Jump to content

Moto Zajednica

drmilan_

Članovi
  • Broj tema i poruka

    2579
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: drmilan_

  1. I ja sam iz posta shvatio da se bmw pravi u kini
  2. I onda vi nesto kazete za zadrugu? Isti ste ko i oni tamo. U ovim zimskim danima ponekad pomislim da vas neko placa da se svadjate oko gluposti
  3. A njega sam napusio
  4. Navodno nije
  5. Potrebno kolegi, prenosim tekst u celosti VN 800A 96.godiste. stapovi vila, i držač sedišta blatobrana naslona,... ne znam kako se zove zadnja slika. Prednja lampa, retrovizoralu to nije hica, ako ima neko po nekoj normalnoj ceni blatobrane i to mi je zanimljiva
  6. Slazem se, i nije tesko napraviti
  7. Naravno da cemo kritikovati kad si presao ukupno 500km, planiras put od 600 i govoris kako se bojis serpentina u Hrvatskoj. A pri tom hoces da kupis opremu sa aliexpressa, sta si ocekivao da ti kazemo? Prodaj motor i idi biciklom. Ja imam veliko strahopostovanje prema motoru ali nemam uticaj na druge u saobracaju i to je fakat za sve. Od gledanja videa na yt nema vajde dok probleme sam ne iskusis na svojoj kozi.
  8. Tacno
  9. Zamisli koliko su ljudi sveta proputovali nekad bez youtuba. Budale nisu ni znali u kakve se serpentine upustaju. Nije za tebe motor druze moj ako se ti cimas gledanja videa na yt. Sta bi bilo da odes na Stelvio, kakve su tek tamo serpentine, san snova. Mani se corava posla. i promeni nick, ne ide ovaj uz tebe
  10. Malo je pederski ali je ljepo ne smem pokazati devojci, odlepice za njim a nema ni dozvolu
  11. @SHOKLAniko te nije pitao za misljenje. Pogresio si temu. Meni je afrika najlepsi motor uz jos neke stare grdosije, al opet to nije za razgovor u ovoj temi. Temu cu zakljucati zbog kolega koji ne znaju lepo da se ponasaju, svi zaintersovani imaju gore broj i mogu da me kontaktiraju, da zakljucim opet cena je 2950e. Hvala na razumevanju.
  12. Vozio oba, ipak glas dajem africi
  13. Druze jesam ti se ja zamerio nesto pa da mi trolujes oglas?
  14. Nisam ni pomislio da ces kupiti klea ili transalpa, jos dolaziti do mene da kupujes, stvarno bi covek pomislio da se drogiras @Markone88. Al sa ovim cudom se mozes provozati do mene, ili se nadjemo na pola puta ako ne prodam afriku do tad. A nesto mi se vec i ne prodaje...
  15. Nema kako
  16. Ti retrovizori se i meni sklapali, to mi bio znak da brzo vozim
  17. Crkne regler kao meni npr. Pa posle zika zaradi jer se mi pravimo pametni. p.s. Takvim ljudima kao sto je Zika mi nije zao dati para nikad
  18. Mozda u glavi ne zelim da je prodam jos uvek pa zato jos i nisam. Kad sam prodavao transalpa za 4 dana ga prodao. Zvalo me milion njih al sam bio odlucan da cu prodati i eto, a ovo sam stavio pa nek stoji, otici ce, zato i stoji Ne gori mi al necu davati dzaba
  19. Cena nije jaka. Stoji tek mesec dana u oglasu. Cena je ko i cena svake dobre afrike. U oglasima ih ni nema, ima jedna 700e skuplja. Nije mi prvi veci motor i nije mene strah od voznje, znam gde su moje granice i granice mog motora, ali me strah ostalih kamikaza po putu. Ove god sam obisao Bosnu i Srbiju uzduz i popreko, najprijatnije sam se osecao na autoputu, koliko budala na putu ima neverovatno. A nije samo to, imam na drugu stranu gde bih trebao da dajem pare i ulazem a ja dajem u motor sve jer mi uvek nesto treba i tako u krug u krug.
  20. Ovo je moto forum i tema za varta akumulatore
  21. @Markone88dzaba se vadis, polako se otkriva tvoje pravo lice. Davno jedan "kolega" rekao da si prevarant i trgovac i da lepo mazes oci
  22. Ne staj mi na muku
  23. uh svakog bi rado posedovao. Koliko im se krecu cene?
  24. Posto je aku na izdisaju, tacnije skoro pa umreo, trenutno na punjacu, cena ide dole za 50e. Znaci nova cena 2950e
  25. Strasno, sramotno i neverovatno
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja