Jump to content

Moto Zajednica

KIZA73

Članovi
  • Broj tema i poruka

    159
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: KIZA73

  1. Nalazi se tacno iza benzinske pumpe na kraju Jurija Gagarina. Kada treba da se iskljucis za pumpu pogledaj desno i videces prolaz sa garazama. Nalazi se na sredini prolaza ali moras da dodjes okolo sa druge strane. Srecno
  2. Kad smo kodgarderobe, u Ljermontovu nikako u sortsu ili bermudama. "Srecom" imao sam u kolima termo pantalone na kojima mi je tasta menjala rajsferslus i navuko sam njih na +35. Reko sam panduru na ulazu da ako mi se ispile OO, ima njegov sef da mi cuva pilice.
  3. Zamena?
  4. KIZA73

    Yamaha YZF 750R

    Ne kaze se kultivator, nego kultivator.
  5. Koji je precnik ulazne cevi?
  6. Kupujem rucicu kvacila za Suzuki GSF400 Bandit 1996.god
  7. Kada sam isao po drugara u 64. blok, peo sam se uz neke stepenice kod garaza u totalnom mraku i raspalio sam glavom u neku sipku. Sreca pa me mrzelo da skidam kacigu inace bih sada imao par kopci.
  8. Kako god, meni se oznojise dlanovi dok sam gledao ono provlacenje. Mada mi sve vise deluje da je snimak ubrzan.
  9. S neba pa u rebra...Prvo pa roadster od 130 000 e. Toliko o ekonomicnosti.
  10. Srecan rodjendan
  11. Uzmi jedan sa 4 cilindra pa mu razbij felnu i eto ti vibracije
  12. A mozda ti i brada omeksa pa se lepo obrijes ;D
  13. Cak i potpuno nov vizir se malo zamuti, a sa tim namazima i premazima ces videti kroz njega kao sa -8 dioptrijom iliti kao sa premazom od nitro razredjivaca ;D Ako ne vozis brzo jedino resenje ti je da ostavis koji mm otvoren vizir.
  14. Nece da magli ali ce da se zamuti :o
  15. Naravno, uvrcem glavu ko sova
  16. Kao sto je u ovoj drzavi sve razhebano tako je moguce i da je njima razhebana sirena. Sklonim se u stranu, poso od par sekundi, i ne razmisljam puno.
  17. KIZA73

    Supermoto

    Nisam pitao jer sam zamolio smorenog Grka da sidje sa makine, a pricao je telefonom pa sam samo produzio.
  18. KIZA73

    Supermoto

    Snimljeno u Grckoj, Paralia-Katerini pre par dana.
  19. A da se nisi nasmrkao ugljen-monoksida u tunelu? A mozda je i tunelski grip :o
  20. Mene veceras zaustavio marsovac kod Expo centra. Ok lik, takodje 20 sekundi.
  21. Koji uzasni stereotip, motori+rock'n'roll. A Bora kawasaki,a ;D sta cete sutra kad prodate motore i kupite meredes i okaciter vestacko grozdje na retrovizor. Zna se, Kemal malovcic i KRAJ. Cemu tolika zadrtost. Odrastao sam na Thrash metalu, Punku, Hardcore muzici pa opet nije R'N'R i KRAJ. Svirao sam u dva Thras metal benda pa nikad nije bilo KRAJ. I uvek mi se nekako gadilo to KRAJ.
  22. EEExtra tema, ljudi mnogo vam hvala, bas ste me nasmejali ;D Nego, kako se bese zove ono sto se konju navlaci na glavu i suzava mu pogled. A, da UZDA ;D Vidim da ima mnogo UZDAnica bajkerskog sveta
  23. Izgleda kao da je pao sa velike visine sa bajkerom na sebi od 200 kila ;D
  24. Ako je nosi zbog tebe, a ne zbog sebe, onda dzaba prica. Nosice je dok mu ne dosadi. I zasto uopste nekome pricati da treba da nosi kacigu. Ako nema dovoljno mozga da shvati sam, i ono malo ce mu strugati sa asfalta
  25. Komsho, dzaba se nerviras. Ne vredi pricati buzdovanima. Ja sam odavno odustao u davanju dobronamernih saveta jer me uvek gledaju u fazonu sta bre ovaj kenja, valjda ja znam...A to sto ginu, e pa neka ginu. Zao mi je onih sto stradaju ni krivi, ni duzni zbog tudje greske. Ato sto si spomenuo da se ginulo u ratovima, to si u pravu, samo izginuse pogresni, a budale ostase. E sad je malo red na njih. Izvinite na surovosti.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja