Jump to content

Moto Zajednica

knezmoto

BJB Vitez
  • Broj tema i poruka

    171
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: knezmoto

  1. Pozdrav , valda navijas za Rosija! I ja se nadam Dobrodošao.!
  2. Prodajem Kawasaki kz 440 LTD. Motocikl je 1984g. Kod mene u vlasništvu od jeseni prošle godine. Od momenta kad sam ga dobio ( dobio sam ga trampom za drugi Kawasaki ) na motociklu je urađeno sledeće: zamenjena zadnja guma, izvršen servis karburatora, zamenjeno ulje, filter i svećice, izvršen servis anlasera, kupljen i stavljen nov akumulator. Razlog prodaje motora je to što sam ostao bez auta pa će novac od njega ići za kupovinu drugog auta. Samim tim otpadaju zamene za drugi motor. Predhodni vlasnik ga je platio 1300e i tako negde smo ga računali u razmeni ( što budućem vlasniku nemora ništa da znači ali čisto da objasnim )Moja cena bi bila 1250e što uz navedene radove i ne smatram mnogo. Znači sadašnje stanje motocikla je: ispravan- spreman za vožnju i registrovan do 23.08.2011.
  3. Svim učesnicima želim lepo vreme, sretan put i odličan provod...
  4. Kvar je otklonjen, membrana sređena i ugrađena. BRACO i Pero rep su me uputili na pravu adresu kako da rešim ovaj problem i ovim putem bi hteo da im se zahvalim. Posebne pohvale za čoveka koji mi je otklonio kvar. To je Đura - Vidik . Praktično sve je dogovoreno jednim telefonskim razgovorom. Deo poslat brzom poštom, popravljen i vraćen odmah ( uz to lepo zapakovan da se ne ošteti ), majstorski odrađen i korektno naplaćen. Moja preporuka za majstor Đuru - Vidika.
  5. Trebaju mi membrane karburatora, 2 ako ima, ako nema makar 1. Karburatori su keihin ( sa kawasakija kz 440 ) a može i sa nekog drugog ako paše. Prečnik gumene membrane je 72mm. Telefon 065/ 4048-433 Zoran
  6. To na slici su sa leve strane, imaš li one sa desne strane ( palenje, gašenje, pozicija ) i pošto su ?
  7. 1. Stoner 2. Simocelli 3. Rossi
  8. Oooo druže, dobrodošao E narode stgao je još jedan kladioničar i vatreni navijač V. Rosija. Veca je inače veliki ljubitelj F1 i naravno moto trka. Veliki pozdrav.
  9. 1. Lorenzo 2. Stoner 3. Rossi
  10. Tako je Gavro ...
  11. 1. Stoner 2. Lorenzo 3. Pedrosa ... recimo 5. Rossi
  12. 1. Stoner 2. Pedrosa 3. Spies
  13. Pozdrav Marko. Dobrodošao. I ja imam sličnu mašinu.
  14. Vaaauuuvv!!! Kako opisati umetničko delo ??? Ovo je pravi dragulj. Bravo, bravo, bravo !!! :care:
  15. Samo nastavi. Pratimo temu.
  16. Pozdrav Rade. Dobrodošao.
  17. Šta bi Lorde sa Jaworkama.? Još nisu prodate ? Za te pare ne može kineski skuter od 10-tak godina da se kupi.
  18. Ovako: Imam 46g. Prvi veći motor - BMW r25/2 kupio sa 17g. Položio prvo za A kategoriju sa 18g. Kasnije i za B i C kategorije. Sad posle toliko godina i izvozanih XX kola i motora mogu da kažem sledeće- Auto vozim kad moram a motor kad god mogu Ko ne veruje, evo i dokaznog materijala.Kad je želja - volja jaka ni sneg nije problem...
  19. A recimo situacija sledeća. Tomos kupljen nov tamo neke 81-82g. Prvi vlasnik uredno registrovao na svoje ime i od tad promenio xx vlasnika. Zbog trajne registracije niko nije ni prevodio na svoje ime. I šta sad da radi zadnji vlasnik.??? Mislim, sve je lepo ako je taj na kome se vodi još živ i voljan da se obavi prenos. Ako nije, šta onda?
  20. Pozdrav komšija. Dobrodošao. Reci šta ti treba za MZ-a.
  21. Pozdrav Ljubo. Dobrodošao.
  22. Pozdrav Nenade. Dobrodošao.
  23. knezmoto

    Tragedija

    Ne mogu da verujem! Preksinoć mi je poslao sliku u odelu deda mraza. Koliko večeri smo se zezali preko skajpa. Šok. Šta da kazem. Moje najdublje saučešće porodici.
  24. Pozdrav Dragane. Dobrodošao. Može li kakva slikica te tvoje žabarske sprave .
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja