Jump to content

Moto Zajednica

grbava suzana

Članovi
  • Broj tema i poruka

    109
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: grbava suzana

  1. Ofarbaj ga da bude nevidljiv,onda te boli uvo za sve detalje
  2. pa kliknes na malu fotku i ona se poveca Ja jedva skupio pare za bežičnog miša i sad da trošim baterije,jeftinije je da ih ti ubaciš kao "proster" da se prostiru preko celog ekrana
  3. Ma sve je to lepo al taj šraf mi je nešto sumnjiv,zar ta rupa za imbus na glavi šrafa ne bi trebala da bude malo pomerena u stranu
  4. Mlada ste,naučićeš...eto pola pola... ;)

  5. tek pošto isprobam vašu toliko hvaljenu kuhinju ;)

  6. Gospođo nemojte molim vas da mi persirate ;)

  7. Jesi li siguran da možeš sam...ne potcenjujem te nego ne bih da te posle neki majstor ošuri jer niko ne voli da ispravlja tudje greške...I šta konkretno imaš u planu da radiš da bih ja znao šta da ti pričam i o čemu..?
  8. Šta ću kad sam fin i kulturan,ne ističem se pa ne izazivam komentare :))))))))))))

  9. Ne znam ko radi u novom sadu a za samostalnu varijantu nije nikakav problem ako imaš volje,strpljenja i vremena a sve to pod uslovom da nisu mnogo oštećeni jer ti je onda uzaludan trud...Sve zavisi od toga u kakvom su ti stanju štapovi...koliko ima smisla i svrhe da guslaš sam...
  10. Tuga brate,voleo bih da mogu da pomognem mada na žalost mislim da mu se do sada izgubio svaki trag
  11. Nije moguće da te ON dobro posavetovao,verovatno te podmitio da ga hvališ
  12. SUPER KAD SI BRZO I POVOLjNO REŠIO PROBLEM
  13. u loisu je set jeftiniji nego ovde sam lanac...i još bitnije,te tri stvari se vrte zajedno...Koliko će trajati nov lanac na starim lančanicima?! Nije ni bitno jer čovek treba lanac u motoru...pozdrav
  14. U louisu
  15. http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/76483-prednja-viljuska-gsxr-750-94gr7ba/page__p__1225057__fromsearch__1#entry1225057 ETO GA MOJ MINULI RAD DO DUŠE NA SUZANI A NE KAWI I U PITANJU JE USD VILJUŠKA ALI AKO IMA PITANJA TU SAM...I AKO SI SE NAMERAČIO DA IH RADIŠ TJ AKO JE VEĆ PROPIŠAO SEMERING ONDA TO LEPO RASKLOPI,OPERI,ISPOLIRAJ ŠTAPOVE,SPAKUJ SVE PO SPISKU I TO BI TI BILO TO...ODVOJI MALO VREMENA PRE SVEGA PA POGLEDAJ PO NETU BAŠ ZA TVOJU VILJUŠKU ŠTA I KAKO,IMA GOMILA SNIMAKA KOJI ĆE TI "OTVORITI OČI" ZA NEKE BITNE STVARI.
  16. pa gde si ti celog mog života To za prodaju ili se samo hvališ?!
  17. Ja sam ZA!!!
  18. Tooo,kolektore
  19. hehehehehehe
  20. povlačim reč,našao sam u e-shop-u mass-a more kaciga...hvala Šipi,samo još da imaju ono što mi treba
  21. SAD SAM GLEDAO NA MSS-ovom SAJTU NEMA AGV-a A RADE DO 17h PA SE NA TELEFON JAVLJA AUTOMAT...
  22. Ja jurim providni jer mi je pukla desna "šapa"na prvom pa sam u markosu uzeo plavi ai noću uopšte nije zanimljiv pa super ako je mas počeo da radi agv.3 sezone me ovi iz markosa vuku za nos i nista od providnog vizira.Da ja ne bih bio sebičan...dakle-u markosu su za nju imali i crni i plavi i zlatni...kakav god hoćeš za AIRTECH osim providnog.
  23. Ja na freewindu imam "polovično" sličan problem.Polovično jer desna ručka radi a leva po sopstvenom joj nahođenju,kako joj kad dune...Malo sam bacio oko i video da se kablovi od termostata "dele" na ručke ispod rezervoara uz ram.Verovatno je samo kontakt loš al pošto ima gimnastike da se priđe to će malo sačekati.Kad dođe leto i 40 stepeni napraviću ja to sigurno
  24. SKLOPLjENO!!! Još da se napnem pa odvojim 15-20 minuta da ih okačim na mesto pa da vidimo na putu šta smo radili...usput sam i osmislio "specijalni alat" za poliranje jer su mi oči pobelele trljajući HVALA SVIMA NA SARADNjI,KO GOD SE NAĐE U SLIČNOM PROBLEMU TU SAM ZA SVAKU POMOĆ
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja