Jump to content

Moto Zajednica

NS-Batočina via BG 24.02.2008 MISIJA ISPUNJENA!

Recommended Posts

  • www.markone-pegaz.rs, 2418 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

Da, da! 9h polazak iz ulice Modene u centru!

Dakle sastanak je od 8:30 do 9h i polazimo. Nema čekanja i nema zadržavanja. Ko ne stigne na polazak nek nas lovi po autoputu.  ;D

U BG smo oko 10h. Mislim da nema smisla praviti pauzu između. Ali to dogovaramo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1367 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FZS1000

Jbga, s obzirom da sam jos u fazi ozdravljanja onda moram da preskocim duzi put...malo cu se provozati po NS-u i to mi je to  :( ali cu pokusati barem da dodjem da vas ispratim i da se podsetim grupne voznje. Mada, ako se nakljukam nekih vitamina i nabavim i ja barem pantalone....

 

P.S. Markone, koliko si platio cizme? Baci mi PP...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Banned, 993 postova
  • Lokacija: kg
  • Motocikl: zx7r

@Vladamir, dimac, bokilic, easy rider, tiniauto, sstruja i ostalima koji su blizhe batochini  :)

 

shta mislite da se mi nadjemo negde izmedju pa da se provozamo do velike plane recimo i da se nadjemo sa putnicima iz bg-a i ns-a?  ???

npr. easy rider dodje do kragujevca pa nas dvoje do vladamira i tako do velike plane gde nas chekaju ovi iz mladenovca?

 

 

P.S. ja nisam za to da se dimac i ostali sa slabijim motorima odvajaju od nas, mislim da treba da idemo zajedno pa makar i 60km/h - ja nisam za odvajanje  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1372 postova
  • Lokacija: Mladenovac
P.S. ja nisam za to da se dimac i ostali sa slabijim motorima odvajaju od nas, mislim da treba da idemo zajedno pa makar i 60km/h - ja nisam za odvajanje  ;)

U bre Boki, pa nisam ja basas tolko spor ;D, ja bez problema mogu drzati 90km/h bilo na auto putu bilo van njega, ali jos ce mo se cuti za nedelju zato sto ja nisam bas siguran a i Tiniauto ima ispracaj u Lazarevcu tako da ni za njega ne znam...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 953 postova
  • Lokacija: Bliski Istok
link=topic=14907.msg207788#msg207788 date=1203591113]

@Vladamir, dimac, bokilic, easy rider, tiniauto, sstruja i ostalima koji su blizhe batochini  :)

 

shta mislite da se mi nadjemo negde izmedju pa da se provozamo do velike plane recimo i da se nadjemo sa putnicima iz bg-a i ns-a?  ???

npr. easy rider dodje do kragujevca pa nas dvoje do vladamira i tako do velike plane gde nas chekaju ovi iz mladenovca?

 

 

P.S. ja nisam za to da se dimac i ostali sa slabijim motorima odvajaju od nas, mislim da treba da idemo zajedno pa makar i 60km/h - ja nisam za odvajanje  ;)

 

Mala modifikacija:

 

Prvi deo stoji, do dolaska u Batocinu, ali... tu cekamo i ostale drugare. Zatim idemo u grupnu voznju malo po okolini, nemogu vam reci gde (to je tajna  ;)) samo cu reci da nije daleko (u krugu od dvadesetak-trideset kilometara) naravno svi motoristi dobre volje su dobrodosli. Sto se tice brzine i odvajanja to cemo regulisati tako sto cemo organizovati trku izmedju Dimca i Sstruje a mi ostali cemo za njima u hajku da gledamo i pratimo ishod  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Banned, 993 postova
  • Lokacija: kg
  • Motocikl: zx7r

Mala modifikacija:

 

Prvi deo stoji, do dolaska u Batocinu, ali... tu cekamo i ostale drugare. Zatim idemo u grupnu voznju malo po okolini, nemogu vam reci gde (to je tajna  ;)) samo cu reci da nije daleko (u krugu od dvadesetak-trideset kilometara) naravno svi motoristi dobre volje su dobrodosli. Sto se tice brzine i odvajanja to cemo regulisati tako sto cemo organizovati trku izmedju Dimca i Sstruje a mi ostali cemo za njima u hajku da gledamo i pratimo ishod  ;D

 

nisam znao da si planirao vozhnju kad dodjemo kod tebe...  :)

u tom sluchaju se ja mogu naci sa ovima koji su juzhno od kragujevca pa da zajedno dodjemo kod tebe  ;)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 309 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Piaggio Beverly 200

Da, da! 9h polazak iz ulice Modene u centru!

Dakle sastanak je od 8:30 do 9h i polazimo. Nema čekanja i nema zadržavanja. Ko ne stigne na polazak nek nas lovi po autoputu.  ;D

U BG smo oko 10h. Mislim da nema smisla praviti pauzu između. Ali to dogovaramo...

 

Ne rece gde u BG-u?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1372 postova
  • Lokacija: Mladenovac

link=topic=14907.msg207788#msg207788 date=1203591113]

@Vladamir, dimac, bokilic, easy rider, tiniauto, sstruja i ostalima koji su blizhe batochini  :)

 

shta mislite da se mi nadjemo negde izmedju pa da se provozamo do velike plane recimo i da se nadjemo sa putnicima iz bg-a i ns-a?  ???

npr. easy rider dodje do kragujevca pa nas dvoje do vladamira i tako do velike plane gde nas chekaju ovi iz mladenovca?

 

 

P.S. ja nisam za to da se dimac i ostali sa slabijim motorima odvajaju od nas, mislim da treba da idemo zajedno pa makar i 60km/h - ja nisam za odvajanje  ;)

 

Mala modifikacija:

 

Prvi deo stoji, do dolaska u Batocinu, ali... tu cekamo i ostale drugare. Zatim idemo u grupnu voznju malo po okolini, nemogu vam reci gde (to je tajna  ;)) samo cu reci da nije daleko (u krugu od dvadesetak-trideset kilometara) naravno svi motoristi dobre volje su dobrodosli. Sto se tice brzine i odvajanja to cemo regulisati tako sto cemo organizovati trku izmedju Dimca i Sstruje a mi ostali cemo za njima u hajku da gledamo i pratimo ishod  ;D

 

:D :D :D :D :D Ne znam dal se Sstruja spremio, ja sam spreman cak sam danas bio na jedan mali trening do Avale... :D :D :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • www.markone-pegaz.rs, 2418 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

Da, da! 9h polazak iz ulice Modene u centru!

Dakle sastanak je od 8:30 do 9h i polazimo. Nema čekanja i nema zadržavanja. Ko ne stigne na polazak nek nas lovi po autoputu.  ;D

U BG smo oko 10h. Mislim da nema smisla praviti pauzu između. Ali to dogovaramo...

 

Ne rece gde u BG-u?

 

Kao što sam rekao ranije: To je na vama iz BG-a da dogovorite. Po meni je najlogičnija neka pumpa na izlazu iz BG jer se tamo možete skupiti svi. I oni sa Novog Beograda a i oni koji žive bliže izlazu...

Ajde ljudi predložite neko mesto. Ja ne poznajem Beograd toliko da mogu da vam sugerišem. Računajte da smo oko 10h u BG na tom mestu koje dogovorite. Malo se odmorimo i najkasnije u 10:30 krećemo odatle dalje...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • www.markone-pegaz.rs, 2418 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

Ako u 10:30 krenete sa te pumpe u Beogradu vi ste tek u 12 u Batocini. Da nije malo kasno? Zbog povratka.

 

Mislim da nije... jbg nedelja je  ;D Pusti nas da odspavamo bar do 7:30 ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1125 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-blok 61
  • Motocikl: MV Agusta 800 Brutale

Ide li se auto-putem, ili preko Mladenovca i Smederevske Palanke?

 

Imaš rutu na prvoj strani, a predpostavljam da i dalje važi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1125 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-blok 61
  • Motocikl: MV Agusta 800 Brutale

Zmaj pumpa je na putu Beograd-Zagreb i postoje Zmaj I i II( ne znam tačno koji je koji) i moj predlog je da se nađemo na zmaju u pravcu grada jer će tuda i proći ekipa iz Novog Sada.

Za Novosađane to je pumpa na koju nailazite kada sa Novosadskog auto puta pređete na auto put Beograd Niš

 

U ostalom evo slike za lakše snalaženje

 

404.jpg

 

Nadam se da je razumljivo, a vreme ostaje u 10h,

 

ako neko ima drugi predlog ok, i ako neko ima neko pitanje neka ga baci na pp

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • www.markone-pegaz.rs, 2418 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

Cisto informativno  ::) kakve su procene? Tj. sta mislite kad bi se razilazili i polazili kucama?

 

Po mojim insajderskim informacijama oko 17 ili 18h bi mogli da se nadjemo u BG sa urednickom ekipom (ili bar delom).

Ne bi bilo lose da se u NS vratimo najkasnije do 20h?

 

Meni je pumpa Zmaj ok ako oni iz  BG hoce da se vozaju po autoputu?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja