Jump to content

Moto Zajednica

grbava suzana

Članovi
  • Broj tema i poruka

    109
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: grbava suzana

  1. Hm,da...da naglasim...SVE JE POČELO OD ĐURE "VIDIK"...Da ne bi ljubaznog gospodina iz Žarkova ja bih i dalje vozi fapa na kome pise suzuki...a što se tiče pesme:da su meni dve od 22 bilo bi mi toplije ))))))))
  2. Hehehehe...ma rešiće on i taj problem ko i sve druge,uz adekvatan alat naravno...Sve i da dođe do te nemile situacije ja dovedem dve od 22 pa da vidiš kako raste...MORAL
  3. Puno veći problem u saobraćaju od samih ksenona predstavlja gomila automobila kaja je uvezena havarisana od preko...ovde stavljen divljak far za što manje novca koji nema adekvatno sočivo da pravi snop svetla onako kako treba već kao maglenka rasipa na sve strane pa izbija oči...Dobro podešen dobar far sa ksenonima mnogo znači pogotovu u kišnom periodu kad je vidljivost loša jer mokar put "upija" svetlost a ne sumnjam da će se naša brižna država pobrinuti da nam naplati takav izbor.Koliko ste puta naleteli na traktor na putu bez ikakvog oboležja i druge slične prepreke...Moj izbor je sto bolja preglednost jer može da bude od presudnog značaja-ŽIV ILI...
  4. Evo stigoh toplom domu od Bokija...Moje prvo iskustvo te vrste.U moru raznih lopuža u ovom gradu napokon upoznah Lj U D I N U ...Znači ČOVEK u pravom smislu te reči,neposredan,otvoren,prijatan...(NAGLAŠAVAM DA NISAM GAY).Doterao sam mu moju krmaču gsxr 750 '94. koja je radila kao automobil od onog Draguljčeta u crtaću(tj zrakoprc)...trokirala,trošila kao Volga...za potrošnju još uvek ne znam ali TVRDIM DA UZ BOKIJA MOŽE OD BABE DEVOJKA!!! Hladno je,tvrde gume pa nije baš idealno za neko divljanje ali motor radi kao sat,povlači mnogo bolje naručito na malim obrtajima gde je jedva sastavljao i puni kao metak u crveno...Čim temperatura dozvoli neku dalju vožnju videćemo kakva je potrošnja ali sve u svemu DRUGI MOTOR!-najpozitivnije moguće. DAKLE: svi oni koji su mazohisti pa uživaju dok se nabeđeni "majstori" iživljavaju na sve moguće načine pa na kraju svih krajeva oždrape debelu cifru za svoj ne rad...takvi nek zaobilaze Bokija. Ko ima problem na motoru i želi da to bude rešeno kvalitetno,brzo i za razumnu cenu a da pritom umire od smeha raznim Bokijevim anegdoda uz obaveznu kafu (ko pije) i gomilu saveta za ne daj Bože-JEDINI PRAVI IZBOR-Б О К И Л И Ћ!!!
  5. Nema na čemu,sve za brata na dva točka!
  6. Potpuno se slažem i zaista ne znam čime je zaslužio da bude "OVAŠĆENI" Zanima me ako neko zna koliko to košta...da budem i ja ovlašćeni,ne zato što bih da otvaram servis nego-nek se priča )))))))
  7. Pazi kad se nikako ne slažem sa tvojim opravdavanjem pomenutih...Rade italijane a ne harlejke pa da je tolika frka za delove...Za klip za runerra 180ccm mi je trazio 102evra(gde li nadje ta dva).U milanu sam ga uzeo za 35 evra!!!
  8. Ostavlja prijatan utisak vizuelno ali "zavrće uši"!
  9. Brale nema ništa od delova...Moj burazer je ponešto prodao i na kraju sve što je imao od njega dao nekom drugaru u obrenovac.Ja imao dobru volju...

  10. Dobrodošla
  11. DOBRODOŠLA HVALA NA LEPIM ŽELjAMA I TAKOĐE SVE NAJBOLJE U NOVOJ...PUNO SUNČANIH DANA I JOŠ VIŠE km NA DVA TOČKA.
  12. DOBRODOŠAO
  13. DOBRODOŠAO
  14. DOBRODOŠAO
  15. DOBRODOŠAO
  16. DOBRODOŠAO
  17. e svaka čast na uvodu u odgovor ))))))))))))))))))
  18. Hvala...surova realnost ))))))
  19. Hvala svima i izvinite sto je prošlo sto godina...u početku se nisam ama baš nikako snalazio ovde,tek sad videh odgovore na moj skromni početak...
  20. FAMIN I STARA ČETKICA ZA ZUBE...DETALJNO ISPIRANJE I TEK KAD SE DOBRO OSUSI-PODMAZIVANJE...Lično mislim da je brake cleaner suvise agresivan za gumice.Jeste kao lakše naprskati sprej ali mislim da se mnogo bolje opere ovako.Digneš ga na štender,ler u drugoj i polako...Ja to s ljubavlju
  21. Neka prica samo kruze ti znas da te ludo volim zavide mi pa pitaju da li mogu da te prebolim Suzo moja Suzana brigo moja jedina za sva blaga ovog svijeta nedam te Suzo moja Suzana brigo moja jedina ti me varas a sve vise volim te SVE NAJBOLJE...UŽIVAJJJJJJJJJJ
  22. takođe sam nesrećni ponosni vlasnik freewinda koji se ponaša kao i tvoj u prvom tekstu.Već par puta mi se to dešava upali najnormalnije radi neko vreme i onda ga uhvate lutke da se gasi na leru,neće da prima gas normalno...nekako se dovučem do kuće...par voznji sve bude ok pa opet.sad pred Božić upalio najnormalnije i radio super do žarkova i onda počeo da j... Imaš li neki savet?
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja