Jump to content

Moto Zajednica

vlajko

Članovi
  • Broj tema i poruka

    4305
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: vlajko

  1. Pa da.. tako ti je to kad vozis afriku.. nit mozes da mu pobegnes, niti imas kondicije da se bijes
  2. Ko rano poludi ..zna se.. al post povratnici su jos ludji Dobrodosao
  3. Uhh, sto bi im dali nase motore posle Kepijade npr. posteno bi se oznojile
  4. ima, oces vecernje.. ili blic?
  5. Bas ste vi to lepo detaljno isplanirali.. a gde je neizvesnost i avantura? nepoznati predeli.. neplanirane situacije U svakom slucaju, zelm vam dobro more i srecan put
  6. Srecan rodjendan bratori :D

  7. a moze i vako...

  8. Kolko para?
  9. Taraba ide na pranje tek kad se dobrano ublati.. nekad ni tad, jer ujutro se ide u nova osvajanja.. Kad vise nema smisla, malo iznad mene 150 din pranje.. bajker pere, vodi racuna i dobije 200 Mada vidjam na Uscu toliko uglancanih motora.. da se pitam kako bre bar nekad ne potrefe ono bar baru i takvi dodju na kaficu i djus..
  10. Ako bi moglo nekako da se odlozeno pogleda? Slucajno odgledah deo emisije o Rtnju i lik stvarno hebe kevu.. Mozda malo previse, ali nismo navikli na takve.. ustvari, to moze samo popraviti stanje ugostiteljstva u nas..
  11. DJUNTU ZA GRADOLNACELNIKA! ozbiljno
  12. vlajko

    Enduro Jabuka

    E sto nam je bilo dobro.. ove sezone bice jos bolje
  13. I kad cemo jopet ? Valjda je otopilo.. jeli Kepo?
  14. Usija se telefon od zvonjave.. al niko da ispovrne cesh Probacu i na moto berzi.. pa mobil.de
  15. Svaka cast Aco Evo odma cemo da se prebrojimo.. i da se na vreme najavimo rezervisemo pragnje, bure piva i krevet.. 1. Zextreme 2. Popsy 3. Vlajko 4. ko jos hoce dide.. nek se tura na spisak .. pa makar bili i afrikanci sto nam gvirkaju u temu
  16. Deza Vu
  17. Pa da "Dok Vi glancate.. Mi vozimo"
  18. Takodje zadovoljan korisnik Ilije Gromovnika Zvao nesto Roberta.. bolestan je trenutno, ima upalu pluca..
  19. Auu bre, pa tebi ptica kad se bude pokenjala sta ces da radis? Opet garaza i onaninana?
  20. Sve to zavisi od dijoptrije oka
  21. Udara nam ceznju.. a mi cemo svakako da ga poprckujemo
  22. Jel to original kres bar?
  23. Blatarenje.. a ne babarenje..
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja