Jump to content

Moto Zajednica

gixxer

Članovi
  • Broj tema i poruka

    205
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: gixxer

  1. Ne bih
  2. Danas je 20 Maj,sada zvao tablica jos uvek NEMA
  3. Kompenzacija je bila za izduv,a za cenu se obrati Robertu Race izduvi Ada mislim da je ovakav 160eu + cev ali nisam siguran, najbolje licno proizvodjaca da pitas.njegov tel:024-853-830 ili 064-405-72-22
  4. Ljudi da li neko zna kada cemo dobiti tablice koje smo svi koji ih cekamo platili,posto od nadleznih niko ili ne zna ili nece da zna,kada bi imao vezu da postavim pitanje na RTS-u izmedju 19h i 19 i 30 mozda bi se onda neki lepopricajuci resio da nas udostoji i kaze nam,sve pokusavam fino ali tesko mi ide!
  5. Ako treba nekom fabricki filter vazduha,kao nov je ,neka kaze koliko mu vredi,inace sa KN-om je motor jos zivlji!
  6. Sto jeftinije to bolje tel:063-77-64-681 mozda pase i od neke druge Honde?
  7. Stavljen KN filter
  8. Cilindar nema zaderotina,stoji mi vec 5 godina,uz njega na poklon dajem klip sa bolcnom i karikama koji je u malo losijem stanju ali ne toliko da se ne moze koristiti,saljem na adresu,tel:063-77-64-681
  9. Fabricko stanje,motor nikada nije padao,kompletna dokumentacija i 2 orig.kljuca,garancija na legalnost,nije nikada farban,sada je produzena reg.,gume,lanac i lancanici kao novi,karbon Hexagonal Race top.zatamnjeni plexi,mini migavci,nosac table promenljivog ugla,sad promenjeno ulje i filter,kompletno spreman za sezonu bez ikakvih daljih troskova,eventualno zamena za R-a novijeg godista slicnih kvaliteta,cena je za kes,tel:063-77-64-681
  10. Za sada znam da pase na Bandita i na Srada,a verovatno i na SV-a
  11. gixxer

    Z750

    Imam veoma lep primerak,upravo registrovan,ali godinu dana stariji,znaci 2006 u fabrickoj boji,karbon hexagonal auspuh,tamni dodatni plexi,mini migavci,sad promenjeno ulje i filter,gume 80%,26500 km,kompletna dokumentacija i 2 originalna kljuca,tel:063-77-64-681
  12. Kakvu oznaku ima tvoja odozgo?
  13. Ako neko zna za koji je ovo model ,molim da nas informise,unapred hvala!
  14. Originalna brava za Suzuki raspon rupa je 50 mm,i ima odozgo oznaku SM 4 cena je 50eu 063-77-64-681
  15. Sa spiska se brise zupcanik
  16. Saljem na adresu,tel:064-93-55-205
  17. Izvinjavam se nisam stavio kontakt tel:063-77-64-681
  18. Korekcija cene na 2800 eu sa mogucnosti dogovora oko iste zamena sa sada ne,Ko dodje da ga vidi nece se razocarati
  19. Prvi je bio na Kawi Z 750 tako da pase i na ZX6r 2003-2004 ali se moze montirati na bilo koji njemu je cena 2000 din,a drugi je 1500 din saljem na adresu
  20. -Zadnja viljuska sa osovinom i lezajevima 30eu -Glavcina zadnjeg tocka sa lezajem i spanerima pogonskog lanca 20eu -Zadnj zupcanik 47 zuba nije potrosen 20eu -ublazivaci lanca ili gumi-blok 10eu -cene su podlozne korekciji a ako nekome treba sve zajedno onda je cena 55eu,mogucnost slanja na adresu
  21. Drugar trazi bisage za V-maxa ako neko ima neka ponudi
  22. Za ozbiljnog kupca postoji mogucnost dogovora oko cene,naravno ozbiljan kupac je onaj ko dodje da ga vidi
  23. Za ozbiljnog kupca postoji mogucnost korekcije cene,pod ozbiljan podrazumevam kupca koji dodje da vidi motor
  24. Malo da osvezimo temu i skinemo cenu na 2850eu
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja