Evo stigoh toplom domu od Bokija...Moje prvo iskustvo te vrste.U moru raznih lopuža u ovom gradu napokon upoznah Lj U D I N U ...Znači ČOVEK u pravom smislu te reči,neposredan,otvoren,prijatan...(NAGLAŠAVAM DA NISAM GAY).Doterao sam mu moju krmaču gsxr 750 '94. koja je radila kao automobil od onog Draguljčeta u crtaću(tj zrakoprc)...trokirala,trošila kao Volga...za potrošnju još uvek ne znam ali TVRDIM DA UZ BOKIJA MOŽE OD BABE DEVOJKA!!!
Hladno je,tvrde gume pa nije baš idealno za neko divljanje ali motor radi kao sat,povlači mnogo bolje naručito na malim obrtajima gde je jedva sastavljao i puni kao metak u crveno...Čim temperatura dozvoli neku dalju vožnju videćemo kakva je potrošnja ali sve u svemu DRUGI MOTOR!-najpozitivnije moguće.
DAKLE: svi oni koji su mazohisti pa uživaju dok se nabeđeni "majstori" iživljavaju na sve moguće načine pa na kraju svih krajeva oždrape debelu cifru za svoj ne rad...takvi nek zaobilaze Bokija.
Ko ima problem na motoru i želi da to bude rešeno kvalitetno,brzo i za razumnu cenu a da pritom umire od smeha raznim Bokijevim anegdoda uz obaveznu kafu (ko pije) i gomilu saveta za ne daj Bože-JEDINI PRAVI IZBOR-Б О К И Л И Ћ!!!