Jump to content

Moto Zajednica

Darko Mihajlovic

BJB Vitez
  • Broj tema i poruka

    2752
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Darko Mihajlovic

  1. da ne otvaram novu temu , iskoristio bih zimski san mopeda da sredim neke stvarcice...izmedju ostalog , ofarbao bih felne. nista specijalno , jedna boja , siva ( boja rama ) , 17 ice... koga u BG -u preporucujete za taj "zahvat"? felne su onako , zadnja je ok , a prednja ima malo kao nekih ostecenja , dal je rdja ili sta , ne mogu da ocenim...uglavnom , ako ima neka ponuda , slobodno raspalite ...
  2. i da bre , ova promena sa klavira na kawu ti je odlican potez !!!!!
  3. alo , ti , celavi sa lekinog brda ... jel se oporavi od kafane ? ( njojzi fala )
  4. a imas te silne srafofe i na www.dx.com ili ti onaj deal extreme ... jos su jeftiniji i to dosta od ebuy-a
  5. ma oni skidaju kozu ... vidi na dx.com-u , skoro siguran sa da ima ...ebay , itd itd
  6. hvala ljudi , hteo sam da je kompletiram i prodam iole normalnu , ali ode i ovako...jbt , svaka roba ima kupca ,ali svakaaa
  7. kao sto naslov teme kaze , da neko ne zna gde bih mogao da nedjem mehanizam i vizir za ovu kacigu ? ili za poznavaoce , da li pase od nekog drugog modela za koji bi eventalno lakse nasao ? evo i slike... hvala
  8. vrhunski... ja bih skinuo onu gumu na zadnjem blatobranu
  9. pa kupi se drugi , sa papirima u nebitnom stanju , pa lagano , garaza , pivce , drugari , rule-role
  10. Ako nema otpada u Zajecaru onda je u Knjazevcu. ma mozda ima i u Zajecaru , pa pitam , ne znam gde je
  11. gde je otpad u Zajecaru ?!?
  12. ima i u Zajecaru par komada i to u zavidnom stanju...
  13. ima jedna na limundu cini mi se za 10.000 - 15.000 din , zaboravih tacno koliko .. niko ne licitira , a deluje ok
  14. ti si suvo zlato ....
  15. stresan stresan ... sva sreca pa radim i ovo ---> MEDINO BEND , pa to sve vikendom izbacim ...u svakom slucaju , vidimo se na nekom DDK , ili negde u kafani... a , ako zapne nekome za krvca , slobodno zoviteeee
  16. da da , sad videh... ako je to vec postala tradicija - to je super... steta sto nije to kod nas.... kod nas je bas nestasica , pogotovo RH negativnih ...sinoc sam bio dezurni , i ( za sada ) uspesno odradismo transplantaciju jetre zeni koja je '61 god... utrosih 20ak kesa samo za nju , bezbroj trombocita i oko 2 l plazme jbt
  17. nikakav problem oko pomoci kad se moze...ko ce kome ako nece bajker bajkeru ? gde dajete krv , u Svetog Save ?
  18. pozdrav svima , evo da se javim ovde , jer ovo je moja struka...ja radim na institutu za transfuziologiju na VMA , ako ste zainteresovani oko nekih akcija dobrovoljnog davanja krvi ,mozemo nesto da organizujemo ...nasa ekipa dolazi i na terenu a moguce je organizovano davanje i kod nas na institutu... svaki davaoc ce dobiti prigodan poklon a krv je uvek neophodna s obzirom da je rok trajanja 42 dana... trombocite je moguce dati na 20ak dana i RH faktor nije bitan kod davanja trombocita... za sva pitanja iz ove oblasti slobodno pitajte , sve cu vam pojasniti... i jos nesto , ne nasedajte puno na one fejsbuk statuse da ovom ili onom treba krv da , isto tako , za ne daj Boze , ako nekome od kolega bajkera u slucaju opet kazem , ne daj Boze , treba krv ili trombociti ili bilo sta , za operaciju , mogu da pomognem...
  19. zalepih neke nalepnice ovih dana...nisam ih imao...ako nekome treba kontakt decka koji pravi nalepnice , javite , jeftin , a ubija kako ih pravi
  20. i za one sa manjim ekranom ... navigacija , najnovija verzija 9 ! http://www.4shared.com/rar/L70jLBXa/iGO_320x240_verzija_9___makedo.html?

    1. Prikaži prethodne komentare  6 more
    2. Darko Mihajlovic
    3. -Viper-
    4. -Viper-

      -Viper-

      This file is no longer available because of claim by Ventegus Anti Piracy GmbH .

×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja