Jump to content

Moto Zajednica

gixxer

Članovi
  • Broj tema i poruka

    205
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: gixxer

  1. Retrovizori prodati clanu Biker Boy iz Subotice,danas dosao motorom pa smo mu odmah i montirali,momak je prva liga i drago mi je sto smo se licno upoznali
  2. Prodati su migavci i nosac tablice ostali su retrovizori
  3. Race auspuh sa granom za Kawasaki Z 750 2004-2006 ,moze i na druge motocikle,Izlazna cev je fi 60mm,duzina samog topa je 44 cm,neostecen, cena je 100 eu u kompletu sa granom i selnom,saljem na adresu 063-77-64-681 Sale
  4. Originalni fabricki migavci,nosac tablice i retrovizori sa mog Z 750 2006 a mogu se montirati i na druge motocikle: -Migavci kao novi 4 komada za 30eu -Nosac tablice i zadnjih migavaca sa pozicionim svetlom za osvetljavanje tablice,kao nov,cena 20eu -Retrovizori,navoj je 10 x 1.25,ali imam i druge reducire po potrebi,cena je 20eu za par Saljem na adresu kontakt tel:063-77-64-681 Sale
  5. Slike
  6. Imam ove da ti ponudim od Kawasakija Z 750 2004-2006 fabricki navoj je 10x 1.25 ali ako ti ne pase imam adaptere sa drugim navojima cena je 3000 dinara za par
  7. 1550 eu i zamena jos uvek aktuelna
  8. Na mom je sve fabricki nije nista menjano ,ide 90-95 sa mojih 85 kila na njemu
  9. Niko nista?
  10. 1300 dinara
  11. Vodi se na 1.3kw u saobracajnoj
  12. Fabricki Kawasaki prirucni alat za ispod sedista,NIJE Kineski vec JAPANSKI,na slikama se vidi iz cega se sastoji,nov-nekoristen sa torbicom u kompletu 1500 dinara,saljem na adresu
  13. Imao sam ZZR 600 2006 iz Amerikama,to je 100% identican motor kao ZX6R 2001-2002,naravno sem oznaka i kolor seme,Americki ZZR 600 se proizvodio pocev od 2005 jednobojan i svake godine u drugacijoj boji tako da i po boji mozes da znas koje je godiste
  14. Po mogucnosti novu,velicina mislim da je 34,ako znate ko ima ili gde ma da se kupi kod nas a da je cena normalna,ne preko 150eu,molim javite mi,unapred hvala
  15. To sam i ja rekao nekima sto su zvali i nudili 1000eu,inace saznao sa da je menjac marke Volvo nosi oznaku:4PW sto znaci da ima 4 brzine,dalje oznaka 25H1 i na kraju ZTF,znaci:4PW25H1ZTF
  16. Na zalost nema plocice na njemu ali ko se razume u ovo znace koji je model i na sta moze da se montira,mislim da mi je stari rekao dok je jos bio ziv da pasuje na vece utovarivace sto nose oznaku od 200 pa na gore kao nprm Ult 200,Ult 220 itd
  17. Posto mi je prosle godine poginuo otac a bio je jedan od retkih u Srbiji koji se bavio popravkom i remontom menjaca za utovarivace ,moj brat i ja smo nasledili izmedju ostalog i ovaj ZTF menjac koji je on kompletno renontovao,dok je bio ziv cenio ga je 3500 eu medjutim svesni smo danasnjeg vremena i pokusacemo da ga prodamo za manje tj trazimo 1950eu tj samo onoliko koliko je stari ulozio u materijal i delove za popravku,ako je neko od vas u ovim vodama ili zna nekoga ko se ovim bavi i razume se oko ovoga,molim ga da nas poveze jer ruku na srce ja i brat ne znamo mnogo teh.podataka o ovom menjacu osim sto imamo tkzv service manual ili kopiju tehnicke knjige od njega,svaka pomoc u vezi ovoga bi nam dobro dosla
  18. Nikad ovaj s.dakic da stigne do mene
  19. Najvise bi mi odgovarao Z 750 + moja doplata ili XJ 600 N 2009-, ali sve u svemu otvorena je opcija i za druge modele
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja