Jump to content

Moto Zajednica

vlajko

Članovi
  • Broj tema i poruka

    4305
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: vlajko

  1. Jager..napunio si baterije i Prozivas a? Pa samo da ti kazem da taj tvoj sporet nemoz ni da prismrdi mom.. A tvoj je duplo skuplji a nemozes ni gibanicu da ispeces Doci ce i meni inspiracija za ovu temu samo da se oporavim od danasnji 14000 tisuca krvnih zrnaca za kenjistraciju.. A doslo mi da skinem table sa cb-a..al umeju magarci da razlikuju ondu od dzamahe.. Ali zato sto ideeeeee ;D ;D ;D bruka
  2. Ma Bezbednost u saobracaju..na prvom mestu.. Da pevamo sto kaskamo za Jevropom..ali ne zadugo..jesteli spremili toaletu za snimanje novim kamerama? Evo samo jos da platimo nove tablice..pa oslikavanje moze da pocne.. Umesto svima po gps uredjaj da stave..pa kako prekoracis brzinu..ili skrenes gde ne smes..stize plava koverta..uff
  3. Da brzo zarastu rane junacke! Vazno da si ti nama ziv ostao.. za ostalo je lako. Pozz
  4. Bravo King! Tamo mi cale ima vikendicu..Ja vise volim uz nase more..Dunav
  5. Sutra u 15h ispred RTS-a! Odacemo poslednju pocast i postovanje prema nastradalima minutom sviranja!
  6. I mi mozemo isto da uradimo! Druga tema: http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=58729.0
  7. Jedva sam zaspao..a od sabajle mi oci ovolike.. Zena kaze da vise nece samnom na motor... Covek je vozio VRLO oprezno! znaci umela je i kolona da se razvuce zbog njega..Znaci nije bio od onih koji divljaju!! One magarce na rts-u ako neko zna ko su odakle su..ili slicno..trebalo bi ih posetiti! Takvim izjavama definitivno su navukli gnev obicnih ljudi..koji nas ni ovako ne vole..a tek sad..sve se vidi po komentarima.. Izgubili smo jako kvalitetne i pozitivne ljude.. Nadam se da cemo moci dostojanstveno da ih ispratimo..a da nas ne kamenuju.. Mare i Marija uvek cemo Vas pamtiti po nasmejanim licima.. Suze mi idu dok sam probrao eto dve slike..od pre kog dana BOZE.....! ZASTO?
  8. Neka im je laka zemlja! Poznavao sam ljude..Velika tuga.. Da se organizujemo za sahranu..
  9. Da da.. teska kriza.. A skoro svi sole dupe negde..
  10. A ceo dan se juce vozam sa ortakom..on bez kacige..a motor ne registrovan..bar tri puta dijagonale po gradu.. Pored marsovca na gazeli smo prosli..kao da smo nevidljivi.. Uff za dlaku shinko.. zajebani gasovi
  11. Brate Djunta..ljudi ne vole skutere..shvati to.. Danas, stavivsi zenu na probni djir..tako me je isekao pijani matorac..da sam ga dodirnuo prednjim tockom..ali ovlas..jer su gume ogromne, kramponi i 3 para plocica..a tek hod prednje viljuske... I sta sad ja da te savetujem..Dal da uzmes tocak od kolica..ili od malo vece freze..Uzmi bre ozbiljan motor..prilici ti godinama i ambicijama..a ako bas neces uzmi onu fotelju od 500-600 kuba i toliko..
  12. Jes, pa da se usines dok se penjes na kombajn Moze kvasenje i zalivanje tamo od ponedeljka.. A moz i da probas..spremi hoklicu.. a splav ti ide u rem dok tutnjis po livadama i proplancima.. Nisi ni CB probao..on je laksi za uzjahati..i sto kaze Vuja..isto ide uzbrdo i nizbrdo..
  13. Idi bre Gandravi..iseceme.. lebac ti tvoj.. Dodjes pivo za pretrpljen strah..dok se otvara preko gprs-a tema ;D
  14. Da ti vidis sta sam ja uzo.. Oma bi na dijetu
  15. Hondin menjac je lepsi..tj klizi kao u sir ;D Za pocetak jurenje divokoza na Kepijadi 2010/II deo.. Popsy mi je spremiJo cd..da teoretski ovladam..teorijom A za dalje cemo se snaci.. Po sumama i gorama.....
  16. Jos mi je osmeh oko glave Ide ko nevreme..Moram priznati da je malkice zustrija od cb-a.. Jedino mi se ovaj auspuh nesto mrsavo cuje..Nije kao Jagerov..Ilija Gromovnik Nekako su mu pojacani visoki..kao da je testera.. Ali motor je chasa..tako da drugovi chamuganci..naduvacete se od dima.. A zalivamo naravno..cim se vidimo..valja se
  17. Ako je rasta..i ima dredove..i ... onda moze Ovako moram sa Zexom..
  18. Ko se snjima druzi....mu je duzi.... ;D Ko se snjima voza.. treba mu dekstroza
  19. Pa da... Ja cu sa Zexom;) Cuo sam da je najbolji vodic..
  20. Pa zar mislis da to ima ucrtano? To moz da bude samo zacrtano;) I gps ne radi u takvim situacijama..na ekranu ima samo zelenilo..i po koja ovca..protrci:)
  21. Ja odo po ST..a Vi kako ocete.. Ostalo cemo prepustiti..Kepi kralju razvrata i bluda:) i shumskog rock&roUlla
  22. Lepo covek kaze da nemoz nogu da zabaci;) Uzi ti gosn. Djunta onu fotelju na dva tocka od 500 kuba..i ko bog.. A tvrdim ti da Zextrima nemozes savatati ni sa jednim skuterom sigurno..Kao ni mene..toliko o provlacenju..a noga stoji pa stoji.. Srecno..
  23. Pa na tvoje bahanalije dolaze samo cinimise..cvrsti momci..i devojke.. Tako da Popsi govori datum..pa da pravimo spisak;)
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja