Jump to content

Moto Zajednica

Kkovic

Članovi
  • Broj tema i poruka

    153
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Profile Information

  • Lokacija
    NBG
  • Motocikl
    TBD

Poslednji posetioci profila

Sekcija koji prikazuje poslednje posetioce ovog profila je isključena i ne prikazuje se ostalim članovima.

Kkovic's Achievements

Svrati ponekad

Svrati ponekad (2/6)

288

Reputacija u zajednici

  1. Samo neka se tuži. Sve i svako može da se tuži za bilo šta. Advokado trlja ruke...
  2. Privođenje i hapšenje mora da ima neki zakonski osnov i da službeno lice sprovede po preciznoj proceduri. Ovo je kidnapovanje, odvođenje na silu i čini mi se da oni koriste izraz zadržavanje.
  3. Zato si i ti trebao da angažuješ advokata: 1. napiše tužbu 500e 2. odlaže ročišta 4 godine u saradnji sa kolegom 3. naplati sva odložena ročišta 3. napiše žalbu za 1000e Posle 5 godina si se ti već naplatio i imaš fiktive advokatske troškove od oko 5000e
  4. Zato što nema dobrog advokata da ga ispravno posavetuje šta drugo da radi sada nakon što su mu onemogućili da radi i upropastili firmu
  5. Auuuu, jel može Stelvio zamena uz doplatu? Ali da ne prodaješ moj auto nego krajem godine da obrnemo transakciju
  6. Kojim podacima? Svakako ima tvoje lične podatke na kupoprodajnom ugovoru
  7. Jel u oglasima?
  8. Ima gomila raznih takvih vrsta takvih kompresora, dobro da bar neki nije direktno za otpad
  9. Nisam nigde pročitao na sajtu puteva da su predvideli da tagu crkne baterija. Treba tražiti besplatno da zamene za novi ako baterija nije zamenjiva.
  10. Ovo najbolje odslikava da je problem u mentalitetu. Nema veze sa samim saobraćajem i zato nikakve kazne ne mogu da regulišu saobraćaj.
  11. Baš dete od 4 godine na el. trotinetu? Da si rekao 10 ili 12 pa da razumem… Naravno da je uvek onaj drugi kriv. Automobilima smetaju motori, motorima bicikli i trotineti, itd.
  12. Ovo je imbecilno. Svuda po Evropi ljudi tako prevoze decu.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja