Jump to content

Moto Zajednica

Pao Micko iz Sabca

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 323 postova
  • Lokacija: Lovcenac - Budva - Novi Sad

Odem danas do Sabca kod Micka da pregledam motor sto mi sredjuje (gotov je, sutra idem po njega ;D) kad Micko stize sa gipsom na nozi i sa stakama.

Nisam ni znao a kaze pao je pre 5-6 dana kod Sabca, spustena rampa za prugu i napravila se kolona ali su vozaci ostavili razmake da mogu da izlaze kola iz sporednih ulica, Micko preticao kolonu (polako je vozio) i jedan auto iz desne sporedne ulice skrena pravo u njega i udari ga u nogu, motor zavrsio u kanalu a Micko sa slomljenom nogom.... Dobro je i prosao!

 

Alo ljudi, akcija!!! Nisam ja taj koji treba da pokrene i organizuje ali mnogi bi se odazvali...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1367 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FZS1000

Nisam ni znao a kaze pao je pre 5-6 dana kod Sabca, spustena rampa za prugu i napravila se kolona ali su vozaci ostavili razmake da mogu da izlaze kola iz sporednih ulica, Micko preticao kolonu (polako je vozio) i jedan auto iz desne sporedne ulice skrena pravo u njega i udari ga u nogu, motor zavrsio u kanalu a Micko sa slomljenom nogom.... Dobro je i prosao!

Po napisanom covek je sam kriv za ono sto se desilo. Na srecu je vozio polako pa je dobro prosao. Morao je biti svestan da kada obilazi kolonu koja stoji moze ovako nesto da se desi, posebno sto je obilazenje kolone u ovom slucaju zabranjeno.

 

Zelim mu brz oporavak i pamet u glavu sledeci put

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 323 postova
  • Lokacija: Lovcenac - Budva - Novi Sad

Ne mozes ga obici, otputovao je u Njemacku i vraca se tek u sredu.

Ja sam danas bio u servisu da preuzmem motor...

 

Tacno je da ima dosta i njegove krivice...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 299 postova
  • Lokacija: sabac

jbg,nisam bio u sapcu neko vreme i tek sad cujem za to.kad sam poslednji put bio u radnji da uzmem neke "ukrase" nije bio tu,ali nisam bio u sapcu neko vreme.jbg oporavice se brzo nadam se,idem za vikend u sabac pa cu svratiti da uzmem i ulje makar

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja