Jump to content

Moto Zajednica

gixxer

Članovi
  • Broj tema i poruka

    205
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: gixxer

  1. Jakna je marke Caferacer br 40 i nova je i nekoristena prodaje se jer je promasena velicina,od kvalitetne je koze debljine 1.2mm,ima ojacanja na ramenima i laktovima i dzepove za protektore na ramenima,laktovima i ledjima,ima2 spoljna dzepa i 1 unutrasnji,reflektujucu 3M traku i cibzar za zakopcavanje sa 2 opcije u zavisnosti da li ispod oblaciti nesto deblje ili tanje,duzina rukava64cm,cena je 60eu saljem na adresu -Nekoristene pantalone Probiker od cordura materijala,veoma kvalitetne,vadljiva zimska termo postava,tvrdi protektori na kolenima,dzepovi za iste na bokovima,ojacanja na kolenima i zadnjici,lufteri 2 kom,spoljni dzepovi 2 kom,veoma veliki raspon podesavanja sirine struka,broj je 54 ili XL ali su realno vece,duzina nogavice 115cm a iznutra 91cm ja sam 178 i dugacke su mi,cena je 60eu saljem na adresu Jaknu sam kupio supruzi a pantalone sebi ali na zalost i jakna i pantalone su velike i to je iskljucivo razlog prodaje -Tel:063-77-64-681
  2. POCELO JE!! Svecano pocela mi je sezona 2012
  3. Bar nas obavesti kad se ponovis i zelim ti svu srecu u kupovini i da se sto pre ponovis
  4. Saljem na adresu tel:063-77-64-681
  5. Farovi su sa sijalicama,veci je precnika 145mm i u njega ide H4 sijalica i poziciona sijalica i njemu je cena 1300dinara,manji je precnika 130mm i u njega ide ili H1 ili H7 nisam siguran i njemu je cena 1000dinara ili moze obadva za 2000dinara,saljem na adresu,tel:063-77-64-681
  6. 1 par je prodat znaci imam jos jedan par za 20eu
  7. Druze nemoj me pogresno shvatiti ali ako tako razmisljas onda sacekaj da prodje ta famozna 2012 pa onda kupi motor,problem u tvom razmisljanju je sto ti je matematika razmisljanja takva da bi ti da kupis motor odvozas ga godinu ili dve i prodas za iste pare,to je nemoguce,da ti matematika nije takva onda ne bi razmisljao o tome koliko ce taj i taj motor da vredi dogodine,ja razmisljam da ce dogodine da vredi onoliko koliko mi je uzivanja i opustanja pruzio do tada,kad kupujem nesto u cemu cu da uzivam ne razmisljam o tome da li ce mu cena za godinu dana pasti za 200eu ili 300eu,jer da tako razmisljam onda ne bih znao da uzivam u tome a mislim da je to poenta imanja motora i voznje motorom,opet kazem ne shvati me pogresno to je samo moje misljenje a svako ima svoje
  8. Osim ovog imam jos jedno isto ovakvo
  9. Far ili socivo prodajem za 1000din a masku poklanjam
  10. Sa sivim se nista nije promenulo,sto se tice "tvrdog" status qvo
  11. Precnik veceg kruga gde ide socivo je 57mm unutrasnji a 70mm spoljni,manjeg 53mm unutrasnji a 66 spoljni, socivo moze da se cisti jer sa strane ima otvore,to za prljanje misle na sam far od Punta koji nema staklo spreda nego plexi koji matira pa izgleda kao prljav,sto se tice sijalice ne znam tacno koja ide ali znam da nije H4
  12. Jesi se ti to nama ponovio kolega
  13. Motor se povlaci iz prodaje
  14. Socivo je samo jedno ono drugo manje je samo ukras-poklopac ali moze da se izvadi i stavi socivo tog precnika,ima ga far od Punta sa maglenkom u sebi,ja to drugo nemam,a sijalica ne znam vidi koja ide u Punta 2 i to je ta, mislim da nije H4 nego neka H7 ali proveri
  15. Jos uvek je skupo, ili nikom ne treba ,ili je stvarno tolika kriza?
  16. Tema moze da ide u lock
  17. Recimo za ugradnju u ovakvu masku,a pravi je kolega sa foruma Nucleus
  18. Socivo fara od Punta 2 sa rozetnom pogodno za prerade ili ugradnju u trkacke oklope ili ugradnju u zamenske maske od poliestera,cena 10eu saljem na adresu,tel:063-77-64-681
  19. Jos mesec dana idu zimske ,a ove su letnje
  20. 3500 Eu
  21. Da obnovimo 4 komada za 4000 dinara
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja