Jump to content

Moto Zajednica

DrugCrni

Članovi
  • Broj tema i poruka

    78
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: DrugCrni

  1. Pozdrav, upravo sam prolazio starim pancevackim putem u smeru iz Pančeva. Plavi motor (moguće Honda) totalno uništena. Uzrok je izletanje auta iz nekih od onih improvizovanih parkinga ili malih ulicica. Stanje vozača mi je nepoznat jer ga nije bilo na licu mesta, ali po stanju motora ne sluti na dobro. Ako neko ima nekih informacija, bilo bi zgodno znati
  2. Kad citam ovo, mislim da bi na polaganju trebalo da se uvede da ih instruktor vuce po poligonu jedno 10-15 metera. Valjda će tada da se opamete
  3. probaj ovo kad zavrsis sa predjivanjem, cuo sam da cini cuda
  4. Isto stanje vazi i za mene
  5. Paketići spremni Jos motor i sebe pa moze lagano preko brda, preko brega
  6. Ima li neko preporuku gde i kako da okvirom motor
  7. Društvo ja sam uzeo oko 15-20 slatkih paketića iz maxija, donacija mojih kolega iz tima, u toku ove nedelje Jos ce se prikupiti tako da svakako treba da se ide
  8. Sto se tice tih paketa, imas li preporuku sta bi trebalo da sadrže? Da li je to tipa ovih slatkih paketića Soko Stark, Swiss Lion ili slicno? Ili nesto drugo je potrebno? Da ima smisla
  9. Druze, Osim paketica. Garderoba gde se i kad donosi ?
  10. Risto, kao sto je rekao @Borzegi navuces prvo sve na opremu pa tek onda na sebe ja sam 194cm i 122kg pa moze da stane
  11. Da li je ideja da se ide kao Deda mrazovi ili standardna oprema ?
  12. ima na Bezanijskoj kosi u onom trznom centru gde je IDEA/Maxi, ja sam 193cm i 122kg, pa ako mogu ja . .. . . . ?
  13. +1 - ja sam za cak sta vise, ceo decembar bi trebalo da posvetimo akcijama, sa slagom u Sremcici.
  14. Vidimo se u subotu!!! Jos jedna molba je da ne kasnimo, da se posle ne bi jurili.
  15. Drustvo vidimo se 1. Novembra kod Tempa
  16. Da li to znaci da mi treba 3 seta (3x2) tj. za prednje i zadnje? To onda ispada 12000 plus ugradnja
  17. Pozdrav društvo, Kočnice su mi lagano na umoru, pa bi trebalo da ih menjam pred "početak" sezone. Ima li neko savet koje da uzmem, koliko koštaju i gde da ih uzmem? Da li sam da ih menjam ili da idem u servis?
  18. Pozdrav drugari, Mozete da racunate i na mene kad god sam u prilici (a vrlo cesto sam) tu sam na raspolaganju !
  19. Ako treba To je Jos koju hiljadu
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja