Jump to content

Moto Zajednica

Tvojakeva69

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Tvojakeva69

  1. Ne bih se slozio. Skup u Trebinju bi bio mnogo ozbiljniji da se organizatori potrude oko organizacije. Po meni je ovo amaterska organizacija. Ozvucenje je nikakvo bilo. Majice nestale oko 16h. Tri puta smo ulazili na skup, nije bilo ljudi na ulazu koji docekuju, petak popodne i subota oko 11h. Poseban ulaz za pesake i bajkere je po meni minimum. Kao i posebno mesto za parkiranje motora, a posebno za binu i slusanje koncerta. To ako se sve spoji u jedno mesto kao sto su organizatori uradili dobije se ovo na sta se vecina ljudi zali. Okej je moto skup bio, ali je nivo organizacije ispod onoga sto bi trebao da bude za skup te posecenosti. Meni nije smetalo turiranje, moto skup je i po meni je van pameti da se neko zali na to. Vise mi je smetalo sto se napravi gomila ljudi oko motora koji se turira pa se ne moze proci od njih motorom. A sto se tice turiranja nisi u pravu. Najvise se pucalo iz s1000rr poslednje generacije i drugih novijih hiljadarki. I bio je jedan sa uljarom
  2. @BokyBoy i @Miroslav Gajic i ljute zverke
  3. Odličan moto skup. Sve pohvale za organizatore, kao i preporuke svima da dodju ko nije bio. Dosta klubova bi trebalo da se ugleda na Civijase
  4. Ima drugar F4 fabricko stanje. Registrovana pre par dana, bez ulaganja. Javi se u pp za broj
  5. Hvala na obavestenju, samo ne znam gde sam spomenuo fz6s?
  6. Svestan sam, bas zato sam i pisao ovde nadajuci se da ce neko ponuditi..
  7. Zdravo kolege. Kupujem gs 1200 ili zx12r ukoliko neko ima na prodaju. Moze i A i B model, nije bitno. Gs moze do 9.500€ Ukoliko nekom odgovara zamena, mogu da ponudim audi tt mk2 kabrio.
  8. AGV Pista GP-R, vrh kaciga. Služi već par godina. Jedina mana je mehanizam za vizir, kada digneš motor na zadnji, vizir se sam spusti.. Bučna donekle i jeste, ali smatram da je na R motoru svaka kaciga bučna. Vidno polje odlično, ventilacija odlična, kvalitet izrade takođe. AGV Corsa R, uzeta prošle godine za suprugu, ali još uvek nije razgažena kao pista koju sam nosio ja pre toga, pa izbegava i da je nosi osim na kraćim relacijama. Prošle godine nije nošena ni 5 puta, više joj odgovara pista. Ukoliko nekome odgovara možemo i da se dogovorimo o potencijalnoj prodaji. HJC I70, dobijena na poklon. Trenutno i omiljena. Izaziva osmehe i deci i odraslima. Udobna i nije bučna.
  9. AGV Corsa R Valentino Rossi Goodwood šara MS veličina 400€
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja