedenu cenu je, kako bih izbegao ovakve i slične situacije i klevete, uračunat mali i veliki servis, zamena antifriza, kao i servis DSG menjaca koji je, čak i po rečima njegovog majstora, napravio problem. Dakle, to je greška majstora koja me je koštala dodatnih 450e i nakon koje sam mu predao auto i rekao da se javi ukoliko opet počne da pravi problem.

 

Q5 od opreme ima LED svetla napred i nazad, Xenon, fabričku kuku, elektro sklopive retrovizore, grejače sedišta, parking senzore napred i nazad, fabrički jači agregat od 170ks, PRAVU kilometrazu od 160.500km i da ne nabrajam sve... 

 

Taj auto mu je do pre neki dan bio na oglasima po ceni od 12.999€. 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 621 postova
  • Lokacija: Kać
  • Motocikl: Kawasaki ER-6n 2006g.

Sad nazalost vise nije na oglasima, niti ce biti.
Samim tim sto sam ovo napisao ovde sam uradio jednu dobru stvar, svi koji sad budu kupovali auto od njega bice oprezniji i nece biti lakoverni kao ja.

Uradio sam barem jednu dobru stvar i pomogao drugima.

Za sve ovo vreme i dešavanje oko auta od njega cak nisam dobio ni izvini za sve neprijatnosti koje sam imao.

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bivši baksuz :), 598 postova
  • Lokacija: Beograd / Leskovac
  • Motocikl: Yamaha FZS600 Fazer

Samo bih da podsetim, auto se kupuje u vidjenom stanju. Tako je sa svim polovnjacima, uvek i svuda. 

Tvoje, kao kupca je da pogledas, proveris i na kraju, za svoj novac, odlucis. 

 

Da li je auto udaran ili nije? Ako te to brine, povedes limara sa sobom. Automobili se sudaraju svaki dan. Da li ce pokazati neku gresku? Zakazes pregled u Audijevom ovlascenom servisu. Po prepisci, siguran sam da zeljkamp ne bi imao nista protiv. 

 

Na kraju, stavljeno ti do znanja da postoji problem, i to recimo, ozbiljan. I ti i dalje resis da kupis. I umesto da sam insistiras da se problem resi, cekas da se prodavac javi da te pita jel imas i dalje problem. 

 

I na kraju, slag na tortu, auto koji platis 11600, za koji znas da ima problem, nakon registracije stavis na oglase za 13000. Ne znam, meni je to malo licemerno. 

  • Sviđa mi se 5
  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja