Jump to content

Moto Zajednica

drmilan_

Članovi
  • Broj tema i poruka

    2579
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: drmilan_

  1. Doktoreeee hahahahah
  2. kad znas sta hoces, a ne ko Marko
  3. I onda ti kupis motor iz 98 i verujes da ima stvarnih 87.000km
  4. Probaj na louisu da vidis da nema mozda. I nosi sta ti zelis da nosis, naravno da je ff najbolji ali ja prvi za grad nosim jet. Znam coveka koji ceo zivot nosi jet nikad ff nije navukao. uostalom ovo je tema za kupovinu vizira a ne za savetovanje
  5. Pustaj slike radova...
  6. Ma dobro je to, narasce
  7. A met je meni u biciklizmu hahahahah Pomesah malo
  8. Da kupujem, pre bih uzeo ovu nego bilo koju ls2 ili met novu
  9. Sreca pa si odustao od ove opcije
  10. Jbg da si na vreme procitao temu ATvsST sad ne bi bio u ovim mukama. A i Honda je Honda. Tu nema dileme
  11. da nije ovo antena za auto radio?
  12. Ja isto gledam beva 250. Svega ima, neki stoje bas bas dugo na oglasima
  13. Sveze registrovan kod nas
  14. Samo da nisi regler odjebo, ode 50 jura ko dobar dan
  15. Bice opet posla za cika Rajka
  16. Isti problem drugar imao, cim je ispod pola jos ako je uzbrdo, odma se ugasi
  17. Vala bas lepa astra
  18. Ako smem da primetim jedina u ponudi na oglasima. Pali i na -10. Jos uvek aktuelna uz par interesanata...
  19. Meni extra radi punjac, ja sam zadovoljan
  20. Ako je sa materijalom onda je to ok. Reko da ti uzeo 50 za ruke
  21. Daj odradicu ti ja to za 30e
  22. Kupi to sto je namenjeno za felne. Ta traka je tamo da ti krajevi zbica ne bi izbusili unutrasnju gumu.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja