Jump to content

Moto Zajednica

gixxer

Članovi
  • Broj tema i poruka

    205
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: gixxer

  1. Produzena registracija znaci registrovan je do 26.04.2013 cena 3600eu,moguca je zamena za noviji naked ili R uz moju doplatu
  2. Prodato kolegi sa foruma,lock
  3. Fabricki zadnji zvucnici za Punto ili Zastavu 10, imaju fabricko mesto pozadi pored police ispod postojece mrezice tako da se i ne vide, cena je 1000 dinara za par, saljem na adresu,tel: 063-77-64-681
  4. 3000 dinara
  5. Volan je kao nov bez ikakvih , ni najmanjih tragova habanja saljem na adresu,tel: 063-77-64-681
  6. Subwoffer original Fiat za model Punto 2 i 3 i Zastavu 10 sa drzacem i uticnicom, montira se na levu stranu gepeka tako da ne zauzima mesto sto se vidi na slikama, cena je 35eu saljem na adresu,tel: 063-77-64-681
  7. Kupio kolega sa foruma,sutra mu saljem
  8. 800 dinara
  9. Kaciga je prodata,cizme aktuelne
  10. Cestitam i zelim ti mnogo bezbednih km
  11. Informacija koju sam ja dobio i koja je NEPROVERENA je da navodno nije imao kapicu ventila na prednjoj gumi i da mu je pri velikoj brzini od inercije guma ispustila vazduh,da je motor poceo da trese,isao je tako nekih 200m i nije mogao da ga obuzda i onda ga je zbacio i na njegovu nesrecu uleteo je u gvozdenu ogradu {tj metalne odbojnike} koja je dupla a na svakih recimo 10m je poprecno povezana a razdvaja 2 i 2 trake,da li je to moguce da zbog kapice ventila guma ispusti i desi se ovakva tragedija,napominjem da je informacija neproverena,saucesce porodici i prijateljima
  12. Neki kreten koji ce ti nedaj boze izleteti sa sporednog puta ili ti klasicno nece dati prvenstvo ili ce ispred tebe i preko pune linije da radi polukruzno moze lako da ti pobije teoriju da glava cuva glavu ,jeste da je tako ali nije dovoljno,zato nemoj da iskljucujes bezbednosne karakteristike,beton je tvrd i ne oprasta,poslusaj savet i ne stedi na kacigi,bolje da je malo neudobna nego da je kilava pogotovo sto kazes da ces vecinom da se vozis u gradu a u gradu je voznja opasnija nego na otvorenom samo zato sto je veci procenat kretena u autima nego na otvorenom
  13. Original Japanski Yamaha filter ulja NOV neupotrebljavan,receno mi je da pase na T-Maxa,FZS600 98-,SZR600,XP500,XVS1300 i verovatno jos neke,po oznaci je moguce proveriti,dobio sam ga uz XJ6 2009,ali za njega ne pase,cena se vidi na etiketi ali ja ga prodajem za 10eu,saljem na adresu
  14. Kaciga ima vadljive jastuke obraza velicina je XS-S ,prodaje se jer je kupljena nova i cena joj je 30eu,cizme je 2 puta obukao i male su mu,broj 40 cena im je 2200dinara,saljem na adresu,moj tel:063-77-64-681
  15. Slike od juce
  16. 3600eu
  17. Nokia 5230 kompletno ispravna koliko ti vredi?
  18. Pogledaj ove:Farovi su sa sijalicama,veci je precnika 145mm i u njega ide H4 sijalica i poziciona sijalica i njemu je cena 1300dinara,manji je precnika 130mm i u njega ide ili H1 ili H7 nisam siguran i njemu je cena 1000dinara ili moze obadva za 2000dinara,saljem na adresu,tel:063-77-64-681
  19. Prodata je i jakna tako da moze lock
  20. Pantalone danas saljem kolegi Dorcolcu,jakna je jos aktuelna,ajmo muski obradujte svoju lepsu polovinu za Dan zena
  21. Pantalone rezervisane za kolegu sa foruma Dorcolac
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja