Jump to content

Moto Zajednica

Milky

Članovi
  • Broj tema i poruka

    2099
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Milky

  1. Milky

    Formula 1

    Ja bih ipak uramio menjac red bull-a ili sta je vec crklo. A Pirelli ...... ni na patike E kad se setim prosle godine trebao da kupim 4 pirelli letnje gume i to jos polovne ..... neka hvala !!
  2. Tom Sykes opet najbrzi krug staze, a ako neko zna da me iznervira to je Rea i to 2 puta
  3. Ne ako se Marqez i JLO pitaju
  4. Ako se setite da postoji WSBK http://sbk.perugiatiming.com/pdf_results/pdf_frame.asp?p_S_Campionato=SBK&p_Anno=2013&p_Round=ITA2&p_Sessione=Q6A
  5. Pa pazi ako si zensko ko sto kazes i ako si skoro pocela da pratis MGP , jako puno tvojih konstatacija podsecan na COPY/PASTE ala Srdjan Erceg ... tako da ga ja ne krivim. Ali sa njim nije lako , To crank uvek prvo puca u rebra pa kako se snadjes tako prodjes
  6. Ma moze biti hondina kad za hondu vozi samo Marquez, a pedrosa moguci patos u nemackoj ... Pritisak , frka , panika ....
  7. Jos kad bi sutra na SBK bilo 1 Sykes, 2 Melandri , 3 Haga pa mogao bi da umrem
  8. Tri budale na podiumu
  9. 25 KORISNIKA CITA OVU TEMU A STO ??? Neko bitan pobedio ?? GO VALE GO
  10. Treba dati pare Smith-u da na kvalifikacijama uradi neki SuperSic manevar na hobita i pomogne Cal-u da sedne na hondu ... ovaj je nesposoban..... Sa tom hondom su invalidi i poluinvalidi pobedjivali i dominirali, a hobit dominira u SUPKOSKOPIJI
  11. U komsiluku neko palio vatromet posle trke E STA JE ROSSI kad u srbijici ima takve navijace ....... Pirlo kralj fudbala, Rossi BOG motociklizma
  12. pedrosa slina nad slinama Bravo To crank
  13. Kralj univerzuma, Bog moto trka, abeceda motociklizma, VECNI SAMPION MOTO GP , 106 pobeda, 9 titula da to je ON VALENTINO "THE DOCTOR 46" ROSSI Nisam zvekno pivo pa mi suze krenuse u pocasnom krugu. GO VALE GO CAL GO JLO Jorge je pokazao da se moze voziti i polomljen i bez nogu , Mark Markez pokazao da moze i sa slomljenim prstima, CRU i sa raspalim kolenom, Kolin sa odvaljenim rebrima, Stoner sa raznim bolestima : laktozama , drhtavicama. Samo pedrosica nece biti sampion nikada..... , a nece biti ni do kolena Mamoli, ma da je sam na stazi nece on osvojiti tu titulu... HOBIT
  14. Kakvo je stanje sa Brankom ?
  15. Vozaci imaju poseban tretman na aerodromima mnogo piste kad prodju kroz detektore SVAKA IM CAST , CELICNI LJUDI
  16. Pa u Holandiji su naravno droge
  17. E a zar nije bila prica da kad je Rossi otisao iz Yamahe da je JLO prestao da koristi Dianese i presao na Alpinestars ?
  18. Kad Aprilia dostavlja agregat sa 20 HP vise za Espargara ?
  19. Mrzim Imolu
  20. Milky

    Formula 1

    Kobayashi je zakon ali nema dovoljno novca da vozi... trebao je da predje u MCL ali je Perez nosio vise para sa sobom U danasnje vreme nemoras biti dobar vozac ali moras imati puno kesa
  21. Sta se desilo sa dukatiem??? Nisam gledao , a ocajni su
  22. Neznam ko je veci pajser, motoras ili sivi auto bez zmigavca
  23. Sve je super samo da se ne ugrobari sa dukatijem... sahranio je mnogo karijera taj dukati...
  24. http://www.gofundme.com/38c6x4
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja