Jump to content

Moto Zajednica

balkanlover70

Članovi
  • Broj tema i poruka

    724
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: balkanlover70

  1. balkanlover70

    FERRARI

    pozz svima. kada smo vec kod prodaje satova,ako je u skladu sa pravilima foruma,da ne bih postavljao svaku sliku posebno ,postavicu sajt gde se lepo mogu videti modeli satova koji su na raspolaganju. Zivim nedaleko od Maranella pa ako ljubiteljima Ferrari-ja nesto "zapadne za oko" pokusacu da sa sto manje peripetija i troskova isporucim zeljenu robu. radi se o novoj,originalnoj,robi sa garancijom. http://store.ferrari.com/en/watches/
      • 2
      • Podržavam
  2. balkanlover70

    IL BISONTE

    Pozz. Posto je "preslo" u modu prodaja satova evo da i ja ponudim jednu cuku-rucni sat,"glanc" nov Il Bisonte Chrooner celicno kuciste MIYOTA CITIZEN OS10 mehanizam kozna narukvica(kais) mineralno staklo unutrasnjost crna evo i sajta http://shop.ilbisonte.com/it/orologio-chrooner-nero_H0301XXP2XUXX135NX.html pa ko zeli moze da progoogla. cena 230 evra.
  3. mozda je greska ali meni link otvara nekog BMW-a
  4. FZS1000 i dalje aktuelna. od zadnjeg servisa (ulje,filteri,svecice) pa do danas prosla oko 2500km (do Grcke,po Grckoj i nazad) moze blaga korekcija cene-moze se videti u Majilovcu,nedaleko od Pozarevca
  5. da osvezim oglas-cizme i dalje aktuelne
  6. ima li pedigree?
  7. imas pivce ako sledeci put,kada prodjes tuda,kliknes neku fotkicu i postavis je ovde-da vidimo"zutog"
  8. pratim temu jer i mene interesuje
  9. imas kod mene kuci,u Majilovcu,KLR,nije ti daleko(na pola puta ako ides na Srebrno jezero) odes i pogledas....
  10. autom i Yasminom na prikolici do Majilovca,ostavili klinca kod babe i dede pa Franceska i ja nastavili motorom do Leptokarije
  11. ...i tako mi krenusmo put Grcke...
  12. papak jedan mislio sam da te pozovem kada dodjem na Oktobarfest da popijemo po jednu kriglu i gledamo prsate Svabice-al' sad' necu
  13. Nesa 063/8943349
  14. Imam od fazer-a 600 iz 2002,model sa kosim farovima-proveri pa javi,
  15. Imam od fazer-a 600 iz 2002,model sa kosim farovima-proveri pa javi,
  16. poz drustvo.krece li ko put Grcke ovih dana(do petka-subote)?

  17. kad stizete na Lago di Garda?gde odsedate?mozda popijemo po jednu......
  18. prodati interphone tako da cena silazi na 3000 evra. kilometraza u blagom porastu a samim tim se blizi i servis-ELF 4 XT tech ceka na zamenu.
  19. ja za ovo prvi put cujem a vozim se Italijanskim autoputevima preko 20 godina.i kada greskom stanes na deo naplatne rampe namenjen za el.placanje ili karticu,a nemas ni jedno ni drugo,oni ,naravno,podignu rampu da prodjes ali se istog trenutka ukljuce bocne kamere i slikaju tablicu. treba im vremena,nekada i mesec dva, da izvrse proveru na koju naplatnu rampu si usao i uplatnicu ti posalju na kucnu adresu uz neku sitnu nadoknadu(oko 5 evra).to je sto se tice EU.sto se tice vozila van EU,mozda i mogu da prodju bez placanja ali.... i jos jedna bitna stavka-svako dizanje rampe za el. placanje je prilagodjeno brzini do nekih 50-tak km/h - one specificne za motor imaju na zemlji naslikan motor i njihova rampa je kraca za metar bas iz tog razloga ako se ne podigne a vozac ne moze da ukoci da ima mesta da se provuce-i u ovakvim slucajevima kamere rade svoj posao.
  20. pozz svima. na prodaju "punjac za poneti",marke cellularline,lidera u tom sektoru,jacine 6000mAh,novo,veoma korisna stvarcica. detaljnije informacije mozete videti ovde: http://www.cellularline.com/catalog/en/product/usb_pocket_charger_ultra cena 3200 din.
  21. javi se ako dolazis-dugo se nismo videli pa eto prilike ....
  22. okss.pusti mi adresu i broj mobilnog na PP potrudicu se da ti to posaljem uskoro(naravno slanje kako sa moje tako i sa tvoje strane ide "o mom trosku),pogledaj i javi . unapred hvala
  23. kako stojis sa rezervnim delovima? imam AMILO i ocigledno je vrisnuo kabl izmedju tela i ekrana. i druga stvar,imam neki HP nije radio ni godinu dana,vrisne,odnesemo do servisa oni kazu da je problem lemova komponenti na samoj ploci.srede navodno,proradi,istekne garancija i vrisne ponovo.da li bi bio voljan da to pogledas-naravno,platio bih ti
  24. Yasmina je dobila novo sedlo i produzeni vizir (uradi sam ) cena ostaje ista.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja