Jump to content

Moto Zajednica

Skols

BJB Vitez
  • Broj tema i poruka

    1272
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Skols

  1. 1 a mozda i jos koji iz NP!
  2. E,stvarno,jel ima nekih izmena zbog ove nesrece?
  3. saucesce porodici i prijateljima
  4. I ja ! Mada svaki dan idem,al` to koristi kad je `ladno.. Isao do Stare Pazove da predam papire za tablice...gledao neke kacige,al` neki krshevi... Nabavim jos kacigu i rukavice i zimo eto me!
  5. Odlican putopis,ko kaze da su skuteri samo za kracu voznju... cini mi se,ako je to ono sto mislim,da ovaj tunel,tj stena iznad predstavlja ulaz na teritoriju Hercegovine,kao neka imaginarna granica?
  6. moguce da je u ovaj moj sipano neko krsh ulje...cekam da menjam,pa da sipam neko Motulovo...
  7. pa otprilike da mi je pun rezervoar=100km nekad manje,nekad vise... s tim sto je sam puta vozio druga (cca 110kg) osecam da mu je potrosnja bila jednooo..10l/100 km Fantom je 4T ili 2T ?
  8. E,drugari,imam jedno pitanje...koja bi trebala da je potrosnja na mom matrixu,tj ima li ga ko? Meni se cini da trosi malko vise...cak 4,mada jos nisam do kraja istrosio rezervoar. Jel potrosnja ima veze sa tim sto je jos u razradi (oko 160km) sam presao... (+ imam oko 110kg,par puta sam vozio 2 iako znam da ne smem)
  9. meni su ti pistavci fabricki na matrixu... . .. bas privlace paznju
  10. Pozz komso...
  11. gde mogu u BG,Zemunu da se nabave te nalepnice...da ih pokupim kad budem isao na fax ( ;D) ?
  12. mislis keeway speed??
  13. Pozz Ana Dobrodosao i ti Markone!
  14. to ti pricam
  15. Moje "zveri"
  16. Skols

    Koji R biste vozili?

    VFR i BMW R
  17. za amatersko slikanje ti je sasvim dovoljan taj Canon,i mislim da je on najbolji u tom rangu..ja vec 3-4 godine koristim A520 i spram mojih potreba je odlican.
  18. Lepa tura! PS Daj neke slike sa Ade Bojane ;D ;D ;D :D
  19. ja sam imao dosta takvih situacija,ali sa kolima samo...jednom isao poslom u neku firmu i stojim na semaforu i lik sa nabudzenim golfom 3 (GTI TDR WR DTI) staje u traku za desno (ja stojim za pravo) priblizava se meni na 20cm i turira..ee..a ja u firmi vozim astru karavan 2.0i benzinac,znaci kida150 i kusur konja...pomisli baja vidi ovog sa karavanom,dizelas ovo ono...i on turira..ja lagano u prvu ubacim cekam zeleno...pali se zeleno,on po gasu,skripi,ja prva skripi,druga skripi...lagano ubacujem u trecu pogledam retrovizor..on jedno 100m iza mene... ;D ;D ;D
  20. Ok,pokusacu veceras kad se vrnem sa posla i treninga.. A jel se tu isto podesava ler-gas?
  21. To sam primetio al` ne znam da l` smem da cackam dok je u garanciji.Videcu danas sa prodavcem,sta sme a sta ne
  22. Sto se tice gasenja,znaci pustim gas,on radi nekad duze nekad krace..pocne svetlo da opada,instrument tabla je digitalna i ona pocne da treperi i onda se ugasi..mislim da je ler gas jer i rucica ima dosta lufta pre nego sto "primi" gas! E`o jos koja slika: umetnicka
  23. Hvala ljudi hvala..malo sam se vozikao veceras...i evo prvi utisci/kvarovi/dobre stvari: 1.Kad sam preuzimao motor,dok sam sipao gorivo drug je malo jace nabio cep,tako da,kad sam veceras sipao gorivo posteno namucio da ga skinem i namestim da radi kako treba. 2.Svetla su dosta dobra,pogotovo duga. 3.Cak i za mene i brate koji smo dvometrasi nije losa pozicija za sedenje. 4.Nekad kad ga upalim kad dajem gas,bogme lepo dimi iz auspuha..da li do loseg ulja ili benzina?!ili nesto drugo? 5.dokle treba da bude nivo ulja?da li treba da dolijem novo (Motul)? 6.kad ne drzim gas,pocinje da slabi struje i da se gasi..nekad odma` nekad kasnije..akumulator (pokazuje da je pun) ili ler-gas? i 7.imam osecaj da kad dajem gas kao da se malo muci da povuce i onda kao da explodira i krene,kao da "preskace" Lose gorivo,ulje? Znam da smaram,al` jbg,ovo mi je prvi bolji i kvalitetniji motor,i sto je najbolje samo MOJ :)
  24. hvala komsije,hvala!
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja