Jump to content

Moto Zajednica

Sale-VFR

Članovi
  • Broj tema i poruka

    531
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Sale-VFR

  1. Izvini ipak je ova 650..ucinilo mi se da je ona koja se radila od 2011 cini mi se ..taj model mi je bas cool..
  2. A da ovo je slabija verzija istog..tek mi sad proradi mozak
  3. Koje je godiste hornet?
  4. Znao sam ja da idete u nedelju
  5. Odvezli TF i TA.. vreme je bilo super bez kapi kise prosli....Divnooooo.. TF TA
  6. Restoran Domnesc...upravo smo zavrsili veceru...cekali pevacicu ona pije kafu al nije kasno da se vratimo u komsiluku smo
  7. ne bi bilo rdjavo... jos i slika koja
  8. Mozda ja posto ovaj vikend nisam otisao..ali mozda
  9. Brz oporavak kolega. Evo jedne slike sa grupe.. neko je prosao i slikao
  10. Sta radimo? Ja mogu sutra da oko 5 popodne da budem u Golupcu i da cepamo do Targu jiu. U nedelju da vozimo jednu planinu ponedeljak drugu. Sta mislite?
  11. Ja nisam mogao zbog posla..al evo sad se napravi nesto slobodno. Mislim bice i kasnije ali nzm za vreme tamo..mislim mislio sa devojkom da idem medjutim ona ne moze..drugari sa kojima vozim bili u avg bez mene naravno..jer tad nisam mogao ja..Meni se ne ide sam..tako da trazim drustvo dva motora ili jedan sve jedno i da se ode na dva tri dana. Prosle god odlozio zbog svog vremena nisam bio ako i ove odlozim ima da prodam motor...hihi
  12. Bree......ajd da vidimo ima li jos zainteresovanih
  13. Uh meni je iskrslo sad subota. Ali nedelja bih mozda mogao da krenem...vidim da temp idu na dole sredinom nedelje..a sto kazu ne bi bilo lose da se izbegnu guzve pogotovu vikendom..mada i ove aplikacije o vremenu jedna ovako jedna onako
  14. Cestitke baci koju sliku
  15. A taman sam hteo da ti ponudim Vfr za kes... Slm se malo...lep ti je motorcic..
  16. Ide neko ovog vikenda nedelje? Ili prve nedelje sept?
  17. Sale-VFR

    Pomocko

    Meni se svideo onaj gsr u uzicu cini mi se
  18. Haha..
  19. 21950 godinu dana vtec
  20. Vrhunski!
  21. Evo da javim da sam uspeo da zavrsim na drugom tehnickom sve...u principu kod nekih moze kod nekih ne jaa nzm sta je ovo..kod ovih moze da se registruje motor i na 6 meseci a kod mene u selu nista ne moze tako da sve ovo na mom iskustvu zavisi od mesta do mesta od tehnickog do tehnickog..
  22. Na 2 tehnicka bio svuda isto . Donesi originalne auspuhe ne moze ovako. Tako da tehnicki nisam ni uradio
  23. Ja sutra idem na tehnicki tamo gde sam mislio da idem rekli su mi da skinem auspuhe koji su trenutno i da vratim fabricke. Al probacu na drugom tehnickom da vidim sta kazu i drugi
  24. Evo reprize na tv ko nije gledao sve 3 trke
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja