u S.Palanci trenutno ima tri kafane a Djela je naj stariji (par generacija) i po meni naj bolji
https://www.facebook.com/profile.php?id=100012010425991
izvinjavam se Motorcyclist jer za ovo nisam znao pogledao sam mapu i jest' tako ali sam i dalje u nedoumici gde je lokacija za odrzavanje skupa dali na Fruskoj gori ili u Vizicu (naseljenom mestu)
Ko je ovde lud, koliko vidim na mapi Vizić (naseljeno mesto) je u Srbiji na granici sa hrvatskom, šta će vam pasoši, tranzit i ostale gluposti a između ostalog