Licno sam vlasnik,motor od mog mladjeg sina,kod mene je od 2008g, nov kupljen u Yamahi Rodic, mala tabla i vozi se na PSP, masina nikad otvarana, fantasticno ide i trosi 2lit, nije bio podvrgavan nikada i nikakvom tuningu, znaci sve je fabricki na njemu, dobar lanac i lancanici, dobre gume, sve vreme pazljivo vozen i sve vreme sa kvalitetnim uljem, moguca zamena za veci i noviji motor, iskljucivo Japanski i sa 4 cilindra tipa Super sport ili Naked ne stariji od 2005g i max 750ccm uz moju doplatu,cena je 1600eu,tel:063-177-05-08