Jump to content

Moto Zajednica

gixxer

Članovi
  • Broj tema i poruka

    205
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: gixxer

  1. Treba da imam jos jedan par slicnih pogledacu sutra u radionici pa ti javljam ,ako imam tvoji su
  2. prodato
  3. Blaupunkt prodati
  4. klinci hoce samo novo :zdravo:
  5. Nemam,imam jedino prednji levi migavac od ZX636R 2005-2006 sa zelenim staklom
  6. saljem na adresu tel:063-177-05-08
  7. Miki 954,mogu ti ove prodati za 1000 dinara ako ti trebaju
  8. hvala
  9. Originalni Kawasaki migavci sa modela 2012g,pasu na vise modela:ZX6R,ER6N,Z750,ZX250R itd cena je 60eu za 4 komada,saljem na adresu tel:063-177-05-08
  10. Originalna vucna kuka firme Brink Eu standard za Ford Focus karavan komplet sa svim nosacima,srafovima,plocicom,instalacijom i konektorom,cena je 70 eu saljem na adresu,tel:063-177-05-08
  11. Sa reducirima ili bez cena je 1500 dinara za par
  12. 1500 dinara
  13. prodato
  14. Kompletna instalacija za Profi HI-FI ozvucenje sa Wooferom,sve sto je na slici za 1000 dinara,saljem na adresu tel:063-177-05-08
  15. Zvucnici su kao novi,nigde nisu osteceni zajedno sa elipsa reducirima,precnik zvucnika 13 cm cena je 2000 dinara za par,saljem na adresu tel:063-177-05-08
  16. Refresh 800 din
  17. Auto je dobio novog vlasnika, Sto se tice cipovanja,skoro svaki auto od 95 pa na ovamo ima svoj kompjuter koji regulise rad motora prima parametre od Lamdda sonde potenciometra papuce gasa davaca temperature,protokomera itd,koliko ja znam pumpa kod ovog modela nije Comon-Rail nego kako mi to zovemo klasicna ali ne kao one stare klasicne nego ipak ima svoj el.sklop na vrhu tela pumpe tj odozgo,imao sam mnogo ovakvih auta ali nijedan nije isao i ubrzavao kao ovaj a manje trosio,pri naglom dodavanju gasa i pored toga sto je spusten podigne prednjicu a zadnji ode malo na dole i kao iz pracke krene,vozio sam auto benzinac od 2000ccm i od prilike taj ovako ide ,nkad ne gledam u obrtomer kad vozim,toliko o tome a da li ovaj model moze da se cipuje ili da mu se poveca snaga bez ikakvih mehanickikh prepravki neka kazu strucnjaci koji se time profesionalno bave
  18. Mnogi ne obrate paznju pa misle da je Šabac,ne bih menjao,prodajem iskljucivo za kes
  19. Licno vlasnik,registrovan do 06.05.2013,sad uradio servis,Borbet felne sa novim Toyo gumama 195x50x15,veoma dobro ocuvan,uvoz iz Nemacke gde je imao jednog vlasnika ,cipovan na 115ks,potrosnja ostala ista,spusten kracim oprugama,4x air-bag,el.paket,bez el.dizni i plivajuceg zamajca,servisno mnogo jeftiniji,table su Senta-Ada a ne Šabac, cena je 2290eu,tel 063-177-05-08,Sale
  20. Mislim da pase i na novije modele Z 750-Z 1000 cena 800 dinara
  21. Prodato moze lock
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja