Jump to content

Moto Zajednica

Vitez Koja

Članovi
  • Broj tema i poruka

    217
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Vitez Koja

  1. Svaka cast kolega
  2. Savet za kacige do 200e
  3. Nzm dal je 1.2 slab? Bitno mi je klimu i 5 vrati Surakov je bio 1.6 isao kao zmaj
  4. Lele sta je ovo. Ovo auto kao od Mr Bina new edition
  5. Prcitacu sve, da se detaljno informisem. Ako ne bude isao u tom periodu bilo bi mi drago da se upoznamo i popijemo pice
  6. Kolege, verovatno 27-28-29-30 bi isao u Rumuniju. E sad BAS VELIKI problem je sto stvarno nista nzm o njoj. Gde, kad, kako, kuda Krecem iz Selevca ako neko zna gde je to (Smederevo, Smed. Palanka) Da li ima neko rutu gde ici, kuda, ili jos bolje ako ide jos neko
  7. I on ni je isto skroz okej. Šurak imao, odlican dok se nije prevrnuo sa njim
  8. Pricali smo zena i ja o finansijama. I trenutno raspolazemo budzetom do 2500e. Jer nadamo se kupovini kuce, pa ne mozemo da odvojimo vise. Tako da hvala kolegama koji su mi nudili, ali nas trenutni budzet za to je 2500e max
  9. I meni 307 dolazi u opticaj nekako najvise. Svi hvale pogotovo taj 2.0hdi
  10. Iskreno sve mi jedno, dolaze obe stvari u opticaj. Moze i plin da ima
  11. Pa mozda i to moze
  12. Ja imam 4ku koja je da cuknem u drvo zdrava. To moji ganjaju.
  13. Ajde da pitam prvo ovde, pa cu posle da trazim dalje. Kupio bi zeni auto, 5 vrati obavezno i klimu da ima Kao npr Golf 4 Pezo 307 Astra H Moze ovde a moze na Viber, WhatsApp ili gde god 064 34 43 086
  14. Ja nisam procitao velicinu ili od silnog teksta zaboravi koja je velicina kacige?
  15. Ja imam na prodaju GoPro 6 black punu opreme. 3 baterije ide uz nju i punjac koji moze da puni sve 3 baterije od jednom
  16. Imam i ja na prodaju Slim verziju
  17. Nije motor ali bi mi znacilo. Dobrom drugu se svideo auto. Pa svaka inf mi znaci, ili ako neko moze da ode da ga vidi http://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/26821767/audi-a5-30-tdi-s-line-6b
  18. Mene zanima gde ce opet da prodje taj kamion da cekam ja sledecu turu
  19. Kolega koji nije na forumu trazi da kupi bocne kofere za svog Varadera 1000. Ima na motoru nosace za monokey. Takodje mu trebaju 2 komunikacije, moze i kineske. Ja koristim kineske vec 3 god i rade odlican posao za te pare. Kolega je blizu Arilja, pa ako je blizu verovatno bi i dosao motorom po to
  20. Ja sam kupio u Wobi Haus kisno. Zeleno je ko da sam djubretar ali stiti od kise. Kisli smo zena i ja 150km i nije propustilo. A oko 1500-2000 je bilo
  21. Mozda moze da ti napravi Boban
  22. Moze naravno
  23. Kad god hoces, moze
  24. Ja sam "visok" oko 173. Spustio sam motor na zadnji amortizer i na vile 5cm. Moze jos 3 da se spusti. Tako da sad dohvatam nogama pod. Nzm koliko si ti visok? Ja sam moje sediste fabricko preradio tako da mi je ovo visak.
  25. Ne gresis, f12
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja