-
Broj tema i poruka
2755 -
Pridružio se
-
Posetio poslednji put
Tip Sadržaja
Profili
Forumi
Galerija slika
Kalendar
Articles
Sve što je postavio član: Darko Mihajlovic
-
evo , nadam se da ce pomoci , nekim mladjim kolegama , kako ako zele, mogu da zatamne migavce ili stop svetlo ... dakle, korak 1 skinuti zmigavce sa motora jer je tako lakse , mada moze se i zastiti pa na licu mesta ,ali svakako nije neki posao , pa je bolje skinuti ih... zatim , odmascivanje ako su masni , polirani,namazani nekim Q-rcem , pranje , susenje... za zatamnjivanje sam koristio ovaj sprej jer sam se dosta puta do sada uverio u kvalitet motip-ovih proizvoda... maksimalan broj prskanja je tri i to je ujedno i toniranje stepena zatamnjenosti...prska se na daljini od 25-30 cm , i interval , prema uputstvu proizvodjaca je 2 min izmedju prskanja... evo , ovako izgleda posle prvog sloja...znaci , prvi sloj sluzi bukvalno samo da skloni onu narandzastu , ruznu boju migavca... ovo je posle treceg prskanja , mada moze da se racuna i kao dva i po jer sam treci sloj bukvalno vrlo malo , skoro i neprimentno naneo... evo kako to izgleda na motoru ... meni se ova nijansa svidja , zatamnjen je a ipak se vide iz nekih uglova one narandzaste kockice... naravno , kad se upali zmigavac , svetli savrsno... toliko od mene za danas draga moja braco i sestre...ziveli i srecani praznici...
-
Prodajem vojnicku uniformu , ceo komplet , novi model
Darko Mihajlovic je odgovorio članu Darko Mihajlovic u Razno
jedan clan je odustao od kupovine , tako da imam jos jedan komplet.... -
Prodajem vojnicku uniformu , ceo komplet , novi model
Darko Mihajlovic je odgovorio članu Darko Mihajlovic u Razno
-
Prodajem vojnicku uniformu , ceo komplet , novi model
Darko Mihajlovic je odgovorio članu Darko Mihajlovic u Razno
-
Prodajem vojnicku uniformu , ceo komplet , novi model
Darko Mihajlovic je odgovorio članu Darko Mihajlovic u Razno
refresh... -
prodato..moze lock , delete , sta vec ...
-
Prodajem zvucne kutije Elekro Voice ZX4 , 2 * 400w ,sa torbama , nisu kopije milion posto , moze svaka proba i testiranje... cena je 700e
-
ako ima lovaca / ribolovaca na forumu znaci , nemam sve slike ali ovo je u kompletu : -pantalone -majica -kosulja -bluza -kapa Ja sam visok oko 177 cm , i oko 80 kg i to je to , ali imam par komada pa ako je neko veci ili manji , moguce ja da dodje i isproba sta mu odgovara cena je 3500 din , moguca je zamena za LS2 kacigu u velicini S uz moju doplatu , naravno telefon : 064/1293476 Darko
-
Pomoc motoristima - Biker help call aplikacija
Darko Mihajlovic je odgovorio članu Vroc-Kapo u Motoristi Na Drumu
instalirao sam je na telefon... dobra je stvar , ima jos dosta stvari da se poprave... ako niste iz Hrvatske , totalno je beskorisna , jer su ubacene samo informacije iz Hrvatske ( vremenska prognoza , stanje na putevima ...) ideja za ovako nesto je super -
garnitura za biksnovanje ( valjda se tako kaze ) ;)
Darko Mihajlovic je odgovorio članu Darko Mihajlovic u Motocikli
pa to je definitivno najbolje resenje... -
garnitura za biksnovanje ( valjda se tako kaze ) ;)
Darko Mihajlovic je odgovorio članu Darko Mihajlovic u Motocikli
ma nismo se razumeli... kazem i kad bi cekicem ne bi direktno na biksnu nego na konus , naravno da znam da tada mora da se skida tocak i disk i da ne moze na motoru... kad sam mislio "na motoru" , mislio sam na ovaj fazoncic kao na ovom klipu , tako sa nekom forom , i eventualno kilo kljucem i opet bi bile sve jednako stegnute.... svakako hvala na pomoci -
garnitura za biksnovanje ( valjda se tako kaze ) ;)
Darko Mihajlovic je odgovorio članu Darko Mihajlovic u Motocikli
znam ,znam ,nisam ni mislio cekic direkt na biksnu ...nego konus sa jedne i druge strane i udri ko ce da skida tocak , disk i ostale stvarcice... -
citao sam da dosta ljudi na forumu , pa i ja sam , ima problem sa luftom u biksnama , na disku .... e sad , ne bi bilo lose da vidimo dal to neko ima , pa da sredimo te stvari , ili da se javi neko ko zna da nam objasni kako , sta itd itd ( jer mislim da tu i treba da bude malo lufta da bi disk mogao da "radi" ) uglavnom , ta napravica izgleda kao dva konusa koja se postave na biksnu i stezu ... postoji i ona stara , cekic , sto tezi , i rokaj , ali sa ovom napravicom nije potrebno skidanje tocka , diska ... izbunario sam i jedan video klip , samo momak na klipu pokusava da napravi luft jer mu je zapeklo , a meni treba da smanjim luft koji je cini mi se veci nego sto treba ....
-
Pomoc motoristima - Biker help call aplikacija
Darko Mihajlovic je odgovorio članu Vroc-Kapo u Motoristi Na Drumu
21. vek je ... neko promeni broj telefona i onda sa papirom mozes da brises guzu... ovako , vidis ko je on line , i ako nije on line , ostavis mu poruku i njemu stigna mail koji vidi odmah... po tom papir i olovka , ne treba nam ni klima , ni servo , ni sve novotarije koje nudi danasnjica,zar ne ? -
Pomoc motoristima - Biker help call aplikacija
Darko Mihajlovic je odgovorio članu Vroc-Kapo u Motoristi Na Drumu
ma sto se izvinjavas , ideja je odlicna .. probao sam.. na google play-u je ne pronalazi na pretrazi uopste...verovatno je samo za Hrvatsku -
Pomoc motoristima - Biker help call aplikacija
Darko Mihajlovic je odgovorio članu Vroc-Kapo u Motoristi Na Drumu
evo , pise da nije kompatibilna ... testirani uredjaji HUAWEI g 300 , android 4.2 i SAMSUNG fit , android 2.3 -
Pomoc motoristima - Biker help call aplikacija
Darko Mihajlovic je odgovorio članu Vroc-Kapo u Motoristi Na Drumu
pojima nemam , evo pokusavam vec 15ak min da odgonetnem zasto... pise da moze i za softver vec od 2.3 , a vec odavno se koristi 4.2 softver... ne znam u cemu je fora svakako je odlicna ideja , i trebalo bi da to radi na nivou barem bivsih zemalja Jugoslavije , bilo bi super... verovatno ce srediti te neke bug-ove pa ce sve biti ok -
Pomoc motoristima - Biker help call aplikacija
Darko Mihajlovic je odgovorio članu Vroc-Kapo u Motoristi Na Drumu
nije kompatibilna sa 90 % telefona koji se koriste ... -
ja u moju kawu sipam motul 5100 10 / 40 , i radi lepo , ne trosi mi ni gram , a nije ni pre trosio .. sta je pre bilo nemam pojima ali nije bio 5100 sigurno zato sto primecujem malo razlike na menjacu u smislu da mi je sad menjac malo tezi u 1 i 2 dok se ne zagreje motor , posle ulazi kao u sira , dok je pre onako , radio uvek isto ... 5100 sam sipao po preporuci vise majstora , od kojih je jedan vrhunski
-
Bravo, veliko zivotno dostignuce. vrhunsko poredjenje , nema greske
-
pa na toj garazi kod VMA ima toliko mesta za parkarinje da ne zauzmes parking za auto , sto si uopste i hteo da platis parking ?!??!? ja u svom zivotu nikada , ali slovima i brojevima , NIKADA , nisam platio parking i auto put kad sam motorom... udjes na parking i stanes negde gde ne zauzimas parking mesto i tatatatira... usput , nije vezano za temu , sledeci put kad dolazis na VMA se javni da te sprovedem/ubrzam/pomognem i pokazem ti gde da parkiras , tamo radim
-
problem sa tank pad-om i smrt lepkom se najbolje resava ovako znaci - smrt lepak nema sta da trazi na vasem autu / motoru a sad odoh da sve ovo sklapam
-
Nastrada kolega u Mirijevu! :((((((((
Darko Mihajlovic je odgovorio članu Creative biker u Crna Hronika
Saucesce... Koliko se smorim kad procitam ovako nesto... jebem ti zivot -
tomos automatik - 1.8 l / 100 km
-
iz iskustva - svako smanjuje potrosnju svog motora iz nemam pojima kojih raz;loga...a druga stvar - motor moze da trosi od - do ..i razlika nije bas u pola litre....meni zzr600 trosi po gradu oko 6 l...ali batice , na autoputu na preko 200 km/h - gledas kako pada kazaljka benzina ili ti trosi kol'ko 'oces ... tako da....
