Jump to content

Moto Zajednica

Endurac

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1578
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Endurac

  1. Poastoji poseban , ne bih se usudio da kazem polu tajni program, koji je potpuno isti kao ovo sto je Najzli naveo, a koji koriste vozaci formule 1, gledao sam 2gi put emisiju na Discoveriju, kojim, po naravno odredjenim pravilima, vozaci prolaze segment po segment vozacke tehnike, odnosno deo po deo staze (odredjene naravno), u zamisljenom ambijentu u bolidu.... Sve se vezba i nauci pa tako i padanje i paniccenje. Ono sto ne moze da se izbegne je lucenje Adrenalina i z posebnih zlezda, ali one imaju i funkciju da mozak i misice snabdeju sa vise krvi zbog brzih reakcija, ubrzavajuci ritam srca....
  2. exex..znao sam da cu da izazovem ovakve reakcije, ali makar, ako nista drugo stavite prst na celo, pa nastavite s prozivkom Ne morate svi bukvalno da me shvatite, ideja je da u slucaju nesrece ostane makar jedna osoba koja moze da nastavi porodicu, nista vise. Sto se mene tice nimalo smesno, narocito sada kada imamo prilike da idemo po sahranama kao po pijacama :cry: Ja sam prosao kroz udes gde sam zamalo bio u kolima gde su posledice bile uzasne, pa sam ipak ostao da pikam tenis na Partizanu pa posle ljubio reket. Nikad se ne zna. Kad budm imao svoju decu i isao kanjomnom morace, jedno ide avionom drugo samnom kolima ili motorom, ne zanima me. Schmeissere to vazi i za tebe :twisted: :twisted: :twisted: Daklem, to je samo ideja, kako i da li je izvesti , i da li zvuci ludo - vi procenite sami.
  3. Ja se izvinjavam , ne bih da se namecem, ali bih pitao dal ste mozda kresnuli nesto ujutru na tom plavom mostu....? Cuo sam da su cene pristojne
  4. Nisam ja to smislio, vidis da brilijantno zvuci. Grozim se ideje da se cela porodica zatre zbog jedne, neccije gluposti. Moje ili tudje nebitno. Ovo je samo mala predostroznost. Znam...surovo zvucci i mozda idiotski ...ali...razmislite o tome
  5. Djuro u pravu si, nego rekoh zbog pijeteta prema Krdzi. Ono sto je jos poznato za njega je da obozava da divlja sa hladnom massinom i ne zagrejanim gumama, ali ocigledno da ovo nije bio razlog sudara, jer koliko sam razumeo, imao je poduzi djir pre toga da ostavi saputnika negde u gradu.
  6. Extra momci svaka cast! Mnogo je lepo kad profesionalci slikaju:) Ko vam je ova crna maccka na fotki?...obozzavam crnke sa ravnom kosom..mmmm mmmm. Sto vise gledam sve mije vise poznata, samo nemam pojma odakle...
  7. nije mesto za diskusiju , ali mi ovo bas nije najjasnije...i nevezana kaciga tesko spada a kamoli vezana....a znajuci Krleta, ne secam se da sam ga u zivotu video sa kacigom... doduse obicno je drzao u mrezici na repu svoje Suzane a ne na glavi...kao bila je tu negde...al ajd.... uzas uzas uzas...bas mi je zao... Prosto neverovatno da je toliko iskusnih starih bajkera poginulo ili palo ove godine....
  8. Ninja, batali voznju na motoru sa trudnom zenom. Ja se drzim one stare , ako su 2je dece, samo jedno sa roditeljem u avion ili kola. Nikad se nedaj boze ne zna.... Super sto si ok... EE.. da ne zaboravim, daj sibni mi na pp gde si nabavio taj program za animaciju ili link il vec sta imas...
  9. Jaoj majko, da, evo zverka i Cope mi upravo taj detalj javisse.... sta je bre ovo, hladne gume, novembar, marsovci???? Pa nismo valjda svi poludeli... ko domine padaju majku mu....sad je tu sad ga nema.... :cry: :cry: Izvinjavam se na reakciji.... :cry:
  10. Ljudi aman zaman aj jos neki detalj ne samo nadimak.... Jel Krle, Krdza sa Suzanom , grbavom, uljarom 1,1 `91. Sa Usca, visok , crn...? Pa jebote evo sad mi javvisse...pa to mi poznanik 100 puta smo pili kafu..... ja sam trebao s njim da se menjam za motore,,,ajajajjajjajajaj nek mu je pokoj dussi!!
  11. BJB ti je ccudo...e vidish sta ti je Cojek...cas odje cas ondje
  12. Ciao Bikeru, dobrodossao, evo vec si prikljuccen ekipi
  13. Sto mladji to ludji...godine su to samo. Polako, iskustvo i zrelost ne moze da se pretekne, ali lepo vaspitanje se ucci. Ko i nije do sada, evo, naucio je
  14. Sad dodjite da kupite od Endurca protektore koji su Copetu spasli potkolenicu:)
  15. Mozda treba potraziti direktnu vezu izmedju kolicine pojedene prasetine i broja omlaccivanja po asvaltu...... :?: Sad moz da se zezamo kad su svi zivi i zdravi, hvala bogu:)
  16. Endurac

    Pljas

    . Uhuhu...ti kao nov clan bi morao malo lakse da nastupis, cisto bontona radi:0 Slazem se sa tobom, doduse, no od Oktobra do sada, ne verujem da si uspeo podrobno da se upoznas sa svm clanovima, a i njihovim postovima. Ja znajuci mnogo ljudi ovdem, nisam siguran da znam za nekoga ko siri mrznju prema automobilistima, tim pre sto svi imamo automobile, a poneko i vise komada. Mislim da si malo strastveno nastupio, ali valja da svi kazemo sta imamo, pa da nadjemo izlaz ili resenje, i to u svakom slucaju pozdravljam. Sto se tice samara, kriziranja i netrepeljivosti u saobracaju, ovih meseci je pokrenuto jako mnogo postova na tu temu pa ne bih nasiroko o tome ovdI! No hard feelings Drugo da ne bih sad izigravao drvenog advokata, potpuno je normalno da se svako individualno ponasa u saobracaju i da na krajnji bezobrazluk odgovori istom merom, a da sad mi na MAH reagujemo uvek smireno, to nije bas moguce. Ja bih najvise voleo da se svako cukanje ne zavrsi povredom i da jedni druge makar 100x vise postujemo u saobracaju.
  17. Vidi, sad sam jos iskusniji, s obzirom da znam poprilicno dobro kako Cope vozi, vozeci se i iza njega na sedlu ili vozeci drugi bajk, a imajuci u vidu sve padove, i svoje i tudje, mislim da sam sada mnogo blizi istini: - Padaju iskusni isto kao i neiskusni. Prvi uglavno zbog svoje sopstvene gluposti a drugi zbog neiskustva.
  18. Au mamu ti.... :twisted:
  19. Posto sam ja bio baba sera sinoc u urgentnom, ( samo sam Djuru propustio), moram da priznam da sam odusevljen, a verovatno niko o tome nije razmisljao, kako je Cope uspeo, sa samo 1 rukom i drugom slomljenom) da vozi i po putu i po gradu preko 150km.... Bez obzira na njegova objasnjenja, moram priznati da sam ostao zadivljen vozackim umecem ... PS kad budes prodavao Dominatora sledece godine , evo sad sam ti se ucepio zbog cene :)
  20. Da ne pokrecem nov post, posto sam ispratio i Brku i Copeta u urgentnom, nije mi samo jasno kako sam Djuru i J propustio...? A bas mi se svideo posao dezzurne BABa sere
  21. Auh! uhuhuhuh....trauma za ceo zivot. Uzasss. Dobro da je Brkajlo dobro , sta drugo da kazem. El kod nas u urgentnom. Jel mu treba nesto! ???? Daj mob njegov za nesto ako mu treba. GDe su mu matorci?
  22. Uzass...
  23. Dobrodossao. Vidish da jurimo 30 na sat. ne moz brzze:)
  24. ...sad nessto razmisljam, i ja posle toliko godina napravim poneku glupost..majku mu ljudi smo, dessava se.. Ali evo sinoc mi je palo nesto napamet..dok vozaci automobila, ipak sami ne sednu na skuter (da ne insistiramo na motoru) na 1 dan, mislim da ce ipak trebati mnogo vremena i truda da shvate koliko smo ranjivi, i koliko je druagacija percepcija saobracaja iz nase perspektive.....
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja