Jump to content

Moto Zajednica

gixxer

Članovi
  • Broj tema i poruka

    205
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: gixxer

  1. Slike Moj Tel:063-77-64-681 Sale
  2. pogledaj moj motor,nalazim se u Adi sto je 70km daleko od NS Marka: Kawasaki Godina proizvodnje: 2006 Tip: Naked Fiksna cena: NE Zamena: NE Datum postavljanja: 12.02.2012. Broj oglasa: 1789252 Dodatne informacije Kubikaža (cm3): 750 Snaga (kW / KS): 81 / 110 Kilometraža: 29500 Broj cilindara: 4 Menjač: Manuelni Boja: Siva Registrovan do: 05.2012. Poreklo vozila: Domaće tablice Opis: Maksimalno ocuvan motocikl,u fabrickoj boji,nikada nije padao i nikada nije prefarbavan,uvezen je 2008 godine sa 15000km sto se vidi iz carinske dekleracije,o uvozu posedujem kompletnu dokumentaciju i dajem garanciju na legalnost,oprema:zatamnjeni plexi,karbon hexagonal Race auspuh,KN filter,karbon lock mini migavci,preklopivi nosac tablice,gume prednja 80%,zadnja 60%,lanac i lancanici kao novi,ulje i filter promenjeni na 26500km a sada ima 29500km,jednom recju ne treba nista trositi na njega nakon kupovine
  3. Ovo na kraju za 10-ku
  4. Ja sam ih imao trenutno kostaju u Louisu 35eu i vise su zimske nego letnje do +20c su dobre preko toga su pretople,inace maximalno izdrzljive na habanje,trenutno za tu cenu najbolje moguce,sretna prodaja
  5. Drugar hoce da kupi ovakvu kacigu,da li ju je neko od Vas imao licno i koja su mu iskustva sa njom,odakle je prozvodjac?Unapred hvala na odgovorima
  6. Imam Gforce 8800 GT polovna ispravna 4000din
  7. Gume su kao nove,presle su svega 1000km,nemaju nikakva ostecenja,proizvedene su u 14-toj nedelji 2011g,dubina sare 9.5mm,cena za sve 4 je 150eu,saljem na adresu,tel: 063-77-64-681
  8. Nova cena 4300 eu i nije fixna
  9. Prodato
  10. Nove,nekoristene,materijal koza-goretex,velicina L,u louisu su trenutno 35eu,ja moje prodajem za 3200din,063-77-64-681
  11. Sad je pravo vreme za kupovinu motora,moguca mala korekcija cene za one koji su STVARNO resili da kupe motor ali ne prodajem ga u bescenje ili posto-poto
  12. 40 eu za 4 komada
  13. Aktuelno i dalje
  14. Bice bolje,neko vice .... tako nekako pevao Bora Corba i na kraju sta ispade
  15. Gixxer Junior
  16. Ako ne bude onda cemo da uzivamo u voznji i da se doobro navozamo,sto je rekao jedan moj drugar :sto se nerviras,sta mislis kako se tek nervira onaj koji nema takav motor!
  17. Desava li se nesto na trzistu polovnih motora?
  18. Refresh,i dalje se prodaje
  19. Refresh,aktuelno inace jedan nov kosta 32 eu
  20. Prodajem gore navedeni automobil koji je za svoje godiste u vrlo ocuvanom stanju,registrovan je do 11.07.2012,gas je atestiran i upisan u saobracajnu,boca je tocak,ima alarm,centralnu bravu na daljinski,el.podizace stakala,kompletno je ispravan i utegnut na prednjem trapu,motor mu je u odlicnom stanju i nema razlike u snazi bilo na benzin ili na gas,cena koju trazim je 1590eu tel: 069-023-91-54 Sale
  21. Juce iskoristio lepo vreme pa sam ga izveo malo u setnju da protegne noge
  22. nova je duplo skuplja
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja